Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tania apteka poznań

Tania apteka Poznań-gdzie najtaniej Yasminelle?Plastry?

Polecane posty

Gość tania apteka poznań

gdzie najtaniej mozna dostac Yasminelle i plastry w Poznaniu? czy taka apteka Super Pharm w Starym Browarze jest tania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiranan
a na czym polega to uczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleeee
Mam bardzo sucha skore na twarzy lacznie z powiekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
ja yasminelle kupuję przy rynku jeżyckim apteka serce jeżyc są po 39,70 może są tańsze:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat_dziecka
ja slyszalam ze laski kupuja nawet po 33 -gdzie jest tak tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia_miau
kupiłam tabletki w Starym Browarze w aptece Super Pharm i zapłaciłam ok.40 zł, tzn. nie pamiętam dokładnej ceny, ale powyżej 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam temat
kupowalam dzisiaj yasminelle i za 1 opakowanie placilam (ze znizka bo mam karte znizkowa apteki) 44zl....w tej samej aptece 4 miesiace temu placilam za 1 opakowanie yasminelle 36 zl...czy te pigulki podrozaly czy poprostu apteka sobie marze podniosla? gdzie mozna taniej je dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia84
Polecam Apteke na Gwarnej a dokładniej dom leków ja tam płace 29.90:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie w aptece na Gwarnej jest bardzo tanio :) ja dostaje tam plastry EVRA za 39 zł a w innych aptekach są po 50, 55 zł:) więc różnica cenowa jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doog
Witam :) \"quelleeee Moge Ci sprzedac opakowanie yasminelle po okazyjnej cenie . Dodam jeszcze gratis recepty na 4 opakowania tychze tabletek.\" Mogłabym od Ciebie odkupić te recepty? :p Dzisiaj jest zamknięty ginekolog, a ja je dzisiaj muszę wziąć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na strone www.doz.pl to jest siec aptek dbam o zdrowie.apteki ktore biora udzial w tym programie sprzedaja taniej leki.ja kupuje tam jasminelle za 35.49.sprawdz po ile sa yasmin i mozesz poszukac gdzie w twoim miescie sa apteki biorace udzial w tym programie.musisz sie potem tylko zarejestrowacna tej stronie,kupujesz przez neta tabletki,wybierasz apteke w ktorej je odbierzesz i przy odbiorze pokazujesz recepte i mowisz ze przez neta.wiem ze na glogowskiej jest napewno jedna apteka bioraca w tym udzial. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisza24
Hej, W aptece na gwarnej już niestety yasminelle kosztują ponad 40 zł....ostatnio za 3 opakowania zapłaciłam jakieś 130 zł...trochę umoczyłam bo nie zapytałam się czy jeszcze mają tą promocyjną cenę. Czy oprócz tej apteki internetowej znacie jeszcze jakieś miejsce gdzie można je taniej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki! z POZNANIA! To WAŻNE! Kupiłam Yasminelle za 36.08zł w Aptece Magicznej w pobliżu chyba na ul. Dworcowej i na ul. Podgórne (na rogu), też Apteka Magiczna. Ale to jest nic!!! W Aptece św. Marcin (na św. Marcinie oczywiście) Yasminelki są za 29.99zł!! W razie pytań wytłumaczę dokładnie, gdzie to jest:) Pozdrawiam, kupujcie póki jest taka niska cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompka
możesz napisać dokładniej gdzie :) dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kth
ceny z 05.01.2010: apteka na Gwarnej 38zl, apteka św. Marcin 46zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devilek013
SPRZEDAM YASMINELLE! (MAM DO DYSPOZYCJI 6 NOWYCH, ZAFOLIOWANYCH OPAKOWAŃ) - KAŻDE ZA 40 ZŁ KONTAKT GG: 15856464 (zawsze na niewidocznym) KONTAKT E-MAILOWY: devilek013@o2.pl P.S.: Sprzedaję te opakowania, ponieważ niedawno Ginekolog wypisała mi na pół roku mimo moich skutków ubocznych, ja jednak zareagowałam strasznie i postawiłam je odstawić. U siebie w mieście kupywałam za 46 zł, sprzedaję jednak taniej, bo wiem, że są ogólnie dość drogie i jest to wydatek dla młodej dziewczyny. PROSZĘ O KONTAKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la lllla
ja u siebie w mieście kupuję za 33 złote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostało mi jedno opakowanie yasminelle, termin przydatności X 2012 r, sprzedam za 25 zł oryginalnie zafoliowane - (mam jeszcze cilest jak znacie koos kto potrzebuje 10 zł) wrobelanita@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaka
Dziewczyny, napiszcie jakies najbardziej aktualne ceny yasminelle w poznaniu? bardzo zalezy mi, zeby je taniej kupic, bo czy chce czy nie chce to musze je brac przez 3 miesiace ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka sieć aptek: Pod Lwem, tam Yasminelle jest za około 35 zł. W Poznaniu na pewno też jest, bo to duża sieć aptek w całej Polsce. Ja tam kupowałam Yasmin za 32 zł, podczas gdy w innej aptece zaśpiewali mi 46 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuSsska
No własnie czy ktoś by mógł podać aktualne ceny, bo na świętym marcinie kupowałam za 29.90, teraz juz coś koło 36 o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_arling
ja osobiście polecam aptekę na głogowskiej, idąc od dworca zachodniego po lewej stronie. Apteka bardzo dobrze widoczna, obklejona bardzo jaskrawymi napisami. osobiście stosuję Yaz, ale chyba zeszłam większość poznańskich aptek w poszukiwaniu rozsądnej ceny i tam najtaniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buegfde
Kupię Yasminelle 1 op. lub kilka amelka_1111@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chocolatini
Ja kupiłam w aptece na ul. Św. Marcin za niecałe 33 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynka8082
euroapteka w browarze- 36,99 chyba najtaniej gdzie pytałam. niestety o marcina nie zahaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GARANA
Apteka Euro-Pharma na 28 czerwca, róg Wspólnej Evra jest po 37 coś, a Yasminelle po 36 z groszem, cała antykoncepcje maja tanią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elysiah
euro apteka na rogu głogowskiej/niegolewskich również za 36,90 i to najtaniej jak tylko udało mi sie znaleźć na całym grunwaldzie, dalej już nie chciało mi się szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaleenka
w aptece Centrum leków na sw Marcinie póki co jeszcze 34.99 ale pani mi powiedziała,ze niedługo do 37 zdrożeje,ale nie wiem kiedy...a dom leków na gwarnej to tam mieli ostatnio za 39,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasziszza
najtaniej to jest w internecie, np na superapteka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×