Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinia453

Spóźniający się okres

Polecane posty

Witam problem jest taki od 25 dni spóźnia mi się okres nigdy wcześniej tak nie miałam że aż tyle spóźniał się .. Dodam że nigdy nie współżyłam, nic z tych tematów... Wczoraj dostałam jakiegoś brązowego plamienia z dosłownie odrobiną jakby krwi ale jakaś bardzo jasna .. dodam że zawsze lało się ze mnie w czasie okresu na początku ... a teraz nie wiem co stało się... miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam co miesiąc,najpierw plamienie przez parę dni a dziś w nocy silne krwawienie,wcześniej było ok.niestety po ciąży coś się we mnie rozregulowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś tak miałam. Miałam wtedy 14 lat. I to nie samo 25 dni... tylko po braku jednego okresu nie mialam go aż 1,5 roku. Dlaczego? Tak mi się ujawnila niedoczynnosc tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ile masz lat? W pierwszych 5 latach i w ostatnich 5 latach miesiączkowania cykle mogą być BARDZO nieregularne i to nie świadczy o żadnych zaburzeniach.Po prostu owulacja występuje wtedy rzadziej, niż normalnie.Miesiączka występuje normalnie 10-18 dni po każdej owulacji.Ale dopóki nie było jeszcze owulacji nie będzie i miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×