Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne a stosunek

Polecane posty

Gość gość

Witam ostatnie krwawienie z odstawienia miałam 8.03 do 12.03 i własnie 12 marca powinnam przyjąć kolejną tabletke lecz tego nie zrobiłam bo nie mogę brac tabletek. w ten weekend przyjechał do mnie chłopak i kochaliśmy się 2 razy bez zabezpieczenia, w piątek i dziś. od 2 dni czuję lekkie pobolewanie brzucha z lewej strony i miałam troche wiecej śluzu. czy to możliwe ze mam juz dni płodne i owulacja jest blisko albo juz była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszkodliwa antykoncepcja to prezerwatywy i kalendarzyk. Reszta szkodzi hormony po latach zakrzepica itp... spirala beztlenowce itd... Nam doradził ginekolog bo zawsze przy każdym badaniu cipki jest partner wspierał porody unikam molestowań czy gwałtu jak jestem sama. Ostatnio onkolg urolog. .Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie ruuchoałas to zaciążyłaś.Czekaj na 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba logiczne, że jesli nie bierzesz tabletek = nie jesteś chroniona = wpadłaś, brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałas tabletki aby sie bezpiecznie bzykać,jak odstawiłas to zaciążyłaś.Bedzie piękny bobas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santinka
Jeśli nie możesz brać tabletek podpytaj ginekologa o inną formę antykoncepcji. Ja mam wkładkę levosert bo też tabletek nie mogę brać przez ryzyko zakrzepicy. Wkładka jest bezpieczniejsza dla organizmu bo hormon wydzielany jest do macicy i w niej pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy taka wkładka jest droga? I czy każda może taką wkładkę założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santinka
To czy możesz założyć taką wkładkę zależy już od ginekologa a raczej od wyników badań jakie Ci wcześniej musi wykonać. Ja za levosert płaciłam 650zł już z założeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo niska cena za taką inwestycję na 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kalendarzyk i prezerwatywy nie szkodzą tak powiedział nam ginekolog i miał rację. Nam bo mąż jest przy każdym badaniu cipki i porodach. Nie wstydzę się męża. On należy do mnie w całości a ja do niego i nie mam intymność z ginekologiem tylko z mężem bo nie jestem zacofana mam prawo do jego obecności bo zawsze o obecnośc***artnera decyduje pacjent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta znowu lata z męzem po ginekologach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pocałunki robisz przez szybę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dni płodne wyznacza się na bieżąco, więc na forum nikt Ci tego nie powie. Jeśli masz z tym kłopot to kup sobie jakiś tester. Współżyliście bez zabezpieczenia, więc istnieje możliwość zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki tester możesz polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia? Afrodytę. Ani razu się na niej nie zawiodłam, a mam ją od prawie 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko powiem , ze musialam przerwac branie tabketek natychmias , juz nie bede sie rozpisywac dlaczego ale co sie okazalo ze 5 dni przed terminem @ w tym samym miesiacu zaszlam w ciaze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania potwierdzają skuteczność, przystępność i satysfakcję ze stosowania Metody Rozpoznawania Płodności: -93% kobiet niezależnie od miejsca zamieszkania i poziomu edukacji jest w stanie opanować umiejętność rozróżniania czasu płodności i niepłodności w cyklu miesięcznym 1,2 -Wysoka skuteczność MRP zarówno w staraniu się, jak i odkładaniu poczęcia (w przypadku odkładania skuteczność porównywalna z metodami antykoncepcyjnymi) 2,3,4 -Zadowolenie małżonków stosujących MRP z relacji intymnych 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Naturalna antykoncepcja to NIE kalendarzyk.Ja od lat łączę nowoczesne obserwacje cyklu z prezerwatywą i jestem zadowolona ze swojego życia intymnego.:) I tak, w cyklu popigułkowym owulacja może (choć nie musi) wystąpić zaraz po odstawieniu hormonów.Nie wolno traktować dni krwawienia z odstawienia jak miesiączki.Jeśli nie chce się dziecka, należy używać prezerwatywy aż do 4 lub 5 dnia po prawidłowo wyznaczonej owulacji.Uwaga: przez pierwsze 2-3 cykle po pigułkach testery ze śliny mogą nie działać prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie mianowicie w 19 dniu przyjmowania tabletek (blister 21szt) doszło do stosunku. Czy jeśli po 7 dniowej przerwie i krwawieniu z odstawienia nie zacznę nowego opakowania to mogę zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wie jak twoja ci/pa przechowuje plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu, raczej nie.Plemniki żyją 3-5 dni i to w sprzyjającym środowisku (w śluzie płodnym, itd.).Wydzielina zmieniona przez tabletki i dodatkowo krwawienie z odstawienia nie sprzyjają im.Ale pamiętaj, że w pierwszym cyklu po pigułce płodność może (choć nie musi)powrócić natychmiast po odstawieniu.Jeżeli obawiasz się ciąży stosuj prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.07 Z własnego doświadczenia? Afrodytę. Ani razu się na niej nie zawiodłam, a mam ją od prawie 2 lat. też myślałam o tej afrodycie...ale zastanawia mnie jedno. Jest na baterie...można je samej wymienić? czy trzeba odsyłać, zwracać itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu.Afrodyta działa na jednych bateryjkach około 2 lata.Czytałam tu, że są dziewczyny, które je same wymieniają.To chyba takie, jak do zegarka, nie wiem.Ja, kiedy bateria się wyczerpie, po prostu kupuję nowy.Nie jest to bardzo duży wydatek.Istnieją też modele nie na baterie-np.FertilControl.Ten działa nawet 3 lata.Ostatnio miałam taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×