Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieuswiadomionaa

Skutki uboczne TABLETEK PORONNYCH

Polecane posty

Gość nieuswiadomionaa

sluchajcie musze sie dowiedziec jakie sa skutki uboczne, takowych tabletek nie chodzi mi o te ktore sie zazywa te 72 czy iles godzin od stosunku tylko jak juz sie jest w ciazy na poczatku. Interesuje mnie jakie sa skutki uboczne i czy sa to skutki chwilowe czy juz trwale... Bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomionaa
sa sa ale to sa w polsce nielegalne tabletki dlatego chcialam sie dowiedziec o ich skutkach ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupoty gadasz. 72h po to nie są tabletki poronne- po pierwsze, a po drugie są jak najbardziej legalne. jest to dawka hormonow ktore działaja na kilka że tak powiem sposobów, jesli owulacja jeszcze nie wystąpiła to po zażyciu tabletki z pewnością sie przesunie co uniemożliwi zapłodnienie, zagęszcza też śluz utrudniając droge plemnikom. jeśli zażyjesz tabletke a mimo to zajdziesz w ciąże z dzieckiem nie powinno nic sie stać, ponieważ hormony są takie same jak naturalne hormony kobiety wiec taka tabletka nawet podtrzyma juz zaistniałą ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ! znow źle przeczytałam, tobie NIE chodzi o te 72h po. ślepa jestem, sory, zignoruj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniak, Autorka napisała w pierwszym poście: "NIE chodzi mi o te ktore sie zazywa te 72 czy iles godzin od stosunku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacadsc
moniak, przecież autorka pisze wyraźnie że nie chodzi jej o te "72 h po" przykładem tabletki wczesnoporonnej jest RU489 (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomionaa
moniak czytaj ze zrozumieniem chodzi mi wlasnie o te tabletki ktore sie zazywa po 72h a dokladniej jak juz sie wie ze sie jest w ciazy a nie o te do 72 godzin. Chyba zle mnie zrozumialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomionaa
:) widze ze juz wyjasnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacadsc
a, moniak, to ty zignoruj nasze uwagi widze dopiero teraz że doczytałaś i dodałaś wyjaśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postinor duo
się nazywają te tabletki i można je kupić w aptece na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomionaa
a co z tymi skutkami sa jakies trwale, np czy potem moga byc problemy z ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacadsc
skoro u niektórych osób problemy z ciążą późniejszą może wywołać nawet zażywanie zwyczajnych tabletek antykoncepcyjnych, to tym bardziej zażycie tych o które pytasz, tak sądzę i tak słyszałam z kolei gdyby zawsze był taki problem, w każdym przypadku, gdyby to była ich cecha, że sterylizują ;D, to nie byłoby ich w sprzedaży czyli prawda jest gdzieś pośrodku a samej nie można być pewną, obawiam się, choć lekarz powie pewnie to czy tamto, zależnie od swoich przekonań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomionaa
kurcze kolezanka chce wziac takie tabletki a ma naprawde wspanialego faceta, ktory sie "nimi" zaopiekuje i chcemy jej to jakos wybic z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez moniak sama sie
od razu poprawila... A tu kolejknych kilka postow uswiadamiajacych i obrazliwych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia niedoszla mamusia
hej ja gdy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy z powodu braku kasy i wsparcia zdecydowalam sie na usuniecie ciazy przy pomocy tabletek. jednak nie upewnilam sie w ktorym miesiacu jestem i mialam powazne komplikacje poniewaz okazalo sie ze bylam juz w ok 11 tyg i po zarzyciu tabletek poronilam tylko plod i myslalam ze wszystko ok i szczesliwa czekalam na okres jednak gdy przyszedl dostalam silnej goraczki a kilka dni pozniej b silnego krwawienia i potrzebowalam hospitalizacji poniewaz cale lozysko zostalo nie wydalone i sie poprostu psulo we mnie. wykonano mi skrobanke w pelnym znieczuleniu i na na 2 dzien wyszlam ze szpitala. zakazenie ktore dostalam bylo b silne i zastanawiali sie nad usunieciem mi macicy poniewaz ten stan zagrazal mojemu zyciu jednak zdazylam do szpitala na czas w ostatniej chwili wzielam tabletki arthrotec niby skuteczne ale nie na kazdego dzialaja i trzeba upewnic sie w ktorym sie jest tyg przed taka decyzja teraz czeka mnie dluga rekonawlescencja bez seksu alkoholu basenow i wielu rzeczy a sie zaczynaja piekne wakacje ale mam za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julla01
A jak nazywa sie ta tabletka 72 godziny po i ile kosztuje ? do ilu tygodni można ja zazywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyciowy pech
hey dziewczyny.Ja mam taki problem ze juz jedno dziecko w domu mam 2 letnie i chyba znowu jestem w ciazy...chce kupic tabletki poronne z women on web ale strasznie sie boje skutkow...dodam ze prezerwatwa nam pekla wiec zabezpieczenie jako takie bylo...co mam robic? jestem zalamana..gdybym tylko wiedziala ze po tym nic powazniejszego sie nie stanie ze mna nie wachalabym sie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyciowy pech
niech mi napisze ktoras kobietka ktora jest juz po bo nie wiem co robic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie chcesz wykonać zabiegu legalnie w klinice? Jest bezpieczniejszy, wiadomo bardziej kosztowny ale zdrowie ma się jedno. http://gynmed.at/pl/home wszytsko możesz załatwić po polsku. Będzie przy Tobie cały czas asystenka, tłumacz. Może lepiej nie ryzykować z tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiapatrynia
Mam pytanie,czy jeżeli zażyje się te tabletki 72h a nie było się jednak w ciąży to czy występuje krwawienie,albo jakiekolwiek skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jestescie glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak moze wystapic krwawienie miimo ze nie bylo sie w ciazy ale to dotyczy tylko tych tabletek do 72 godz ktore sa legalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INA79
Dziewczyny czy po tabletce 72h testy ciązowe bedą pokazywac ze jestem w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam orginalne opakowanie Arthrotec osobiscie zakupione przeze mnie w aptece. Tabletki orginalne, bezpieczne a przede wsystkim skuteczne. Tabletki przepisał mi zaprzyjaziony lekarz ginekolog ponieważ znalazłam sie w bardzo trudnej sutuacji. Jesli jest jakas dziewczyna ktora potrzebuje pomocy to chetnie odsprzedam za cene 200zł plus koszt wysyłki. Na życzenie moge wysłac zdjecie tabletek oraz paragon potwierdzajacy zakupu. Karolina 797-650-965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwkawkompot
Zwariowałyście, żeby o poważne rzeczy pytać na forum jakichś głupoli? Idźcie do biblioteki po literaturę medyczną albo książkę dyrektorki kliniki aborcyjnej pt. "NIeplanowane". Tabletki poronne jak i aborcja mają ogromne skutki dla organizmu, juz naprawdę bardziej opyla oddać dziecko do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mialam żadnych skutków ubocznych jedyne co to w trakcie ich przyjęcia były drgawki , było mi zimno i dostałam gorączki było mi słabo ale przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_P
Bezpieczne i skuteczne tabletki poronne Zestaw nr 1 12 tab Arthrotec 250zł (skuteczność 70%) Zestaw nr 2 12 szt Arthrotec + 1 szt RU486 koszt 350zł (skutecznosć 94-95%) Zestaw nr 3 12 szt Cytotec + 1 szt RU486 koszt 550 zł (skutecznosć 97%) (ru486 z Mołdawii) Zestaw nr 4 12 szt leku MISOPROST + 1 szt RU486 z UK koszt 750zł (skutecznosć 98%) WYSYŁKA wysyłamy SMS na Nr Tel ☎ 577_405_474 Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą. Wysyłamy także za granicę do wszystkich krajów do każdego zestawu jest dołączona jest instrukcja w języku polskim GWARANTUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ UCZCIWOŚĆ DYSKRECJE zapraszam do zakupu Tel ☎ 577_405_474 Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj skutków ubocznych nie ma. Jednak najlepiej skoczyć na taki zabieg do najbliższego kraju za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to ogromna ingerencja i oczywiście skutki uboczne są zarówno natury fizycznej jak i psychicznej, odradzam eksperymentowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×