Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misty 22222222222

odstawienie tabletek a popracajace libido

Polecane posty

Gość Misty 22222222222

Czesc dziewczyny 4 miesiace temu odstawila tabletki i moje libido nadal jest nickie. PO ilu miesiacach wam wrocilo ??? czytalam ze to moze nawet trwac do 2 lat ;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
no ja wlasnie tez sie zastanawiam zeby rzucic tabletki. moje libido jest zerowe, jak chlopak mnie piesci caluje to odczuwam tylko cos przyjemnego tak jakby glaskal mnie po plecach zero podniecenia!! prosze was kobietki poradzccie cos nam , stosowalam nawet tabletki vamea i nic , a mam dopiero 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie trwalo to dokladnie
16 miesiecy zanim moje libido wrocilo do stanu sprzed brania tabletek. masakra! teraz jest juz ok, ale nigdy wiecej tabletek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrące
a ja zażywam tabletki juz prawie 2 lata i libido po nich mam duzoooooooooo wieksze niz przed zazywaniem jak tylko mnie moj facet dotknie gdziekolwiek lub chociazby przez przypadek to ja sie od razu na niego rzucam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
fajnie masz a ja nie wiem jak mam sobie pomóc a tak wogole to mam przechlapane , mialam kiedys wypalaną nadżerke i nie moge sie teraz kochac w kazdej pozycji bo mnie boli nigdy nie mialam ograzmu, żadnego :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
i wiem ze to nie jest wina partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
ktora z was miala wypalaną nadżerke w mlodym wieku?? mialyscie jakies komplikacje??? czytalam gdzies ze po tym nie mozna zajsc w ciaze to prawda?? a no i napiszcie cos o tym braku libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaaaa
szkoda ze nie odpisujecie bo uważam ze mogłybyscie pomoc wielu kobietom , bo duzo dziewczyn ma z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ma ktos cos takiego
ze podczas brania tabletek mial nudnosci....moje biore od tygodnia i dzis juz drugi dzien mam straszne mdlosci....grypa zoladkowa czy tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperAnilolek
Cześć dziewczyny! Ja też brałam tabletki, najpierw Cerazette a potem zmieniłam na Belara, ponieważ moje libido przestalo istnieć.Czułam wstręt na sama myśl o wspóżyciu (do tego doszły jeszcze inne dolegliwości) i postanowiłam je odstawić.Teraz minął drugi tydzień jak nie biorę i jestem zadowolona z mojej decyzji. Nie jest jeszcze tak jak kiedyś( jak zaczełam brać tabletki) ale jest już lepiej i znowu powoli moge cieszyć się sexem. Jestem pewna ,że ten spadek libide nie jest skutkiem stresu. Jesli chodzi o suchość pochwy to ja zawsze miałam uczucie, że jest tam sucho a mój mąż twierdził, że jest tam bardzo wilgotno. Ja miałam mdłości przy Belara, brałam je dwa miesiące i przez cały ten czas było mi niedobrze. Przepraszam za tak długą wypowiedz, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsfgd
Libido z tego co mowil Freud to ma kazdy.. mniejsze badz wieksze wiec jak moze odchodzic lub powracac? moze byc slabsze, wieksze, mniejsze,zaburzone itd itp. ale to tak swoja droga i z innej beczki. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
no wlasnie ja nie wiem co mam robic czy odstawic tabletki ryzykowac i cieszyc sie sexem czy dalej robic to tylko dla ukochanego , mysle ze ja bym chyba dlugo nie czekala na zwiekszenie libido bo juz nawet w 7 dniowej przerwie bardziej mi sie chce, a i juz nie pamietam kiedy bylam naturalnie mokra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
widze ze chyba żadna z was nie ma podobnego problemu, gratuluje i zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperAnilolek
Cześć Justaaaaaaa, czy powinnaś brać tabletki, czy nie decyzje musisz podjąć sama.Wiem, że nie jest łatwo bo sama biłam sie z myślami przez całe siedem dni przerwy między tabsami.Ja po prostu czułam,że mój organizm ma dość tych hormonów i jestem teraz zadowoloa, bo się ogólnie lepiej czuje.Ale decyzja należy do ciebie.Jeśli chodzi o suchość pochwy polecam Dutex Play środek nawilżający.Kiedyś stosowałam inny,ale od tamtego wszystko mnie piekło, a ten jest naprawdę dobry.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
a w jaki sposob sie zabezpieczacie po odstawieniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperAnilolek
Cześć Justaaaaa! Zabezpieczamy się prezerwatywami, spirala odpada bo nie rodziłam, ale to tak hormony, więc odpada,a z metodami naturalnymi wiadomo jak to jest.Zostały gumki + środek nawilżający,bo jak jest za sucho to mogą pęknąć.Choć to może cię zdarzyć też przy dobrym nawilżeniu.Ale jak na razie nie było przykrych niespodzianek i oby tak dalej.A ty się już zdecydowałaś co zrobić z tabsami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWUDZIESTOJEDNOLATKA
Ja brałam 6 miechód diane i libido mi spadło strasznie czułam nawet ból, a po odstawieniu po 2 tygodniach wróciło i jest jak kiedys ogromne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotkaaaaa
to wszystko zalezy jak kto dlugo bral-ja bralam 6lat i chociaz nie biore juz kilka miesiecy to jeszcze nie wrocilo do "normy" hehehe jest lepiej ale to jeszcze nie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
jest maly problem przez co nie moge sie zdecydowac moj chlopaka nie lubi z gumka zreszta ja tez nie raz sie kochalismy z gumka i strasznie sie meczylismy bylo niezaciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperAnilolek
Witaj Justa! Masz rację bez gumki jest lepiej, ale jak sobie pomyślę o tym wszystkim co się ze mną przy tabletkach działo to wole już te gumki.Mój mąż też uważa że bez jest lepiej, ale jak widział jak się męczę to sam zaproponował żebym odstawiła.Zastanów się i może pogadaj z nim jeszcze raz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda kasy
dopiero po 2 latach brania tabletek moje libido spadlo , i teraz jest prawie zerowe:( dlatego za 2 miecsiace chce rzucic je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda kasy
przed braniem tabltek caly czas mialam ochote teraz jest tragicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
no mi dzisiaj po stosunku az lzy poplynely bo oczywiscie zrobilam to dla niego zero prrzyjemnosci zero podniecenia a jeszcze niedawno to on nie mogl sie ode mnie odpedzic . ja osobiscie biore teraz yasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperAnilolek
Justa ja też tak kilka razy zrobiłam i potem czułam się zle,ale mój Misio po jakimś czsie zauważył, że coś jest nie tak i zaczął mnie wypytywać co się dzieje i tak doszło do odstawienia tabsów.A twój facet nic nie widzi tego ,że ci jest żle.Ja się nie chce wtrącać, ale chyba powinnaś z nim szczerze porozmawiać, bo się jeszcze jakiejś choroby nabawisz jak będziesz się tak zmuszać.Jak chcesz to możemy częściej pisać do siebie, bo ja zaglądam tu codziennie. Ps.A od tych Yasmin to ci się libido pogorszyło czy jest tak jak było przy poprzednich tabletkach? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaa
wczesniej mialam plasterki i wydaje mi sie ze moje libido bylo wysokie , nie wiem moze zmyla mnie to bo byly to nasze pierwsze 3 miesiace wiec moze mimo hormonow mialam ochote sama juz nie wiema co do partnera to on wie , dzisiaj wzielam ostatnio tabletke i stwierdzilismy ze bedziemy uwazac bo i tak mozliwe ze wyjedzie do pracy , wiec juz nie wykupuje racept mam juz dosc. coprawda nie mialam nigdy orgazmu ale sex dla mnie byl czyms bardzo przyjemnym podniecającym nawet jak zdarzalo sie bez gry wstepnej a teraz...... czuje sie jak kobieta po 50-tce nie ublizając oczywiscie tym paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperAnilolek
Ja jak brałam tabletki to pierwsze pół roku było super, a potem się zaczęły problemy.Początkowo myślałam,że to stres,ale stres minął a problem pozostał i wtedy powiązałam to z tabletkami.Mam nadzieję,że już niedługo lepiej się poczujesz.A ja czekam na pierwszy okres powinien się jutro pojawić i już mnie brzuch od trzech dni pobolewa.Jak zauważysz,że się lepiej czujesz to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika911
Ja teraz po raz drugi w życiu przyjmuje tabletki anty i po raz drugi libido w czasie przyjmowania libido mi wręcz delikatnie wzrosło. Strasznie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA tez jakos nie zauwazyłam, a na pewno mój mąż nie odczuł tego ze tabletki które przyjmuje- dokladnie Belara ze w jakiś sposób wpływaja na moje libido. Wiec ciesze sie ze poki co temat jest mi obcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie chciałam o to zapytac bo wczoraj lekarz mi przepisał Belare jako najbardziej delikatne i bezpieczne tabletki. Jestem ciekawa jak się czujecie podczas ich brania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDJ
No ja czuje się bardzo dobrze. Tak jakbym wcale tabletek nie łykała. Nie mam skutków ubocznych i tych koszmarnych mdłosci. Wrrrrr. Nawet myśleć o tym nie mogę. Nie zastanawiaj sie zbyt długo bo szkoda życia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×