Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezerwatywy

Polecane posty

Gość gość

chyba mam uczulenie na lateks, napiszcie mi jak takie uczulenie sie objawia u was, gdzie kupić prezerwatywy nie z lateksu bo słyszałam, że takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unimil skyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zabezpieczenie nie z tego wieku. Efekt taki sam to torebka foliowa i kij od szczotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy: opuchnięcie, zaczerwienienie, swędzenie pochwy; przez kilka dni podmywaj się tantum rosa i smaruj provag żelem, który nawilża i działa łagodząco na podrażnienia, szybko ci po tym przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej wybrać się do ginekologa z tym problemem? Może uczulenie wcale nie jest spowodowane prezerwatywami? Ja jednak skonsultowałabym to ze specjalistą. Ja nigdy takiego uczulenia nie miałam więc ciężko mi coś doradzić w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podmywaj się tantum rosa i załóż na noc invag, kapsułka szybko złagodzi podrażnienie i zakwasi pochwę. Kup Unimil skyn to prezerwatywy bez lateksu, od niedawna używam ich z partnerem i u nas się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre unique pasante. Takie w czerwonym opakowaniu. A myślałaś może kapturku naszyjkowym? np femcapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam uczulenie bo z gumką mnie piekło w środku i miałam zaczerwienienie na zewnątrz. Przerwaliśmy odczekaliśmy trochę aż przestanie mnie bolec i kontynuowaliśmy bez gumki i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpiszcie mi na tym forum kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresował mnie ten kapturek. Używa któraś go któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kapturek femcap. Nie uczula i nie ma po nim skutków ubocznych. Stosuje się go razem z zelem plemnikobójczym. Najlepszy jest contragel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×