Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kupic fajne sukienki ciazowe na lato

Polecane posty

Gość gość

Jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zależy Ci na takich typowo ciążowych ze,sklepów z,odzieżą dla przyszłych mam? Ja bym radziła przejść się po sklepach i poszukac np długich sukienek odcinanych pod biustem, tunik czy czegoś podobnego. Ja znalazlam długą sukienkę w housie i tunikę z przewiewnego materiału w h&m za naprawdę małą kasę. Za obie rzeczy zapłaciłam razem 80zl. A bylam tylko w,tych dwóch sklepach, bo jestem w końcówce 8go miesiąca ciąży i ciężko u mnie z chodzeniem. Polecam tez długie spódnice, ale takiej w fajnym kolorze w tych sklepach niestety nie udało mi sie znaleźć. powodzenia w zakupach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłym tygodniu były fajne ciuchy dla ciężarnych w promocji w lidlu i biedronce - tunki ok 20 zł, sukienki 35zl. Te z biedronki nawet fajniejsze niż w lidlu. Moze jeszcze coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cęlinęczką
widzialam te kiecki w biedronce chyba zartujesz ze kobieta z klasą zalozy takie g***o? ja kupuje tylko w happymum badz h&m. w happy drogo bo drogo ale fajne rzeczy mozna dostać czasem. tylko bieda kupuje ciuchy w biedrze lub lidlu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Tez musze sie oszczedzac, zreszta mam w domu przeziebiona 2,5 latke i nie mam jak sie ruszyc na zakupy. I obawiam sie, ze takie zwykle nie neda na mnie dobre bo nardzo powiekszyl mi sie biust, a nie chce tez kupowac wiekszych rozmiarow niz normalnie nosze. Wczoraj bylam w lidlu, ale wszystko bylo przebrane, w Biedronce podobnie. Na Allegro tez nic ladnego nie moge znalezc, szukalam nawet uzywanych. Planuje kupic dluga spodnice, ale chcialabym tez ze 2 sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cęlinęczką nie zesraj sie czasem pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cęlinęczką
26.05.14 [zgłoś do usunięcia] gość Cęlinęczką nie zesraj sie czasem pustaku x x do mnie piszesz czy koło mnie, bo nie wiem :o jestem wg ciebie pustakiem, bo lubie dobrze wygladac nawet w ciazy? no tak, tutaj to grzech, zapomniałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jestes pusta i tobie tez g***o do tego czy ktos kupuje w bierze,lidlu i grzebie po lumpach. Ciemnogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede szukala na Allegro, ale chcialabym jak najszybciej cos zamowic bo jest goraco, a ja nie mam sie w co ubrac;-) Mam duzo bluzek i tunik, do tej pory nosilam je z legginsami, ale na takie upaly sukienka bedzie najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLwInKa 225
,,Kobieta z klasa,,-haha a co masz sie za taka? Kobieta z klasa nie wytyka i nie obraża biedniejszych ludzi,niestety nia nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cęlinęczką
Bozze jaki ciemnogrod :o nie moja wina ze jestescie biedne jak myszy kościelne.No tak bo jak ja studiowałam i robilam praktyki zeby zapewnić sobie lepszy start to wy imprezowalyscie,teraz to sie odbija,mnie stać na cos lepszego a wy biedujecie po biedronkach za ciuchami...bylo sie martwic o to parę lat wcześniej,a nie teraz jęczeć i wyzywać na forum inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLwInKa 225
Urzekła mnie twoja historia pisz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cęlinęczką
nie będę dyskutowala z takim pustakiem jak Ty Malwinko :o dużo ci jeszcze brakuje rozumu.dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cęlinęczką hahaha co za łom sie tu przypałętał hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cęlinęczką
BOZE dzieci co wy sobą reprezentujecie??? do szkoly marsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calineczko a co Ty robilas w Biedronce hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jesteśmy dziecmi BOZYMI a ty jestes tepa dzidą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee to nie jest tepa dzida tylko ,,kobieta z klasa,,hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z klasa pomylila ci sie z prostaczka, bo ta trzeba byc by sie tak odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie mam sukienke z biedronki nawet fajny material.kupilam ja a studia skonczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki nosisz rozmiar??? mam kilka ciążowych sukienek, urodziłam małego we wrześniu, więc mogłabym odsprzedac, tylko jestem wysoka i dosyć dużżżaaa 42-44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosze rozmiar 36-38 ale dzieki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne kupisz na asos.com, na wyprzedaży zdarzają się perełki od 10 Euro. Wysyłka gratis. H&M ma też fajne ciuszki ale na ogół droższe, warto zamówić newsletter i wtedy masz jednorazowo 25% rabatu na jeden ciuch. Ewentualnie poszukaj używek tej firmy na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do jakiegoś fajnego ciucholandu powaga, sobie wybierzesz na pewno coś , a po ciązy nawet wyrzucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowna kobieto z klasa
H&M i inne sieciowki maja ciuchy szyte w Chinach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowna kobieto z klasa
Kazdy ma prawo wybrać to, co komu sie podoba i na co kogo stać, ale taka śmieszna dziewczynka, ktora uważa ciuchy z sieciowej za dowod jej wyższości nad innymi jest tylko dziewczynką.... zakompleksioną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowna kobieto z klasa
* ciuchy z sieciowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie ze jak mam 175cm wzrostu to moge zalozyc dluga spodnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cęlinęczką widzialam te kiecki w biedronce chyba zartujesz ze kobieta z klasą zalozy takie g***o? ja kupuje tylko w happymum badz h&m. w happy drogo bo drogo ale fajne rzeczy mozna dostać czasem. tylko bieda kupuje ciuchy w biedrze lub lidlu" święta prawda - jak w takich szmatach w ogóle da się chodzić jesteś w ciązy i nie stać cię na dobrą kieckę, to za co ty dziecko wychowasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaaaaa
A co to za problem w obecnych czasach kupić fajne sukienki. Zresztą nie rozgraniczałabym sukienek na ciążowe i nie. Wystarczy kupić większy rozmiar bądź odrobinę luźniejszą sukienkę, która ma taki design. W sumie w Top Secret mają bardzo fajna kolekcję sukienek na lato, o proszę http://www.topsecret.pl/modne-sukienki-damskie,354,pl-PL#null w każdym razie mama w ciąży wcale nie musi chodzić ubrana w jakiś workach, a wręcz przeciwnie fajne sukienki plus brzuch mogą robić fajne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×