Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy blagaam

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj wieczorem wzięłam 4 tabletki pod. Jezyk arthrotecu dalej nie brałam bo się wystraszyłam ze cos nie tak calla noc miałam bardzo silne dreszcze rano troszkę plamilam i do tej pory tez ale bardzo malo czy uszkodziłam tylko plod dodam ze jestem w 6-7 tyg . Proszę pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd ktokolwiek ma to wiedzieć? Tylko lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję bardzo , i nie wiem co mam Tobie doradzić, też stoję przed tym wyborem i ma dniach będę w takiej samej sytuacji te same tygodnie ale myślę że jak już podjęła taka decyzję i rozpoczęła aborcję to ja skończ, ja też się bije i nie wiem czy dam radę, a jak się obawiasz jak sytuacja wyglada to idź do lekarza i powódź że okres się tobie spóźnia i masz dziwne plemienia i przeczucia niech sprawdzi na usg może będzie widać początek poronienia to skieruje Cię do szpitala a Ty udawaj zaskoczona i roztrzesioną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Aborcja jest rzeczą straszną.Ale jeśli już zaczęłaś, ryzyko poważnego uszkodzenia płodu jest bardzo duże.To nie jest coś takiego, co można zacząć, a potem się rozmyślić.Przestraszyłaś się o siebie, czy o dziecko, któremu mogłaś zrobić "tylko" nieodwracalną krzywdę? :/ Nie ma rady, idź do lekarza i powiedz, że poronienie jest w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nawiasem mówiąc, płód w 7.tygodniu ciąży wygląda TAK: http://babyonline.pl/tydzien-7,ciaza-kalendarz,r6.html Ma już bijące serce, a nawet mózg.Mnie to "kurzajki" raczej nie przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna "błaga". co z Tobą? zabijasz dziecko a teraz błagasz o pomoc. Dziecko jeśli przeżyje może urodzić się chore. nie znam się na środkach poronnych bo w życu bym nie zabiła swojego dziecka, więc nie wiem jaką dawkę można skutecznie przyjąc i jakie skutki to wywoła jeśli dziecko przeżyje. zgłoś się do lekarza zamiast pisać na kafe. i nie współczuję tobie, tylko temu bezbronnemu dziecku ktore teraz może urodzić się chore przez ciebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to Twoj***ałaganie to w związku z czym? A) chcesz dobić i zabić do końca dziecko? B) odmyslilasz się i chcesz je uratować? Bo nie do końca rozumiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×