Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laleczka111

Zatrzymanie okresu czy ciążą?

Polecane posty

Hej, dziewczyny. Mam pewien problem, może któraś z was miała podobnie. A więc kochała się z facetem, oczywiście się zabezpieczaliśmy, później normalnie jak zawsze dostałam @ 20.09 po @ już nie współżyliśmy ale do tej pory nie mam miesiączki. Nie robiłam jeszcze testu bo uznałam, że tylko panikuje. Wiem, że może niektóre z was powiedzą, że bez seksu w ciążę się nie zachodzi ale znam dziewczyna, która do 3 miesiąca ciąży miała @ chociaż był on krótszy i skąpy. Mój był niby normalny. Ostatnio mój brzuch zrobił się troszkę większy, mam czasami bóle miesiączkowe ale @ nie ma i bolą mnie piersi. Nie mam żadnych zachcianek, mdłości czy wymiotów ale kto wie... Czy to może być ciąża czy jakieś zwykłe zachwiana hormonalne i od czego takie coś może się zrobić bo ja taką sytuacje mam pierwszy raz ?? Miała któraś z was coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćviki
Może zaburzenia jakieś hormonalne lub miesiączki nie ma przez stres właśnie oj ciężko zajść jak się zabezpieczalas zrób test dla spokoju mysld że się tak przejmowalas tym że to zatrzymało miesiaczke ją sama miałam przez stres właśnie tak a mhslalam gdzie stres do okresu a tak właśnie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt miałam dużo stresu i ostatnio miesiączki miałam bardzo nie regularne były cykle 20 dniowe i 38 dniowe. Trochę się jednak tym przejęłam i dziwne było to że okres był dość obfity dlatego od razu wykluczyłam ciążę ale dla pewności kupie i zrobię test i zapiszę się do lekarze. Dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja też mam problem...okres powinnam dostać 18.11. i do dziś nie dostałam bardzo bolą mnie sutki ,ale wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny...staramy się o dzidziusia już rok i nic ,a dziś dla pewności zrobiłam bete i wyszło 1.20 tzn że nie jestem...a jak myślicie czy powtórzyć jeszcze bete za jakieś 2 dni czy nie ma sensu?Sama nie wiem co zobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś udac się do ginekologa i zacząć obserwować fazy swojego cyklu, dzięki temu szybciej będziesz mogła wychwycić różne zaburzenia/anomalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak robić to dokładnie jeśli ma się nieregularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×