Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goscinka

Spóźnia mi się okres 7 dni dziś był wytrysk w środku.

Polecane posty

Gość Goscinka

Witam spóźnia mi się okres 7 dni ,nie kochaliśmy się z wytryskiem w środku,dzisiaj natomiast gdy nadszedł 7 dzień spóźnienia uprawialiśmy seks z końcem w środku.Jakie jest prswdpobienstwo zajścia w ciążę w 36 dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Płodność nie zależy od tego, który to dzień cyklu! Owulację można mieć zarówno w 7 jak i w 47 dniu.Jeżeli miesiączka spóźnia Ci się o więcej, niż 7 dni, to możliwa jest jedna z trzech sytuacji.1)Jesteś w ciąży.14 dni po ostatnim niezabezpieczonym stosunku wykonaj test ciążowy.2) Owulacja już była, ale jesteś w czasie niepłodnym, który trwa 7-21 dni-i nie zajdziesz w ciążę, nawet przy pełnym stosunku.3) Nie było jeszcze owulacji w tym cyklu -a Ty możesz zajść w ciążę w każdej chwili.Najlepiej naucz się rozpoznawać fazy płodności i niepłodności w każdym cyklu.Od razu mówię: to nie jest kalendarzyk -i jest możliwe także przy nieregularnych cyklach.Obserwuj, czy zauważasz u siebie takie objawy, jak: uczucie suchości lub wilgotności, podwyższenie temperatury w II połowie cyklu, bóle brzucha, bóle piersi lub plamienia poza miesiączką.Owulacja zwykle objawia się uczuciem "mokrości", przejrzystym śluzem, bólami brzucha, niewielką ilością krwi.Najbardziej płodna jesteś 3 dni przed owulacją i 3 dni po.Po owulacji temperatura ciała lekko wzrasta, a śluz staje się lepki i gęsty.Od 4 dnia po owulacji w ciążę już nie zajdziesz.Ale dopóki nie jesteś pewna, czy miałaś już owulację, zawsze stosuj prezerwatywy.Najprostszą metodą stwierdzenia owulacji jest mikroskop owulacyjny ze śliny.Po prostu plujesz na szkiełko i po chwili już wiesz, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiąc inaczej: tak, można zajść w ciążę ze stosunku w 36 dniu cyklu (albo 3 dni po-albo trzy dni przed).Tak samo jak 6 dnia, 16 dnia czy 56 dnia.Wszystko zależy tylko od tego, czy i kiedy w danym cyklu miałaś już owulację.Ja np.mam zazwyczaj długie cykle-i ostatnią owulację miałam 54 dnia.A więc gdybym współżyła bez zabezpieczenia 36 dnia, nie zaszłabym w ciążę (plemniki żyją w ciele kobiety 3-5 dni).Ale 51 dnia, albo 56 dnia-już tak.Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy przyjęłaś gościa w dziurze to zaciążyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu, poza tym, że to wulgarne, to nieprawda.Nie z każdego stosunku wynika ciąża.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm...to zależy kiedy występje u Ciebie owulacja. Wyznaczasz ją sobie? jeśli nie, nikt niestety nie odpowie Ci na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×