Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna1

testy - jaka wiarygodność? Po ilu dniach i jak to jest u Was w praktyce???

Polecane posty

Gość niepewna1

Napiszcie coś, proszę!!! Jestem dokładnie w "połowie" cyklu, więc jeżeli przez następne dwa tygodnie mam być w takim stresie... Dzisiaj jest 16 dni po feralnym dniu, a to był pierwszy dzień po okresie. Zrobiłam dzisiaj rano już drugi test (pre-test wyszła jedna kreska) Stosowałyście tak wcześnie testy??? Jakie były wyniki i czy się potwierdziły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
test robilam 9 dni po spodziewanym okresie i wyszedl negatywnie.dzisiaj mijaja kolejne dni i okresu nadal nie ma.tez sie zastanawiam czy sa wiarygodne.czytalam nawet ostatnoi pewna wypowiedz dziewczyny ze test wyszedl neg a mimo to byla w ciązy i potwierdzil to w tym samym dniu lekarz(po badaniu USG)szybko zaczynasz sie martwic (po 1 dniu)glowa do gory co bedzie to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno
przezylam to samo tylko ja zrobilam test 2 dni po i w razie czego wziasc pigulke wyszedl neg. farmaceutka potwierdzila ze juz od drugiego dnia jest wiarygodny zas na ulotce zapewniaja ze od szostego, wazne by zrobic test z samego rana, ja trzy razy zaufalam testowi i zawsze bylo git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna1
Do: niedawno Dwa dni po spodziewanym okresie ?? Tzn. że jeszcze za wcześnie??? ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje doswiadczenia ....
ja robilam test 7 dni po spodziewanej miesiaczce i okazal sie pozytywny i teraz mam rocznego synka wszystko zalezy od dnia w ktorym nastapilo zaplodnienie i od dlugosci cykli moim kolezankom ktore byly w ciazy testy zawsze to potwierdzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno
dwa dni po "wypadku" a poza tym nie spodkalam sie jeszcze z tym wsrod moich kolezanek by wynik byl inny niz wskazywal test spokojnie !! a miesiaczka moze sie spoznic ze zdenerwowania poprzednim razem zrobilam test wyszla jedna kreska a okres i tak spoznil sie o 5 dni bo caly czas chodzilam zestresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje doswiadczenia
ty zrobilas po 16 dniach i podobnie wyszlo "niedawno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz ale pech
ja tez sie zastanawiam nad testem ........11 dni temu byl ten pechowy dzien a okres mi sie sponia 3 dzien i mysle kiedy robic test ale jakos sie bardzo boje:(mam czekac jeszcze czy robc jzu test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz ale pech
ja tez sie zastanawiam nad testem ........11 dni temu byl ten pechowy dzien a okres mi sie sponia 3 dzien i mysle kiedy robic test ale jakos sie bardzo boje:(mam czekac jeszcze czy robc jzu test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje doswiadczenia
moim zdaniem poczekaj jeszcze ze 4 dni wtedy wynki bedzie bardziej wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×