Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam w ogóle śluzu!

Polecane posty

Gość gość

Od kilku miesięcy zauważyłam że mój organizm bardzo skąpi śluzu, cały miesiac nic, przed miesiączką ewentualnie gęsty biały ale też niewiele i po protu mam ciagle sucho, niby fajnie ale problem zaczyna się wtedy bo nawet nie moge określić w jakiej fazie cyklu jestem, kiedy mam płodne i najgorsze.... mam problem z "robieniem się mokrą" czyli przy chłopaku musimy się troche napracować żeby doszło do (że się tak wyrażę) "włożenia" bo mój organizm po prostu tego nie chce wydzielić znowu. A piszę ZNOWU ponieważ jakiś czas temu miałam łyżeczkowanie, a przed tym robiłam się mokra w chwile, nigdy nie miałam z tym problemu i z powyżej wymienionymi rzeczami a teraz - pustynia. To łyżeczkowanie było z jakies 6 mc temu.. wszystko było ok, byłam u gina też mówił że moge mieć jakis czas troche rozregulowany organizm ale to już trwa pół roku i nie wiem co jest nie tak, ginekolog kazał czekać ale to chyba jakaś ci*la bo ile można czekać? chyba powinno sie unormować wszystko po takim czasie dlatego proszę o pomoc kobietki, miałyście z tym problem? Jestem młoda i nie chciałabym praktycznie całego życia spędzić na wazelinach i lubrykantach, może być coś tego powodem? Czy zostanie tak już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy podniecasz się sama tzn.podczas masturbacji pojawia się sluz? przepraszam że pytam o tak intymne rzeczy ale ja przy zbliżeniach z partnerem mam podobnie,natomiast podczas gdy zabawiam się sama to wydaje mi się że jestem nawilżona odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, to hormony..zdarzyło mi sie tak i trwało długo, nie pamiętam ile ale bałam się, że wyschłam na amen a teraz sie leje jak z kranu że tak nieładnie napiszę. Cierpliwości :) Wiem, że wydaje się TO długo no ale..organizm sam się musi przestawić. Co do seksu proponuje po prostu jakieś nowe doznania żeby mózg trochę zastymulował organizm wtedy może i organizm szybciej się przestawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka sytuacja by nie była czy to z chłopakiem czy sama ze sobą po prostu susza.. aż sie odechciewa bo z takiego braku wilgotności to aż boli więc nie bardzo sie da coś zmajstrować.. :P ehh chyba faktycznie będe po prostu musiała jeszcze troche poczekać ;/ a jakaś infekcja lub zapalenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie infekcja, po prostu hormony. Może jakieś probiotyki można by było pozażywać, żeby odbudować florę bakteryjną w pochwie. Czy ja wiem? Z doświadczenia wiem, ze to sie samo musi przestawić. Też długo to u mnie trwało a nie trzeba było do tego łyżeczkowania. Po prostu po tabletkach hormonalnych się przestawiło i koniec...nie było zmiłuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi się wydaje, że to wina hormonów. a co dni płodnych... i tak możesz je wyznaczyć. wystarczy, że kupisz sobie mikroskop na slinę np Afrodytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup w aptece Hydrovag, globulki z kwasem hialuronowym, które przywracaja intymne nawilzenie, zapobiegają otarciom i zmniejszaja tarcie. Kuracja trwa tydzień i przynosi na prawde dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dokładnie działa taki mikroskop? Słyszałam kiedyś o nim, ale bardzo niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Mikroskop owulacyjny bada i pokazuje zmiany poziomu hormonów w ślinie.Wystarczy napluć na szkiełko.Są też mikroskopy badające ten poziom w moczu.A co do śluzu, sprobuj może zmienić dietę (zrezygnuj np.z nadmiaru nabiału).Niektórym kobietom pomaga też syrop guajazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie polecić jakiś konkretny model tego mikroskopu? Drogie jest takie urządzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Sama używałam modeli Donna i FertilControl, są jeszcze inne, np.Afrodyta i Geratherm Ovu Control.Wszystkie działają na podobnej zasadzie, chociaż ja polecam Fertil Control.Nie potrzebuj***ateryjki i działa trzy lata (pozostałe-2 lata).Kosztują wszystkie około 100 zł.Ps.Możesz także stosować do oceny płodności pomiar temperatury.Razem z mikroskopem powinno to być bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×