Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowana

POMÓŻCIE!!!

Polecane posty

Gość zdezorientowana

Dziś z rana zauważyłam spore nabrzmienie,wręcz opuchnięcie warg sromowych przez co odczuwam delikatny ból i swędzenie. Czy możecie mi podpowiedzieć czym to jest spowodowane, czy może to być objaw jakiejs choroby?? Bardzo prosiłabym o NIEZŁOŚLIWE podpowiedzi, gdyż nigdy wcześniej nie miałam takich problemów i jestem trochę zielona w tych sprawach, a bardzo chciałabym uniknąc wizyty u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poczatki grzybicy
biegnij szybciutku puki apteki otwarte po mac clorozrimazolum-masc za 3zł,posmaruj sie ,ulzy ci momentalnie .jesli grzybica jes powieszchowna to unikniesz wizyty u lekarza a jesli weszła juz w głąb to musisz udac sie do lekarza.biegnij szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy miłas stosunek
w ostatnich dniach bez prezerwatywy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana
nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak poprzedniczka
biegnij po masc,jesli nie miłąś stosunku,musisz ja dzis kupic to moze unikniesz wizyty u lekarza.bo do jutra grzybica moze sie dostac w wewnatrz pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zde
a jakie sa jeszcze dostepne masci w miare szybko działajace???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvvka
zapytaj w aptece ,ale co mi wiadomo to te.sa jeszcze jakies doustne ae chyba na recepte cena cos koło 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana
ale czy to na pewno grzybica??? gdyż nie występuje u mnei zadna biała wudzielina, co jedyne spuchniete i bolące wargi sromowe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeej nie do apteki
nie lecz sie sama - powinnasisc do lekarza, pewnie ze to krepujaca wizyta, ale lepiej tera niz potem (jak Ci zaprzeproszeniem cipka zarosnie - to zart ale wiem ze nie namiejscu) poprostu idz do lekarza zanim dostaniesz jekiegos zapalenia przydatow bo zewnetrzne objawy sama zaleczysz a w srodku nie wiadomo co sie mąci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×