Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiak87

seks i okres

Polecane posty

Gość gosiak87

czy podczas stosunku w 1 albo 2gim dniu okresu bez zabezpieczenia mozna zajsc w ciaze? moje cykle sa na ogol 28 dniowe i krwawienie okolo 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh.....
Można. Jest wiele takich przypadków, czasami występuje podwójna owulacja, czasami się przesuwa. Nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkhyebgjdkfdkld
Ale to nieapetyczne i niehigieniczne:-( Przecież tam masz żywa ranę... Podobno można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak87
podwojna owulacja? a tego co wiem nie moze byc owulacji, gdy nastapilo krwawienie...? poza tym w ciagu mojego calego krwanienia plemniki powinny umrzec, bo to trwa z 4 dni. mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........................... .
No skoro wiesz lepiej i masz doktorat z biologii plus pakt z matką maturą, to po jaką cholerę ssię pytasz? Teoria w malym palcu. Zobaczymy co wyniknie z praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zwymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosnica
uwielbiam podczas okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza82
ja tez. ale jak to jest tak naprawde z ta ciaza? szczegolnie w pierwszych dniach chyba sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 1 czy 2gim dnniu okresu w ciążę zajść się nie da zajść, ale jednoczęsnie nie wiesz jaki śluz masz, bo krwawisz. Jeśli ten jeden cykl jest przez organizm przewidziany jako bardzo krrótki i owulacja wystąpi np w 6 czy 7 dniu cyklu, to współżycie w 3 czy 4 dniu cyklu jest bardzo ryzykowne. Czas przed owulacją jest zmienny, może się skracać i wydłużać - to owulacja się przesuwa, bo miesiączka będąca jej następstwem występuje w stałej liczbie czasu (+/- dzień) licząc od chwili owulacji.Nie ma czegoś takiego jak podwójna owulacja, to mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza82
a ile moga żyć plemniki w śluzie niepłodnym? bo wiem, że w płodnym nawet do 3-4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wysoce płodnym śuzie szyjkowym mogą żyć do 7 dni. Do zapłodnienia może więc dojśc nawet 5 dni od stosunku, ale muszą być spełnione wszystkie warunki, czyli partner extra zdrów, zdrowe i silne plemniki, bardzo sprzyjający śluz kobiecy. I pewnie jeszcze kilka nie zbadanych dotąd o których jeszcze nie wiemy :)należy jednak przyjąć, że śluz, nawet świetny - wcale nie jest taki extra w połączeniu z krwią miesięczną. Ale zajść ze stosunku 3-4 dni przed owulacją (nawet, jeśli stosunek jest podczas okresu) - to się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza82
nie no u mnie troche to inaczej wyglada, bo zawsze podczas owulacji mam plamienie czyli to takie w polowie cyklu i jest pare dni po okresie. wiec jesli kochalam sie 1/2dnia okresu a krwawienie trwa z 5/6 dni u mnie to chyba wszystko pozdycha do tego momentu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cyklu nie ma czegoś takiego jak \"zawsze\" i \"nigdy\" - to ku przestrodze. któregoś razu plamienie może nie wystąpić, bo każdy cykl rządzi się własnymi zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza82
hm nie strasz :) ważne, że na początku okresu w ciążę się nie zachodzi, bo niby jak ma nastąpić owulacja podczas okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imas
moja mama tez tak myslała ;) seks bez zabezpieczenia w 2 dniu no a plemniczki jakos dożyły i miesiac później nie było juz okresu za to był 3 tygodniowy braciszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już napisałam. Zajść nie zajdziesz w czasie okresu. Ale nigdy nie masz pewności co do wystąpieni owulacji i - czy plemniki nie przeżyły te kilka dni.to nie jest metoda antykoncepcji choć wiele osób jako taką właśnie ją stosuje (podobnie jak przerywany). Jednemnu się uda, innemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza82
ale chyba owulacja nie moze nastapic podczas okresu a jesli przez te 4 dni nadal sie krwawi to o ciazy nie ma mowy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas okresu nie. Ale zaraz po okresie - tak. I plemniki mogą przeżyć ze stosunku w czasie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza82
to trzeba chyba miec wielkiego pecha, zeby miec owulacje zaraz po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak87
nadal mam okres .. juz 7 dni. to znaczy, że już ciąży nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak87
tzn 7 dzien okresu a 6 od stosunku. mysle, ze jutro sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaaaa
a jesli mialam 5 dzien okresu i stosunek nie byl dokonczony ? bo przed wytryskiem on wyszedł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk szczescia
ja tez mam pytanie :) jesli doszlo do wytrysku w moich okolichach narzadow plciowych w ostatniom dniu okresu a dodam ze biore tabletki anty ok. 8 miesiecy to jestem zabezpieczona nawet podczas calego okresu?? bo sie jakos tak dziwnie stresuje bo po tym calym zajsciu gdy skonczyl mi sie okres i bralam tabletki to w 9-tym dniu brania ich mialam dziwne plamienia. co to moze byc? jakis objaw ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 88
promyk szczescia nie masz się czym martwic bo bierzesz tabletki ;) bedzie dobrze... mam do Ciebie pytanie jesli się współżyje 2-3 dni przed okresem a po tem występuje okres to wszystko jest wporządku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impossible
no ja tez czekam na okres... cholera... mialam 6października i w ten wieczor zdarzylo sie co sie zdarzylo... aleeeeeeeeee musze tu dwa fakty dodac - po pierwsze bylismy troszke pijani(czy to ma wplyw na plemniki?? tlumacze sobie ze sa one wtedy .. słabsze...???) po drugie tak naprawde nie mozna nazwac tego pelnym stosunkiem bo to byla tylko chwila i nie do konca. ale jak wiemy w plynie ktory wydziela sie wczesniej tez są jakies plemniki... tak wiec jednak troche sie obawiam:((((( okres powinnam miec chyba jutro wiec czekam czekam.... mam nadzieje ze to niemozliwe zebym byla w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka*
ZUZA82 i co ,mam ten sam problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.lech
Przez pierwsze trzy miesiące ciąży moze występować jeszcze krwawienie. Wic tłumaczenie sobie, że dwa dni po niezabezpieczonym stosunku dostałaś okres, tłumaczeniem raczej słabym jest. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×