Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spozniona tabletka antykoncepcyjna

Polecane posty

Gość gość

Hej, biore od 3 mscy tabletki antykoncepcyjne Diane35 , ostatnio 10czerwca nie wzielam tabl, wzielam dopiero po 14h , nie robilam zadnej przerwy przyjmowalam nastepne dalej ale uprawialam w tych dniach seks z partnerem bez zabezpieczenia... Nwm czy to mozliwe zebym byla w ciazy ? Od 4dnj chodze czesto siku, budze sie w nocy z pelnym pecherzem. Ogolnie przytylam trochee. ale to moze na skutek brania tabletek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli przerwa w braniu tabletek przekracza 12 godzin, wystąpienie owulacji jest zawsze możliwe.Zrób test po 14 dniach od stosunku.A Diane to wyjątkowe świństwo, wycofana w kilku krajach.Brałam przez 2 lata ale zrezygnowałam.Utyłam 20 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ereftka
Ja kilka razy zmieniałam tabletki bo zawsze mi cos po nich dolegało :/ W końcu zdecydowałam się na wkładkę hormonalną levosert i nie mam żadnych skutków ubocznych. Co do pytania autorki wątku tak jak napisała moja poprzedniczka najlepiej jeśli wykonasz test ciążowy bo niestety ale ominięcie tabletki mogło spowodować osłabienia działania antykoncepcji. Zawsze możesz też udać się do ginekologa i z nim pogadać co się dzieje może akurat potrzebna będzie zmiana na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu możesz sprawdzić co zrobić jeśli zapomniałaś tabletki http://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-szyta-na-miare/ mi się to już nie zdarza chociaż na początku opakowania vines 2 razy zapomniałam wziąć na czas, uważam że to musi wejść w nawyk i tyle, można też w telefonie przypominajkę nastawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu możesz sprawdzić co zrobić jeśli zapomniałaś tabletki http://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-szyta-na-miare/ mi się to już nie zdarza chociaż na początku opakowania vines 2 razy zapomniałam wziąć na czas, uważam że to musi wejść w nawyk i tyle, można też w telefonie przypominajkę nastawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że pomijanie tabletek nie było tylko moją zmorą... mnie się to zdarzało permanentnie dlatego @Ereftka też zdecydowałam się na wkładkę levosert. Nie chciałam ryzykować, wystarczy że wcześniej sie udawalo, ale przeciez szczescia nie ma sie wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na szczescie mam ustawiony alarm ktory przypomina mi o wzieciu belary ;) nie zdarzylo mi sie jeszcze nigdy o niej zapomniec :D a na tabletkach przynajmniej moge sobie regulowac w razie potrzeby czas nadejscia krwawienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja tabletki biore kolo 3 lat nigdy nie zdażylo sie zapomniec teraz w trzecim tygodniu zapomnialam wziac w piatek lecz wzielam w sonote dwie choc w piatek juz dostalam krwawienie i we wtorek wspozylam dokonczylm do konca i zaczelam nowy bez przrwy czy moge zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys tez zapomnialam i rowniez bylo to jakies 15 godzin spoznienia i w ciaze nie zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja zamiast w piatek wzielam w sobote nastepnego dnia dwie bo to pod koniec opakowania byla i skaczylam teraz zaczelam nowe bez przerwy a wczesniej miala 3 dni okresu tak mi sie wydaje ze to okres mial ktos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×