Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy !

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam do was pytanie. Czy jezeli tydzien przed owulacja uprawiało sie seks bez zabezpieczenia w dni plodne a potem tydzien po seksie miałam owulacje to jest to możliwe ze jestem w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszasz rozne wiadomosci tydzien przed owulacją w dni plodne? no to sory ale tydzien przed owulacja nie ma dni plodnych jeszcze...dni plodnne sa okolo 5dni przed owulacja idz do ginekologa za 2tyg........powodzenia jak Ci przyjdzie sie zajmowac awanturujacym sie o wszystko dzieckiem to sie nauczysz zabezpieczac, pomijam r*******a c**e po porodzie i cialo jak glut po ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamiętaj rady babci"Kazde odwiedziny prącia w ci/pie kończą się ciążą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam okres, tak sie ciesze ze to nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj na przyszłość, ze owulacja zawsze może się przesunąć, więc powinnas ją sobie wyznaczać na bieząco. Jesli sama masz tym problem kup sobie specjalny tester. Bardzo dobre są te na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz polecić jakąś konkretną markę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam tabletki antykoncepcyjne. Nic nie daje takiego spokoju jak jedna, ładna pigułka raz dziennie. I nie trzeba pluć na tester codziennie :P Swoją drogą to zadziwiające jak medycyna poszła do przodu.. Kiedyś dziewczyny męczyły się z powodu PMS'u, a teraz pyk - biorą tabletkę i spokój. Moja przyjaciółka niedawno zaczęła brać Vixpo i zniknęły jej syfki z twarzy, nie ma już takiego potwornego bólu brzucha i wie w czasie pms'u jak się nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.06.30 Możesz polecić jakąś konkretną markę? Ja mam afrodytę. Powiem ci ze używam jej już ok roku i ani razu się nie zawiodłam. Jest prosta w użyciu i bardzo łatwa w utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za radę. Zamówiłam ją i dzisiaj zobaczyłam pierwsze paprotki więc działa ;) Tylko to chciałam napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w sumie na ile testowań starczy ta afrodyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ok dwa lata. Taka jest średnia zużywalność soczewki :) ja mam swoją 1,5 roku i jedyne co w niej robiłam to zmieniłam baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×