Odpowiedz na ten temat

normalny okres w ciąży czy to możliwe??

• kaja158 2005.09.14 [17:05]
    hej, nie wiem co robic. Miałam normalny okres trwający5 dni, pms byl rowniez, bolaly mnie piersi i bylo mi niedobrze jak przed kazda wczesniejsza miesiaczka, potem byl okres i te dolegliwosci ustapily, dzis wypada moj 13 dzien cyklu po okresie, czuje sie strasznie zle, jest mi niedobrze, czesto chodze siku, wydaje mi sie, ze mam wszystkie objawy ciąży. blagam pomozcie i doradzcie co sie dzieje czy juz wariuje i to wszystko to urojenie, czy to mozliwe, bym byla w ciąży? Blagam o pomoc!!!!!!!!!!!
  • Zobacz także:

• helga1976 2005.09.15 [09:30]
    kiedy jesteś w ciąży to może wystąpić okres jednak jest on krótszy i mniej obfity niż zwykle , poza tym nadal bolą cię piersi , mimo że krwawienie się skończy , ja osbiście ciążę poznałam po tym że bardzo bolały mnie piersi do tego zamiast okresu miałam dwudniowe plamienia tylko przez jeden miesiąc a potem już nic.... tylko te piersi ... pozdrowionka

• miki25 2005.09.16 [16:12]
    a no i te brodawki to tez objaw usmiech.gif
  • Ratunku 2005.09.16 [18:35]
    Banda kretynek!!!Jak można mieć okres w ciąży,przecież pierwszym objawem ciąży jest właśnie brak okresu,pozatym jesteście kobietami i nie wiecie chyba co to w ogóle jest okres...chyba w czasie okresu złuszcza się błona wyścielająca macicę mająca na celu stworzenie zarodkowi dogodnego miejsca do roizwoju,gdyby w czasie ciązy się złuszczyła to razem z zarodkiem chyba nie???
    A już nie mówiąc o tych bzdurach jak paski na brzuchu ,powiększone i ciemne brodawki i oddawanie często moczu,boże uważacie że już po tygodniu tak będzie? Ciąza to fizjologiczny stan dla kobiety więc raczej nie powinny się dziać takie rzeczy,opisane przez was objawy istotnie występują ale nie po kilku dniach od zapłodnienia,raczej po kilku miesiącach, a juz z tym częstym oddawaniem moczu to się uśmiałm dopiero tak to jest w 9 miesiącu jak żeczywiście dziecko i macioca są duże i napierają na pęcherz,hahaha!!!
    Radzę wam na razie nie uprawiać seksu tylko trochę poczytać podręczników do biologii i postudiować fizjologię kobiecego ciała a nie zachowywać się jak niedorozwinięte piętnastolatki,zgroza!!!

• hanus65 2006.11.30 [07:36]
    I jest tak jak podejrzewałam. To nie okres tylko zwyczajne poronienie smutas.gif żyłam trzy tygodnie jakby w innym świecie, a teraz wróciłam z dalekiej podróży. Pozdrawiam
  • natia1988 2006.11.30 [12:05]
    moja kolezanka jak zawszla w ciaze to mila jescze 3 niby okresyn tzn bardzo skape i krotkie. czyli okers w ciazy jest wykluczony najwyzej jakies plamienia. buzki:*
  • droga natio 2006.11.30 [12:24]
    twoja koleżanka miała tak, ale to nie wyklucza ze ktos inny moglby miec inaczej. Np ja. Hanus wspolczuje jak najbardziej. Ja nie wiedzialam ze jestem w ciazy bo wlasnie okres mnie zmylil, jak najnormalniejsze krwawienie w terminie. Potem zylam miesiąc w nieswiadomosci ze w ogole jestem w ciazy. Dopiero nie dostalam drugiej miesiaczki, poszlam do lekarza o tu o dziwo juz 8 tydzien.
  • mikaaaa 2007.03.22 [20:59]
    a co ja mam powiedziec - okres spoźnia mi sie 10 dni, ostatnio kochalam sie z chlopakiem ponad miesiac temu, przed ostatnia miesiaczka, dostalam okres i bylamspokojna, po tamtym okresie nie bylo stosunkow nie widzielismy sie.

a teraz jestem praktycznie pewna ze to ciaza. tez mam 18 lat smutas.gif i nawet 6-8 tydzien.

http://www.szipszop.pl/tickers/11279.gif ...bo tylko ty potrafisz tak kolorować oddechem mój caly świat...
  • kerka 2007.03.28 [21:59]
    Właśnie wróciłam od gina...niestety nie jestem w ciąży i jest mi cholernie przykro smutas.gif
  • kasiulka22 2007.09.09 [17:16]
    czy moge byc w ciazy jak dostaje okres i rosnie mi brzuszek ?mam takie objawy jak podczas ciazy prosze pomozcie mi bo ja bardzo chce miec dzidziusia.pozdrawiam papapa .kasia.
  • sysiaa25 2008.07.18 [12:46]
    czy mozna zrobić test podczas okresu?
  • miki 2008.10.09 [12:16]
    halo czy jest tu ktos kto moze mi pomoc ??

• Martusiaxx 2010.11.18 [01:03]
    Witajcie mam pewien problem . Kochałam sie z moim facetem bez zabezpieczenia ale to było tylko jednokrotne - możedwu włożenie . potem nic . nie doszedł we mnie . było to dzień przed okresem ( a wiec dni nieplodne) okres dostaję normalnie juz pare miesiecy i nie jest to zwykle krwawienie tylko widzę tą ciemną "żelkową' wydzielinę . Jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze w takim wypadku ? proszę o odpowiedz
  • justynaaaA1_i 2012.01.18 [14:14]
    Witam, czy możliwe jest że mogę być w ciąży jeśli mój cykl trwał 44 dni w 43 dniu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Mój okres jednak był krótszy bo trwał tylko 3 dni i było go trochę mniej. Dodam że 2 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.

• ONA:))) 2012.04.19 [15:49]
    Wiesz co ja tez mam mocniejsze paznokcie a cera mi sie nie polepszyla a popsula a nic nie biore ale bylam dzis u ginekologa no i nie jestem niestetysmutas.gif a paznokcie mam normalnie jak skala a zawsze byly takie marne i rozdwojone ze szkoda gadac.. no ale coz.. widac jakas inna jest tego przyczyna..
  • Aga_Zaniepokojona 2013.01.30 [10:34]
    Maiko wygląda to na problemy z hormonami a nie ciąże,pamiętaj ze zawsze możesz iść do przychodni zrobić na szybko badanie krwi- beta HCG (ok 25 zl) i jest to najpewniejszy test ciążowy z krwi, wyniki będziesz miała tego samego dnia i będziesz spokojna.Pozdrawiam.
  • Aga_Zaniepokojona 2013.01.30 [10:38]
    Maiko wygląda to na problemy z hormonami a nie ciąże,pamiętaj ze zawsze możesz iść do przychodni zrobić na szybko badanie krwi- beta HCG (ok 25 zl) i jest to najpewniejszy test ciążowy z krwi, wyniki będziesz miała tego samego dnia i będziesz spokojna.Pozdrawiam.
  • ja pierdole :/ 2013.05.06 [14:52]
    A co z sytuacją, gdy kobieta ma krwawienie i nawet nie sprawdza, czy jest w ciąży, więc dowiaduje się o niej dość późno? Według lekarzy regularne miesiączki w pierwszym trymestrze ciąży zazwyczaj wpisują się w historie z cyklu "słyszałam, że...". Nie ma bowiem medycznego uzasadnienia dla występowania regularnego krwawienia miesiączkowego w przypadku zdrowej ciąży. Tak twierdzi ginekolog dr Lech Medard, który zaznacza: "Teoretycznie może się zdarzyć, że któraś z kobiet na początku - podkreślam: na początku! - ciąży może mieć jakieś krwawienie. Może nawet tak się zdarzyć, że wypadnie ono około terminu spodziewanej miesiączki. Ale regularne miesiączkowanie, nawet tylko przez pierwszych kilka miesięcy ciąży, to raczej mit! Mit ten wywodzi się z przeszłości, kiedy nie mieliśmy dobrych metod rozpoznawania i obserwacji wczesnej ciąży. Współcześnie uważamy, że każde krwawienie w przebiegu ciąży wymaga pilnej konsultacji medycznej, bo może być np. objawem zagrażającego poronienia".
  • gość 2014.10.03 [15:34]
    http://j.gs/4Xlw tyle w temacie
  • moniniunia 2015.02.16 [13:01]
    ja tez mam taki problem, staramy się z mężem o jeszcze jedną dzidzię ostatnio okres miałam 22 stycznia kochaliśmy się w dni kiedy wypadała owulacja teraz okres powinnam dostać 18 lutego zawsze był na czas lub jeden dzień się spóźniał wczoraj za uwarzyłam śluz zabarwiony małą ilością krwi a dzisiaj mam normalne krwawienie (2 dni przed planowanym okresem) czy jednak mimo tego mogę być w ciąży?
  • kosmi 2015.02.20 [17:33]
    Witam , mam pytanie wiem ze wiele osob sie tez nad tym zastanawia , czy w ciazy moze wystpic okres ze skrzepami i okropnym bolem brzucha w pierwszy dzien , tyle ze jest skapy ...
  • kosmi 2015.02.20 [18:56]
    blagam , prosze o pomoc
  • Ircia32 2016.04.14 [23:18]
    Pierwsza ciąża: w dniu przewidywanej miesiączki miałam raptem różowe plamienia przez trzy dni, druga ciąża potwierdzona testem, ból brzucha jakby na poród, krwotok! Podejrzenie poronienia, na szczęście córcia urodziła się za 8-mieś, trzecia ciąża? Test robiony w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki, walnięty do szuflady na tydzień nawet nie odczekałam tych 5-ciu min. Po tygodniu, gdy jednak okresu dalej nie było, zajrzałam do szuflady, a tam dwie kreski! I teraz jestem mamą trójki dzieciaczkówusmiech.gif Nie, okresu nie ma w czasie ciąży i tyle! Jedynie różowe plamienia bez skrzepów!
  • gość 2016.06.01 [10:00]
    Ja miałam krwawienia w pierwszej ciąży aż do 6 miesiąca w terminie @, o ciąży dowiedziałam się 3 kwietnia,a w lipcu urodził się mój synek oczko.gif
  • balbina44 2016.06.20 [11:23]
    czyli jednak bywa roznie z tym okresem w ciazy i tak czytajac Wasze wpisy teraz juz calkiem niewiem co myslec ,,,ja 3maja mialam okres ok 3dni a 17 dostalam kolejnego ktory trwal 5dni dwa dni przerwy i znow okres ale juz ubogi bardziej teraz mamy 20 czerwiec ja wciaz nie mam okresu ,pobolewa mnie brzuch jak na okres ,piersi i mam dziwny specyficzny apetyt raz jem cebule na ktorą ciagle mam ochote a za chwile bitą smietane ktora sni mi sie po nocach ))wogole zawsze jadlam male potcje posilkow teraz wciaz jestem glodna ,co pol godziny biegam do toalety na siku,choc nie pije duzo plynow, od tygodnia mam obolaly brzuch i lewy jajnik ,piersi ,mdlosci zdarzaja sie bardzo rzadko i to ok 3 nad ranem ale nie śą uciazliwe,i choc mam 44 lata planujemy w moim ukochanym bobaska ale niewiem czy to ciaza bo ten dziwny apetyt i brat miesiaczki mnie troche dziwi wiec moze tak ,nie zrobilam jeszcze testu bo moze za wczesnie nakrecac tez sie niechce bo roznie bywa .choc tez ostatni okres dwa razy w miesiacu tez daje duzo do myslenia ,mam wszytskie objawy ciazy oprocz uciazliwych mdlosci ,wciaz jestem senna i zmeczona raz smutna raz zdenerwowana raz smieje sie i ciesze zyciem niewiem co jest grane czy po tych dwoch okresach w maju a teraz jego brak i te objawy od tygodnia moge byc w ciazy jak myslicie kochane ,,,bo niewiem czy sie cieszyc czy to moze cos zupelnie innego ogolnie nie czuje sie zle a bol brzucha jest lekki o co tu chodzi to ciaza ? hm
  • gość 2016.07.20 [00:02]
    Raczej MENOPAUZA smiech.gif
  • Amy112 2016.07.31 [09:33]
    Witam wszystkie Panie starajace sie i nie tylko usmiech.gif Normalny okres w ciazy jest niemozliwy, ale krwawienie przypominajace okres tak. Powinno byc ono jednak bez skrzepow i krotsze oraz skapsze, ale i tu natura plata figle.. Moja kuzynka miala do 4 mieiaca i oczywiscie nie miala pojecia o ciazy. Ale takie przypadki sa bardzo rzadkie. Ja tez w zeszlym miesiacu myslalam, ze jestem w ciazy. Usilnie szukalam jakis potwierdzen az znalwzlam sie na tym forum. Okres zawsze mialam punktualnie, a w tamtym cyklu wczesniej o 6 dni. Potem raz mialam jakies dziwne zaslabniecie (normalnie takich nie mam) oraz ciaglo mnie w pachwinach (tez tylko w tamtym cyklu). No i zrobilam sobie nadzieje. Co najlepsze, kiedy sobie myslalam o tym ze pewnie to ciaza, zaraz pojawialy sie mdlosci lekkie. Poszlam do gin i okazalo sie ze to byl normalny cykl, tylko ze wczesniejszy. Napisalam o tym, bo teraz juz wiem jak latwo wpasc w fiksacje, gdy sie bardzo pragnie zajsc w ciaze. Najlepiej przed wczesnie nie zyc juz ciaza tylko sprawdzic u pewnego zrodla. Powodzenia i pozdrowionka
  • gość126p 2016.08.29 [14:51]
    witam 4 miesiące brałam tabletki antykoncepcyjne w ostatnim miesiącu nie dostałam okresu tylko plamienia fakt nie brałam tabletek 5 ostatnich regularnie ale byłam u ginekologa stwierdził ze nic się nie dzieje . zrezygnowałam z tabletek bo chciałam miecz dziecko minęło od pierwszego stosunku już 13 dni robiłam test ciążowy i wyszedłszy negatywny czy to możliwe ze za wcześnie jest czy przeszyto ze miałam tylko plamienia to nie zajdę w ciąże.? dziś dostałam okres bolesny raz mi jest gorąco raz mi jest zimno i osłabiona jestem i nie wiem co robić zapisałam się do lekarza ale dopiero mam wizytę 23 września

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...