Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwalp

Zanik miesiączki?

Polecane posty

Gość wwalp

Witam, mam 20 lat Mój problem polega na tym, że okres nie pojawił mi się już od 65 dni. Nie wiem kompletnie co się dzieje... Moje cykle trwają zazwyczaj 32-33 dni Czasem zdarzają się małe rozregulowania. Moje przykładowe ostatnie cykle to: 33,35,46,33,31 i ostatni 37 dni i właśnie od tej ostatniej okres się nie pojawił. Nie robiłam testu ciążowego, ponieważ nie współżyję od ponad pół roku, jedynie na początku stycznia miał miejsce petting z moim chłopakiem, jednak wytrysk nie był w okolicach moich miejsc intymnych, i po tym zakończyliśmy już... dlatego uważam że nie ma takiej opcji... Od 2 do 6 stycznia brałam antybiotyk, ponieważ byłam chora, ale czy to aż tak mogło wpłynąć na moją miesiączke? myślę, że nie... Nie przeżywałam też żadnych stresów. Mam nabrzmiały brzuch, i wzdęcia... Bolące piersi, i odczuwam "tam" suchość... Proszę, niech ktoś mi doradzi, pierwszy raz mam tak długi cykl, za 3 dni powinna zacząć mi sie już następna miesiączka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie miałaś cyklu bezowulacyjnego? też tak kiedyś miałam. Wyznaczasz sobie fazy cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mowiąc nigdy tego nie robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×