Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Upławy

Polecane posty

Gość gość

Za kilka miesięcy będę miała 16-ste urodziny(dodam istotnie ze szybko dojrzałam psychicznie ale i fizycznie piersi, kobiece kształty przyszły bardzo szybko), zaczęłam już zycie seksualne z moim partnerem (proszę o nie ocenianie mnie, każdy ma swój rozum i wie co robi) wie o tym moja mama. Rozstalismy się jednak ponad pół roku temu i od tej pory nie miałam z nikim tak bliskich kontaktów. Moim problemem są brązowe upławy. Nie maja żadnego zapachu i występują z nieregularna częstotliwością jak i obfitością. Ostatnimi miesiącami jednak towarzysza mi nieprzerwanie, a nawet nie jestem w stanie powiedzieć kiedy mam okres, a koedy są to tylko upławy (okres z miesiąca na miesiąc stawał się coraz mniej obfity,aż w koncu nie jestem w stanie tego odróżnić). Upławy sa brązowe, z ciemnymi korzuchami (nie wiem jak to ująć :D takie jak robią się na ciepłym mleku). Codzień mniej więcej wystarcza wkładka higieniczna, raz jest ich mniej raz więcej. Nie odczuwam przy tym żadnych bólów, pieczenia czy swędzenia a nawet zaczerwienienia. Trochę mnie to martwi. Czy ktoś już się z tym spotkał? Ktoś ma może szersze pojęcie skąd mogą się one brać? Pomyślałam nie wiem czy trafnie, ze mogą to być wahania hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To hormony. Miałam podobnie w pewnym okresie mojego życia, który był dla mnie dość intensywny i stresujący. Raz miałam takie obfite upławy przez dwa tygodnie, kilka razy zamiast okresu. Byłam z tym u gin i powiedział że czasem tak jest. To trwało jakieś 3-4 miesiące i samo minęło. W późniejszym okresie miewałam takie brązowe plamienia w okolicach owulacji, podobno to związane z progesteronem. Minęło po pierwszej ciąży i nie wróciło nigdy. Ale fakt że w pierwszej ciąży musiałam brać luteinę bo miałam mało progesteronu więc to chyba było powiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do ginekologa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o poważnych sprawach. Nie bagatelizowałabym takich spraw. Ginekolog konieczny i to jak najszybciej. Świadczy to o stałej infekcji lub rozregulowaniu hormonalnym. To już nie przelewki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×