Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tania apteka poznań

Tania apteka Poznań-gdzie najtaniej Yasminelle?Plastry?

Polecane posty

Mam do sprzedania dwa oryginalnie zamknięte i zabezpieczone opakowania tabletek Yasminelle z datą ważności 10.2012 r. Ja już nie biorę tych tabletek, więc chętnie komuś sprzedam za 65zł. Możliwość odebrania na Ratajach-Nowe Miasto w Poznaniu lub wysyłki. Dodatkowo GRATIS dodam jedno opakowania już rozpoczęte, ponieważ przerwałam w trakcie brania tego opakowania. Proszę o kontakt pod numerem tel. 506978449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzzcvvv
najtaniej w internecie - superapteka.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam przerzucić się na apteki internetowe, są tańsze, można zaoszczędzić, zamawiając hurtowo dla całej rodziny na przykład. Ja korzystam z e-lek.pl , mają ogromny asortyment, stan na stronie jest zgodny z ich magazynem, więc nie ma tekstów w stylu "nie ma tego, tego nie będzie, ten produkt został wycofany (ale na stronie nie ma śladu informacji)". Kupując w e-lek.pl zaoszczędziłem przede wszystkim czas, który zwykle poświęca się na stanie w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnie kupię Cilest jeden listek 21 tabletek /Poznań/ kontakt a.adriana@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnie kupię Cilest jeden listek 21 tabletek /Poznań/ kontakt a.adriana@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma16anka
do okupienia odpis recepty z 4op.tabl yasmin; wstepnie moge wykupic za 36/op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma16anka
cilest - jeden plasterek mi zostal - 10/listek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze kupuje albo w tej studenckiej na Piątkowsikiej albo u Staniewskiego na Wildzie. Swoją drogą to w tej drugiej aptece maja bardzo miłą obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznańska
Haaa! Znam pana Staniewskiego, bardzo w porządku człowiek, co jakiś czas podrzuca ciekawe inicjatywy społeczne! Co do tabletek to sprawdź właśnie u Niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oileile
Z tanich to ja tez tylko znam superapteka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniczkaDoniczka
A ja mieszkam na Wildzie w Poznaniu i zawsze chodzę do Staniewskiego. Od kiery pamiętam zawsze byla tam ta apteka. Chodziłam tam jeszcze z moją babcią i teraz chodzę tam juz jako dorosła osoba. Trochę przyzwyczajenie, ale spora część to tez zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_w-s
Mam do sprzedania 3 opakowania CILESTu. Listki w nie naruszonym stanie. Data ważności dwóch z nich do 07.2013, a jedne 02.2013. Cena 40zł, magda_w-s@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania tabletki Yasminelle 6 opakowań. (Gdańsk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiggi
A ja polecam zorientować się w "Aptece na zdrowie". Osobiście chodzę do MM, jest jeszcze na Wierzbięcicach i ul. Sokoła (z tego co czytam na ich stronie). Zaopatruję się tam w swoje leki i jak jest coś "grubszego" do kupienia w domu rodzinnym to też opłaca się je przewieźć 100km prosto z Poznania :) Myślę, że tam spokojnie to znajdziesz za tanie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiggi
A ja polecam zorientować się w "Aptece na zdrowie". Osobiście chodzę do MM, jest jeszcze na Wierzbięcicach i ul. Sokoła (z tego co czytam na ich stronie). Zaopatruję się tam w swoje leki i jak jest coś "grubszego" do kupienia w domu rodzinnym to też opłaca się je przewieźć 100km prosto z Poznania :) Myślę, że tam spokojnie to znajdziesz za tanie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkamiśka
Ja kupuję w Aptece nad Wartą, na piastowskim, koło biedronki. Mają naprawdę niskie ceny na antykoncepcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam te plastry w www.aptekawarszawa.pl. Mają sklep internetowy a plastry doszły 2 dni później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalwaa
Najtaniej ogólnie jest w aptece Pod Smokiem na Średniej, zwykle to właśnie tam robię zakupy. Mogę polecić ze względu na spory asortyment i kompetencję farmaceutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dozach kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×