Odpowiedz na ten temat

normalny okres w ciąży czy to możliwe??

• kaja158 2005.09.14 [17:05]
    hej, nie wiem co robic. Miałam normalny okres trwający5 dni, pms byl rowniez, bolaly mnie piersi i bylo mi niedobrze jak przed kazda wczesniejsza miesiaczka, potem byl okres i te dolegliwosci ustapily, dzis wypada moj 13 dzien cyklu po okresie, czuje sie strasznie zle, jest mi niedobrze, czesto chodze siku, wydaje mi sie, ze mam wszystkie objawy ciąży. blagam pomozcie i doradzcie co sie dzieje czy juz wariuje i to wszystko to urojenie, czy to mozliwe, bym byla w ciąży? Blagam o pomoc!!!!!!!!!!!
  • helga1976 2005.09.15 [09:30]
    kiedy jesteś w ciąży to może wystąpić okres jednak jest on krótszy i mniej obfity niż zwykle , poza tym nadal bolą cię piersi , mimo że krwawienie się skończy , ja osbiście ciążę poznałam po tym że bardzo bolały mnie piersi do tego zamiast okresu miałam dwudniowe plamienia tylko przez jeden miesiąc a potem już nic.... tylko te piersi ... pozdrowionka

• miki25 2005.09.16 [16:12]
    a no i te brodawki to tez objaw usmiech.gif
  • Ratunku 2005.09.16 [18:35]
    Banda kretynek!!!Jak można mieć okres w ciąży,przecież pierwszym objawem ciąży jest właśnie brak okresu,pozatym jesteście kobietami i nie wiecie chyba co to w ogóle jest okres...chyba w czasie okresu złuszcza się błona wyścielająca macicę mająca na celu stworzenie zarodkowi dogodnego miejsca do roizwoju,gdyby w czasie ciązy się złuszczyła to razem z zarodkiem chyba nie???
    A już nie mówiąc o tych bzdurach jak paski na brzuchu ,powiększone i ciemne brodawki i oddawanie często moczu,boże uważacie że już po tygodniu tak będzie? Ciąza to fizjologiczny stan dla kobiety więc raczej nie powinny się dziać takie rzeczy,opisane przez was objawy istotnie występują ale nie po kilku dniach od zapłodnienia,raczej po kilku miesiącach, a juz z tym częstym oddawaniem moczu to się uśmiałm dopiero tak to jest w 9 miesiącu jak żeczywiście dziecko i macioca są duże i napierają na pęcherz,hahaha!!!
    Radzę wam na razie nie uprawiać seksu tylko trochę poczytać podręczników do biologii i postudiować fizjologię kobiecego ciała a nie zachowywać się jak niedorozwinięte piętnastolatki,zgroza!!!

• sandra18 2006.10.28 [11:58]
    Hej!
    Z tych waszych wypowiedzi nic nie idzie wywnioskować...
    Ja sama miałam podobny przypadek ale to już było i po co się tym dalej przejmować??? A jednak jeszcze czasami chodzi mi to po głowie!
    To było tak, że pod koniec czerwca uprawiałam z chłopakiem petting. Nie doszło do stosunku, do wytrusku też nie ale rączki nam chodziły naprawdę szybko i w ogóle...
    Jednak potem się przestraszyłam: a co jak był wytrysk i nasienie przeniosło się poprzez palce wgłąb mnie, a co jak będe w ciąży???
    Równe dwie doby później wzięłam pierwszą tabletkę Postinor Duo, po 12 godinach drugą. Potem myślałam - uff problem już z głowy jezyk.gif Okres dostałam trochę szybciej, mógł to być wynik zażycia tabletki bo tak pisało na opakowaniu. Ale po jakimś miesiącu brzuszek mi się trochę zaokrąglił i wystraszyłam się... Zrobiłam sobie test ciążowy - wynik był negatywny. Cieszyłam się jak małe dziecko, którego tak nie chciałam się spodiewać... Bo w moim wieku to zmarnowane życie! Klasa maturalna, studia przede mną. Szkoda gadać...
    Dzisiaj mijają cztery miesiące od tamtej nocy jezyk.gif Ja jeszcze mam czasami schizy co do konsekwencji ale już coraz rzadziej. Okres mam regularnie ale brzuszek nadal powiększony.
    Na ulotce z Postinor Duo pisało też, że jedną z konsekwencji może być w przyszłości zdolność do tycia po przyjęciu tych tabletek.. A może wyczytałam to w necie - nie pamiętam!
    Nie wiem już o myśloeć naprawdę - od takich rzeczy można dostać świra! Dziewczyny pomyślcie... warto zmarnowac sobie całe życie dla jednej chwili przyjemności???
    Taaak... też byłam głupia. Ale już zrozumiałam ile można stracić poprzez uzyskanie chwilowego orgazmu... jeśli w ogóle się da jezyk.gif
    Tamten chłopak był, już z nim nie jestem i byłam naprawdę krótko. Moja głupota ;p Początek wakacji wiadomo - każdy lubi poszaleć a faceci tylko żerują na takich naiwnych gówniarach... Zrozumiałam, że byłam głupia i potem sama czułam się jak ostatnia wieśniara na tym świecie. Uraz w psychice zawsze zostanie... Szczególnie jeśli chłopak robił to trochę "na siłę" :/
    Cóż - człowiek uczy się na błędach!!!!!!
    A co do tematu dyskusji czy można mieć okres w czasie ciąży to proszę o jedną, konkretną odpowiedź osoby, która się na tym zna... A nie całej sterty bajeczek wymyślanych przez dziewczyny o rozbudowanej wyobraźni albo tylko dlatego, żeby wystraszyć takie osoby jak ja!
    Tyle... dziękuje usmiech.gif

• hanus65 2006.11.30 [07:36]
    I jest tak jak podejrzewałam. To nie okres tylko zwyczajne poronienie smutas.gif żyłam trzy tygodnie jakby w innym świecie, a teraz wróciłam z dalekiej podróży. Pozdrawiam
  • natia1988 2006.11.30 [12:05]
    moja kolezanka jak zawszla w ciaze to mila jescze 3 niby okresyn tzn bardzo skape i krotkie. czyli okers w ciazy jest wykluczony najwyzej jakies plamienia. buzki:*
  • droga natio 2006.11.30 [12:24]
    twoja koleżanka miała tak, ale to nie wyklucza ze ktos inny moglby miec inaczej. Np ja. Hanus wspolczuje jak najbardziej. Ja nie wiedzialam ze jestem w ciazy bo wlasnie okres mnie zmylil, jak najnormalniejsze krwawienie w terminie. Potem zylam miesiąc w nieswiadomosci ze w ogole jestem w ciazy. Dopiero nie dostalam drugiej miesiaczki, poszlam do lekarza o tu o dziwo juz 8 tydzien.
  • evulka 2006.11.30 [12:28]
    Ale to chyba rzadko się zdarza, to zależy chyba od organizmu kobiety.

• oczywiscie ze tak 2006.11.30 [12:33]
    przeciez sama widzisz jak ludzie się tu klócą , Jedni okresu nie dostaja, inni maja plamienia, inni okres przez miesiac a jeszcze inni calą ciaże. Nie ma tak ze u wszystkich ciaza przebiega jednakowo.
  • mikaaaa 2007.03.22 [20:59]
    a co ja mam powiedziec - okres spoźnia mi sie 10 dni, ostatnio kochalam sie z chlopakiem ponad miesiac temu, przed ostatnia miesiaczka, dostalam okres i bylamspokojna, po tamtym okresie nie bylo stosunkow nie widzielismy sie.

a teraz jestem praktycznie pewna ze to ciaza. tez mam 18 lat smutas.gif i nawet 6-8 tydzien.

http://www.szipszop.pl/tickers/11279.gif ...bo tylko ty potrafisz tak kolorować oddechem mój caly świat...
  • kerka 2007.03.28 [21:59]
    Właśnie wróciłam od gina...niestety nie jestem w ciąży i jest mi cholernie przykro smutas.gif
  • kasiulka22 2007.09.09 [17:16]
    czy moge byc w ciazy jak dostaje okres i rosnie mi brzuszek ?mam takie objawy jak podczas ciazy prosze pomozcie mi bo ja bardzo chce miec dzidziusia.pozdrawiam papapa .kasia.
  • Angelina1989 2007.09.15 [09:57]
    Hmmmm... okres może występować w czasie ciąży na początku jest to plamienie (w innym wypadku konieczna wizuta u ginekologa)... Zrób test jeśli pragniesz dziecka a wynik będzie negatywny, przecież możecie się dalej starać... jednak test nie daje 100% wiadomości... najlepiej tak czy owak się wybrać do ginekologa... I nie ma się czym martwić...
  • sysiaa25 2008.07.18 [12:46]
    czy mozna zrobić test podczas okresu?
  • epsonka 2008.09.02 [18:24]
    chce uzyskac opinie od roznych osob. poza tym odczuwam zmeczenie jakby sluzu wiecej bylo. choc nie sa to dni plodne. a mieszkam w malej miejscowosci gdzi enie ma zadnego dobrego i normalnego lekarza do tego jestem mloda i sama nie pojde
  • miki 2008.10.09 [12:16]
    halo czy jest tu ktos kto moze mi pomoc ??

• Martusiaxx 2010.11.18 [01:03]
    Witajcie mam pewien problem . Kochałam sie z moim facetem bez zabezpieczenia ale to było tylko jednokrotne - możedwu włożenie . potem nic . nie doszedł we mnie . było to dzień przed okresem ( a wiec dni nieplodne) okres dostaję normalnie juz pare miesiecy i nie jest to zwykle krwawienie tylko widzę tą ciemną "żelkową' wydzielinę . Jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze w takim wypadku ? proszę o odpowiedz
  • justynaaaA1_i 2012.01.18 [14:14]
    Witam, czy możliwe jest że mogę być w ciąży jeśli mój cykl trwał 44 dni w 43 dniu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Mój okres jednak był krótszy bo trwał tylko 3 dni i było go trochę mniej. Dodam że 2 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.

• ONA:))) 2012.04.19 [15:49]
    Wiesz co ja tez mam mocniejsze paznokcie a cera mi sie nie polepszyla a popsula a nic nie biore ale bylam dzis u ginekologa no i nie jestem niestetysmutas.gif a paznokcie mam normalnie jak skala a zawsze byly takie marne i rozdwojone ze szkoda gadac.. no ale coz.. widac jakas inna jest tego przyczyna..
  • Śliczna jestem 2012.04.25 [15:02]
    Dziewczyny drogie mam pytanko gdy ruchalam sie z moim menem to on mi sie spuscil w c*pke moge zajsc w ciaze?? potem zrobilam mu lodzika i po raz kolejny mnie wyruchal spuscil mi sie do srodka prosze o odpowiedz!!!!usmiech.gifusmiech.gif
  • Aga_Zaniepokojona 2013.01.30 [10:34]
    Maiko wygląda to na problemy z hormonami a nie ciąże,pamiętaj ze zawsze możesz iść do przychodni zrobić na szybko badanie krwi- beta HCG (ok 25 zl) i jest to najpewniejszy test ciążowy z krwi, wyniki będziesz miała tego samego dnia i będziesz spokojna.Pozdrawiam.
  • Aga_Zaniepokojona 2013.01.30 [10:38]
    Maiko wygląda to na problemy z hormonami a nie ciąże,pamiętaj ze zawsze możesz iść do przychodni zrobić na szybko badanie krwi- beta HCG (ok 25 zl) i jest to najpewniejszy test ciążowy z krwi, wyniki będziesz miała tego samego dnia i będziesz spokojna.Pozdrawiam.
  • ja pierdole :/ 2013.05.06 [14:52]
    A co z sytuacją, gdy kobieta ma krwawienie i nawet nie sprawdza, czy jest w ciąży, więc dowiaduje się o niej dość późno? Według lekarzy regularne miesiączki w pierwszym trymestrze ciąży zazwyczaj wpisują się w historie z cyklu "słyszałam, że...". Nie ma bowiem medycznego uzasadnienia dla występowania regularnego krwawienia miesiączkowego w przypadku zdrowej ciąży. Tak twierdzi ginekolog dr Lech Medard, który zaznacza: "Teoretycznie może się zdarzyć, że któraś z kobiet na początku - podkreślam: na początku! - ciąży może mieć jakieś krwawienie. Może nawet tak się zdarzyć, że wypadnie ono około terminu spodziewanej miesiączki. Ale regularne miesiączkowanie, nawet tylko przez pierwszych kilka miesięcy ciąży, to raczej mit! Mit ten wywodzi się z przeszłości, kiedy nie mieliśmy dobrych metod rozpoznawania i obserwacji wczesnej ciąży. Współcześnie uważamy, że każde krwawienie w przebiegu ciąży wymaga pilnej konsultacji medycznej, bo może być np. objawem zagrażającego poronienia".
  • gość 2014.10.03 [15:34]
    http://j.gs/4Xlw tyle w temacie
  • moniniunia 2015.02.16 [13:01]
    ja tez mam taki problem, staramy się z mężem o jeszcze jedną dzidzię ostatnio okres miałam 22 stycznia kochaliśmy się w dni kiedy wypadała owulacja teraz okres powinnam dostać 18 lutego zawsze był na czas lub jeden dzień się spóźniał wczoraj za uwarzyłam śluz zabarwiony małą ilością krwi a dzisiaj mam normalne krwawienie (2 dni przed planowanym okresem) czy jednak mimo tego mogę być w ciąży?
  • kosmi 2015.02.20 [17:33]
    Witam , mam pytanie wiem ze wiele osob sie tez nad tym zastanawia , czy w ciazy moze wystpic okres ze skrzepami i okropnym bolem brzucha w pierwszy dzien , tyle ze jest skapy ...
  • kosmi 2015.02.20 [18:56]
    blagam , prosze o pomoc

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...