Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wyzwolona Brunetka

zastrzyki do antykoncepcji

Polecane posty

Jestem ciekawa jak to działa, czy ktoś używał, jakie odczucia. Od pewnego czasu korzystam z plastrów, głównie ze względu na wygodę. Miałam już jazdę z tabletkami, bo jestem dośc niesystematyczna, bałam się ze jestem w ciąży. Plastry sa dużo lepsze ale trzeba pilnować zeby się nie odkleiły i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Mnie lekarz odradzał, ponoc z reguły kobiety bardzo źle na nie reagują, jest duzo skutków ubocznych. Ja tez mam plastry i jestem bardzo zadowolona. Lekarz polecił mi równiez stosowanie osłony do antkoncepcji Harmonella, żeby zmniejszyc ryzyko wystąpienia zakrzepicy czy nadmiernego osłabienia wątroby. Póki co wszystko OK, przynajmniej z badań tak wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma harmonella do zakrzepicy,w jaki sposob przed nia chroni. Skonczta juz z ta reklama tego gowna,bo juz nikt sie na to nie nabiera. Te oslonowe jeszcze bardziej rozwala watrobe,zawsze to dodatkowy lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harmonella wpływa tylko na ładny odcień ci/py.To tylko propaganda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Lekarz "namówił " na zastrzyk zamiast brania tabletek i właśnie jestem w 3 mc ciąży. No nie polecam Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety bardzo źle zareagowałam na nie i nigdy już się nie zdecyduję na antykoncepcję hormonalna. zdecydowaliśmy się z mężem na komputer cyklu, chyba kupimy cyclotest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też o nim myślałam, ale stwierdziłam, ze się trochę wstrzymam, bo teraz ma wyjść nowy model, bardziej rozbudowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak cenowo będzie to wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad 1000zł ale na pewno mniej niż 2000zl wiec i tak będzie tańszy od lc mimo ze będzie mieć więcej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie może jakie to będą funkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×