Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Witam podczas trzeciego dnia okresu uprawialam z chlopakiem stosunek zewnętrzny, ocieralismy się o siebie, imitacja seksu, bylo ostro, mialam w sobie tampona moj chlopak spuscil mi się na brzuch, ale kilka razy moglo mu pociec, od razu potem poszłam do łazienki i umylam sie w tamtym miejscu plynem i woda, słyszałam ze możliwe jest zajdcie w taki sposób w ciążę gdyż plemniki mogla dlugi czas czekać w pochwie i przenieśc sie ze sluzem po wyjeciu tampona.. Czy możliwe jest w moim przypadku zajdcie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak k***a jestem w ciąży to będę bliźniaki. Mam nadzieje ze nie tak tępe jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu sie martwię po tym co przeczytałam w Internecie bo wszędzie pisze ze można nie musisz propagować nienawiści w moja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się tylko niech cię prawdziwie bzyknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie musisz propagować nienawiści w moja strone " :D :D :D :D :D Nie używaj słów, których nie rozumiesz. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obawiaj się nie będziesz w ciąży. Owszem zdrowe plemniki przeżywają w organizmie kobiety kilka dni ale 1. muszą najpierw tam być (tym bardziej przy tamponie nic się tam nie dostało) 2. Jeśli już to podczas miesiączki wypłukują się razem z krwią miesiączkową Nie przejmuj się nie miłymi odpowiedziami :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego powinny być lekcje o antykoncepcji w szkołach, choćby zamiast tej kretyńskiej lekcji z wychowawcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko drogie w gumę albo klasy pograj z koleżankami na podwórku a nie do seksu się bierzesz jak nie masz o tym pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana mam 22 lata wiem o seksie duzo poprostu się zmartwilam tym co przeczytałam na innych forach, dziekuje za wszystkie komentarze uspokoiłyście mnie buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×