Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obfita miesiączka

Polecane posty

Gość gość

-W nocy z 1 na 2 dzień okresu miałam MEGA dużo krwi. Budzę się rano ,a tu piżama w kroku dosłownie cała brudna podpaska tak samo ,jak usiadłam to się z niej wyciskała krew ,kapało.Dodam że wieczorem chyba przesadziłam podczas kąpieli bo woda była dość gorąca ,ale kąpałam się z 8-10minut.Czy to mógł być KRWOTOK? -3 dnia okresu będąc w kościele cos mnie zaniepokoiło dosłownie czułam jak ze mnie leci wracam do domu ,a tu podpaska dosłownie cała we krwi ,dodam że w kościele byłam godzinę. Ogólnie podczas miesiączki nie mam żadnych boli czy coś. Proszę o pomoc w tych dwóch sprawach ,bo trochę się denerwuje... Mam 13lat i miesiączkuje już 7 miesięcy ,więc nie jestem tak "wprawiona" czy jagby to określić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli masz wrażenie, że Twoje miesiączki są zbyt obfite, idź do lekarza (może być rodzinny).Mnie na to pomogła witamina K-jest na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej córeczki przy niedużym nawet ucisku pojawiały się siniaki. Miała też częste krwawienia z błon śluzowych. Wybitny lekarz i człowiek www.dariuszlange.pl rozpoznał i wyleczył u niej Zespół von Willebranda-Jurgensa. Dzięki temu skończyły się długotrwałe obfite miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×