Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fartuch stylonowy

Polecane posty

Gość gość

Czy fartuszek stylonowy podnieca twego faceta?bo mojego tak jak chodze po domu w samym fartuszku caly dzien i widze ze go to jara.a jak tam jest u was w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak poprostu uwielbiam chodzic w samym fartuchu stylonowym i czuje sie tak lekko gdy mam go na sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie musisz być stara i do tego obleśna!?.Kto w dzisiejszych czasach chodzi w fartuchu stylonowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem stara lampucera !Tutaj sie mylisz mam dopiero 31 wiosen.ja poprostu lubie chodzic w fartuszku i podniecac mego faceta do zblizen cielesnych jak jest w domu po pracy.Wiem o tym ze on uwielbia mnie w samym fartuszku stylonowym dlugim zapinanym na guziki z przodu.Moge tak chodzic caly dzien po mieszkaniu bo nie pracuje w tej chwili a dzieci na razie nie mamy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo uwielbiam chodzic w fartuszku stylonowym jak ty.Chociaz jestem facetem to ubieram damskie fartuchy stylonowe dlugie zapinane z przodu na guziki we wzorki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze chodzę po domu tylko w fartuszku stylonowym bo wiem że to podnieca moją kobietę i jej facetów gdy do nas przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanko do ciebie gosciu.W jakim fartuszku uwielbiasz podniecic znajomych do sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrmjtnns
ale z was dewianci, u mnie fartuch służy tylko mojej siostrze jak przychodzi mi sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze podnieca ciebie fartuch stylonowy to chyba jest wasz fetysz i was rajcuje taka forma sexu z fartuszkiem w tle i chodzeniu w nim po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubimy chodzic w fartuszkach stylonowych i podniecac sie nawzajem.Pozdrawiamy wszystkich fartuchowcow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest taki co uwielbia fartuch stylonowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypomina mi tesciowa ktora sama nosila granatowy ,i mi tez powiedziala ze po domunalezy chodzic w fartuchu.mialam mo ze pare razy na sobie,nienawidzilam jej ,i tego jaabanego fartucha..Nawet wieksze porzadki robie w dresie takie faruchy nosza stare babsztyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a faceta podnieca widocznie smrod,bo takie faruszysko nie przepuszcza powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BHP
Witam mam na sprzedaż kilka ciekawych fartuszków oto link do nich: www.allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28516204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makbet
Mnie bardzo podniecają fartuchy stylonowe :) Z byłą dziewczyną kochałem sie nawet w nich, ona zakładała je bo lubiła, podniecało ją to, mnie również i kazała mi również takie nosić, gdy byliśmy sami :) fajna przygoda, brakuje mi takiej partnerki teraz, a obecnie mam 28 lat :) do dziś co mi pozostało to trzy fartuszki zapinane na guziki z przodu, jeden w grochy, dwa w kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha srecha
Ja myslę , że to jakaś dewiacja ten fartuch , ale szanuję ;) Rozumiem bikini , body , bielizna a la sexi plexi , ale fartuch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha srecha
mojego by nie podniecił :P , chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takze chodze w fartuszku stylonowym po domu i podniecam nim mego faceta.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakas kobieta co lubi podniecac swego faceta fartuszkiem stylonowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie podnieca sam fartuch stylonowy. Staje mi w mig jak go dotykam. Starsze panie z dużymi cycami w takim fartuszku są dla mnie sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dla mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię takie fartuszki i inne ciuszki. Cycki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest kobiet w fartuszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmilej wspominam macanie mojej mamy jak spała w fartuszku. Tak mi stanął że musiałem się spuścić na jej cycki i fartuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zawsze dobiera się do mnie jak chodzę w fartuchu. Staje mu od razu jak tylko zakładam fartuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż lubi jak w takim fartuszku się z nim kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podniecam swojego meza fartuszkiem stylonowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia3
Wymyśliłam ciekawy sposób na mojego męża który nie słuchał mnie i nie chciał mi pomóc w domu tylko leżał na kanapie i miał wszystko gdzieś. Kupiłam sobie fartuch biały z niebieskimi wstawkami i jak pewnego dnia leżał na kanapie na boku ubrałam go podeszłam do niego i dałam mu zastrzyk w pupę, od tej chwili jak zobaczy że go zakładam od razu jest chętny by pomóc mi w domu. A na co dzień chodzę w niebieskim fartuszku z krótkim rękawem w białe wstawki zapinany z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa fantazja rodem z PRLu takie fartuchy nosiły woźne i panie domu.... taki fartuch nosi moja 90letnia babcia smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×