Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos moze wie

Gdzie mozna ogladac filmy bez limitu???

Polecane posty

Gość ktos moze wie

chodzi mi oczywoscie o ogladanie w internecie ale nie przez mega video. Kiedys trafilam na taka stronke ale za cholere teraz nie moge sobie jej przypomniec no i nie mam jej w historii zapisanej. Moze tu mi ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta piczka
Wcale nie musi odczekać. Jest na to sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos moze wie
ale ja wlasnie nie chce po 50 minutach wracac do ogladania, mi chodzi o strone gdzie filmy mozna ogladac w ciagu. A co do sposobow ominiecia limitu to juz to przerabialam, nie mam zmiennego ip i nie moge ominac tego glupiego limitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos moze wie
ja angielski znam, ale siostra nie bardzo i jak dla mnie moze byc po angielsku ale chcialabym by napisy byly bo z nia chce film obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resnik
na wrzuć to:) kopiujesz link z megauploada i wklejasz do stronki wrzuć to i film leci ci pełnym ciągiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej to mi zal
i to jest wlasnie zmienne IP :O chryste, jak rozlaczysz internet to zmieni ci IP :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resnik
na wrzuć to nic nie musisz ładować, przerywac, wklejasz linka i finito:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos moze wie
probowalam, rozlaczalam internet i od nowa a limit byl. Przerabialam juz takie sposoby. Chyba ze znacie inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos moze wie
jak rozlaczam internet to mi nie zmienia ip, bo wciaz jest limit wiec zmiennego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkkkkkkkkkkkkkkkk
do ktoś moze wie - 3 osoby podały ci linki gdzie nic nie musisz odłączać, a ty dalej drązysz, ktoś się postarał i odpowiedział ci na pytanie i dał linki do świetnych stronek, bo ześ sama za leniwa i ciężko było trochę w google pogrzebać. niezły z ciebie tępak dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos moze wie
jak wklejam tam linka ze strony na ktorej film leci w megavideo to mi pisze ze nie moge obejrzec bo link jest potrzebny z MG a jak mam miec linka mg skoro ogladam na stronie np. ekino i tam jest film w mg a link jest do strony ekino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos moze wie
znalazlam juz stronke o jaka mi chodzilo barany. Sami tepi jestescie, napisalam od poczatku ze nie chce ogladac filmu na gownianym mega video to mi udzielaliscie rad jak limit ominac. A mi chodzilo o strone gdzie filmy sa bez limitu nie na mg i juz znalazlam ta strone bo kiedys na niej bylam. Ale jak widac wy ciezko macie ze zrozumieniem tekstu skoro wciskacie mi jakies badziewne strony z mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TĘPAK PRAWDZIWY
w takim razie ja od razu przyzjanę się że jestem tępakiem i w ogóle nie wiem o co chodzi, co to jest film w MG? co to w ogole jest MG? MV to ok, ale MG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTFUCK??????????
"jak wklejam tam linka ze strony na ktorej film leci w megavideo to mi pisze ze nie moge obejrzec bo link jest potrzebny z MG a jak mam miec linka mg skoro ogladam na stronie np. ekino i tam jest film w mg a link jest do strony ekino" Wchodze na ekino, klikam na film, klikam po raz drugi na okno z filmem tak by w pasku adresowym pokazal się link MV, kopiuję i wklejam na ominlimit.pl, więc nie rozumiem pytania, wcale nie wyzywam kogs od tępaków, tylko mnie intertesuje o co chodzi? założylas temat to po prostu wytłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu, kupić sobie dvd lub rlu-ray i oglądać bez ograniczeń, jak przystało na normalnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Idż do sklepu i kup sobie co chcesz. Raz natrafiłam... a ja też, ale połowa stron czy trzy czwarte obecnie to jest historia.Wszystko pozamykane niby żeby się nie okradac,ale to i tak jest złodziejstwo przez komp jak dla mnie i tyle. Na mnie - tak ja miałam za darmo, a tak złodziejstwo na mnie. I myślę, że mam rację bo gdyby cokolwiek miało sens to stare filmy są połowę tańsze a niestety filmy z roku 1970 są w cenie obecnego - tak przez komp jak w sklepie i co to ma być? Taka polityka to czemu to służy. A chciałam jeszcze napisać, że gwiazdy, które grały 40-50 lat temu dawno nie żyją i komu to służy takie ferowanie cen starych filmów i porównywanie ich z ceną obecnej produkcji w sklepie. Dla mnie jest to ŻAŁOSNE że obydwa filmy kosztują tyle samo. Świadczy to o jednym bajzlu w kinomatografii i o niczym więcej. Ale nazywa się to porządek w sieci. Dziękuję za taki porządek jak najnowszy hit i hit z roku z 1965 to ta sama cena. No i co to za porządek ja pytam? Tak to wygląda - idż i se kup w sklepie bo taki porządek robią wszyscy teraz. Po co i na co nie wiadomo ale coś robią. Niewątpliwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafdafda
ja natomiast ciągne z torrenta i oglądam bez limitów z kompa albo wrzucam na pendrive i z oglądam z tv :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Fajną macietę stronkę tu bz.pl, ale ile tu jest filmów i one są po prostu WYKRADZIONE bo prawdziwy kinoman powiedzmy - no fan gwiazd to lata 60 ubiegłego wieku - wytwórnie i czas wytwórni kasy dla wytwórni to dla mnie lata przed 2 wojną swiatową wtedy gwiazdy nie zarabiały, a jeżeli ja chce zobaczyć w sieci np. za powiedzmy opłatą jednorazową KONKRETNY FILM za który np 2 głowni bohaterowie zgarnęli gaże ok. 1 miliona dolarów to to nie jest film wytwórni z gwiazdami tylko jest to film, gdzie ważniejsze od wytwórni są GWIAZDY i ich gaża swiadczy o tym to jedna sprawa, a druga szukam filmu oskarowego i głowny bohater dostał tam Oskara, jest gwiazda - nie ma tego filmu nigdzie w sieci i co teraz? Laureat Oskara. A ja np. szukam konkretnego filmu i co teraz? Większej nawet ilości dokładnie z tym aktorem. Znalazłam w sieci 1 film tego aktora - w sklepie ten film ok. 50 zł w tej chwili. No to ja się pytam o to jaki SENS i co to ma być ta strona bz, a także wszystkie blokady na róznych stronach filmów róznych i tak dalej. Co to wszystko ma być? I powiem /napiszę - ten aktor zgarnął milion za ten film i tyle mam do napisania. 1 film chyba tylko w sieci tego aktora gwiazdy jest i jest to taki moralitet, że no trudno zapomniec ten film choć bez znaczenia film. No to tyle znalazłam i może jeszcze coś - z równym znaczeniem, ale film,którego szukam jest naprawdę niezły - po prostu dla mnie genialny, wybitny i wszystko zablokowane i tyle. także jeden bezsens dla mnie zarówno strony bezpłatne jak i płatne. A z jakiej racji płatne? Wielu wartościowych filmów znależionych w sieci za darmo życzę. ps. aktor, o którym piszę nie żyje. Za zycia zgarnął milion za każdą rolę. Kto zarabia w tej chwili 50 zł na jego każdym filmie? I dlatego taką mam opinię. Rodzina się miała wziąć do roboty, cała kasa do kitu, a role miał naprawde straszne - on grał wszystko - alkoholików, debili, wariatów, psychopatów - wszystko. Zarobił. Zył godnie i odszedł. Był własnością wytwórni. A teraz co? Oczywiście już dawno nie zyje lub mniej dawno no ale ile to można za to samo kasować , kto i jakim prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Tak ale wszystkie filmyna wszystkich stronach są bez sensu. Nie ma w tych filmach zadnej prawdy o niczym. I o nikim. Dla mnie najważniejsze są scenariusze. Te wszystkie strony płatne też sa bez sensu - kto co dorwie to wrzuca, a przecież kino to jest historia i ona idzie ta historia do dziś i jest strasznie zakłamana. Ja bym tylko chciała wiedzieć skąd ten aktor miał takie scenariusze. Naprawde niezłe. I tak sobie pomyślałam - taka gwiazda, a to co dziś jest. 1 film zagra , tu coś bla bla bla , tam bla bla bla, a ten aktor takie miał role , przekonywujący był i w ogóle bez porównania - co film to dzieło, co film to scenariusz.I w sumie 1 film w sieci. Ot moje zdanie się dowiem. No ale np. to świadczy, że nikt nie ma dziś szacunku do PRAWDZIWNYCH GWIAZD KINA - tylko gatunek i co? A jednak te gwiazdy były, to była cała epoka. I co film to sukces kasowy, takie scenariusze. I oskary dostawali i wszystko coś znaczyło I MIAŁO WPŁYW NA LUDZI, a teraz? Co to wszystko ma być? I np. kolekcja filmów tego aktora to powiedzmy 1000 zł jak w sumie przy dzisiejszej polityce to powinno być za darmo - czy do gazety dołączone DAWNE GWIAZDY KINA - taki cykl - i ja chcę wszystkie filmy z tym aktorem TAKIE SCENARIUSZE jak dla mnie. A tu co? Jakieś bz.pl - kto to w ogóle wymyśla? Ktoś kto tylko kasę zgarnia. Przez to jest taki bałagan jak dla mnie. Nie ma historii. A ciekawe czemu? :( floraifauna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Może i sobie pisał sam scenariusze bo BYŁ AKTOREM. I poszedł do tego kina by pokazać coś i umiał kasować za te role - brał miliony i był naprawdę niezły. A film, którego szukam to film tragiczny ale też bardzo współczesny - tragiczny poza planem filmowym w życiu i na to nikt nie zwrócił uwagi. Tylko tyle chciałam napisać. Może i sam pisał sobie scenariusze, zgarniał milony, a dziś każdy jego film 50 zł jak cena najnowszego hitu. Takie gwiazdy to rozumiem choć chciałam napisać, że to i tak jest skomplikowane ze względu na np. koniec gwiazdy. No to ten aktor raczej normalnie skończył, ale taki charakter, że np inne gwiazdy były niszczone przez niego. I to jest takie straszne dla mnie. Dlatego uważam, że należy to rozgraniczyc gwiazda, wytwórnia i chciałam napisać- bo ktoś powie - a był on gwiazda? Miał Oskara , jest w Alei Gwiazd w Hollywood to jest gwiazda. Był aktorem chyba i poszedl do kina. I był gwiazda bo wiedział po co tam iśc i do dziś ten film jego kosztuje 50 zl a nie np 1 zl i tak dalej. Czyli coś w tym jest. To tyle co chciałam napisac. floraifauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Powiem wam, że ten aktor, o którym piszę cała karierę miał COŚ DO POWIEDZENIA w kinie jako gwiazda. Cała swoją karierę. Kto ma dziś taki dorobek i po co jeszcze ten list bo bardzo mnie boli, że tego aktora i takich jak on nie ma - w historii kina zgubili się i aktorzy i role i scenariusze i CHARAKTERYZACJA i Oskary WSZYSTKO - została tylko CENA FILMU. A chciałam napisać ,że kino daje możliwości i ten aktor to rozumiał, cała karierę,każdy film zdaje mi się pasować do wszystkiego. No cóz... milion za rolę zgarniał to z głodu nie umierał. A w filmach to samo. I naprawdę 1 film jako moralitet i to wszystko. 1 film za darmo. I to taki, że aaaa tam taki film bez znaczenia, a jak go zobaczysz to no ... niby wszystko OK, a TAKI KONIEC. No i tak sobie myślisz na początku - a niby jaki. A pózniej ten koniec przychodzi i odchodzisz od ekranu i nie wierzysz własnym oczom, że TAKI KONIEC JEST TEGO FILMU. I takie powinno być kino i wykorzystane jest WSZYSTKO W TYM FILMIE - to że jest plan filmowy, wszystko. I jeszcze taki wstrząs jak w teatrze. Niesamowite - i gdzie to jest? I w sumie każdy film tego aktora to przedstawienie teatralne na planie filmowym - zarówno jest plan jak i coś do powiedzenia na tym planie, a reszta? Reszta to tylko cena. Na pewno jest więcej takich osób choć ja akurat tak a nie inaczej postawiłam ze względu na jedna piosenkę. I tyle co chciałam napisać, że siec roi się od filmów za darmo i kinomaniaków ale bez sensu, jedynie cena. Jak ktoś mi wytłumaczy tego aktora to może być taki kinomaniak dla mnie. A tak to nie. Np. biografia jakaś jego czy coś tam. Nie wiem. Po prostu człowiek zagadka jak dla mnie i tyle. Reszta to tylko pozory, blichtr, ale on był niezły. I powiedział coś ludziom, powiedział coś pewnemu społeczeństwu. Podziwiam tego aktora, człowieka. Powiedział im coś - do samego końca. Naprawde. To chyba tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Powiem tylko, że szukam tego aktora ze wzgledu na ostatnie wydarzenia na świecie. Jaki on był przemyślany i tak dalej. I wręcz wydało mi się, że pewne wydarzenia to z filmu się wzięły. naprawde. Ale ten film taki nie był. Ten film był prawdziwy, a te wydarzenia? I to wszystko wskazuje na zakłamanie PRZERAŻAJĄCE i TOTALNĄ destrukcję pewnego społeczeństwa, ale nie do końca. Także na destrukcję planety. ten aktor aż taki ekologiczny nie był. Ale zostaje po nim taki ARMAGEDON ze coś strasznego i tak dalej :( Ale to nie było przesłaniem jego filmu ani jego osoby. A jakie? No ta cena filmu 50 zł- tak jakby chciał powiedzieć - tyle to po mnie zostanie a reszta to chwd tak brzydko pisząc. Taki był i tyle. Bo przecież też i konkurencję miał i tak dalej. I nie on był najwazniejszy, najsławniejszy, ale uważam, że zawsze najwięcej zgarniał i do dziś NIE MA GO ZA DARMO w sumie . 1 film. A reszta- resztę okradną , jego raczej nie. Piszę to bo uważam, że warto tyle napisac. Szczegółow nie warto podawać, ale tyle warto. Tak mi się akurat złożyło, że zwróciłam uwagę na tego aktora. Może komuś się to przyda? Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Jajeszcze chciałam napisać - może ktoś poszuka sobie te filmy, tego aktora- to można pogadać, ze ten aktor on wszystkich pozabijał z broni palnej, a w sumie DLA MNIE pokazał z mojej historii, że pewne społeczeństwo JEDNYM WIELKIM KŁAMSTWEM JEST i marny koniec ich i bez pistoletu. Takie miał przesłanie i jest nie do ogrania dla mnie i to wszystko. I się dowiem, że gdyby moje życie miało 1% sensu to by mi ktoś zapłacił za te posty. A ja powiem - gdyby ten swiat miał 1% sensu to by tak było, a nie ma. I w tych filmach też tego aktora jest , ze swiat jest bez sensu i tyle. I tylko 1 film za darmo. Ale cóz... kogo to obchodzi? Ten świat nie interesuje się tym filmem. Taki tam film. A jednak ten film jest. I to za darmo. Straszne :( I tak jak napisałam - jeszcze z Polski jak się go ZACZNIE oglądać to - o matko! jaki to będzie koniec? I ten koniec nadchodzi i cóz... odchodzimy od ekranu i jestesmy wstrząsnięci - TAKI KONIEC? Jak to możliwe. No a jak niby miało sie skończyć. TAKA HISTORIA to jest. I tyle. No i tyle myślę o oglądaniu filmów po tym aktorze. Czego on nie powiedzial? Wszystko powiedzial. Po nim reszta to 1 bezsens. Tak uważam choć jeszcze może tam i ktoś błysnął - złotym zębem. Taki geniusz. A przed nim aż tyle nie zarabiano - przed jego czasami. Przed 2 wojną swiatową nawet przy gażach były wytwórnie, a pozniej już nie. I ile powinny dziś NORMALNIE przy HISTORYCZNYM układzie kinomatografii kosztować filmy z tym aktorem? 1 zł. A jak to wygląda? Bo do czego zmierzam? Do tego od czego zaczęłam. Po co się idzie do kina, kto idzie do kina i kto jest, może być gwiazda i tak dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Moim zdaniem jeśliktokolwiek obali tego aktora, a był to aktor oskarowy to wtedy można mówić, ze coś ma sens w układach w kinie. taki był, że nikt mu nie umiał rady dać i zostało po nim jedno spustoszenie. Pózniej wszyscy się pogubili po nim. Ale tak to nie wygląda. Bo świat jest jaki jest. Ale ja stawiam na TEGO AKTORA właśnie - po nim się wszyscy pogubili - kto to ma zarabiać? ile? co wszystko poleciało. A czemu się to tak stało? I tyle. On pozabijał wszystkich na planie, jego też ciachnęli nieraz w jego filmach. W powietrze wylatywał , wszystko się działo. No ale cóz... po nim została tylko cena i tak ja lecę dalej BO TACY LUDZIE SA. Ale stawiam na niego po cichu, a jakbym miała kase to codziennie go oglądam taki był przystojny. Naprawde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Jeszcze chciałam napisać, że uważam, że aktor rozwalił całe Hollywood i może nie Hollywood bo tam nic nie ma, ale cały układ rozwalił i nikt mu nie umiał dać rady - taki aktor. I jeszcze śpiewał. Nie tylko on ale zawsze z sensem większym niż np. jego konkurencja. I w ogóle jakie role i wszystko.Niesamowite. I reszta to wogóle pierdoly jak dla mnie o Hollywood - przed 2 wojną światowa i układy aktorskie gdzie ten aktor grał, a reszta to syf, kiła i mogiła czyli lata 70 i dalej - 80 lata - Hollywoood w latach 80. Syf, kiła i mogiła przed tego aktora i cały układ aktorski z nim związany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca-reaktywacja???
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinomaniak.tv kinolive.pl Na tych dwóch stronach oglądasz bez limitu większość filmów. Tylko nowości są dostępne z konta premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Moim zdaniem powiem wam ten aktor TAK NAPRAWDE to był ekolog. Naprawde. I on życzył wszystkim ZEBY TAK SKOŃCZYLI za jedno cygaństwo jakim sa. pewne społeczenstwo. I wiele rzeczy wiedział i byle co sobie cenił i życzył zeby tak sie skończyli wiecie jak każdy jego film bo nie wiadomo jak mu zyczyli - zawsze zostawal sam albo zabity albo przypadkowo zabity. Takie coś. Nie wiem czy jakieś szczęsliwe zakonczenie miał. I tak sobie pomyślałam - jak on zył? Nic tylko taką miał wartość,tak żył i tak wszystkim przywalał i zarabiał. Naprawde niezły był i wszystko rozwalił. Po prostu niesamowite- tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTO;)111
seans-online.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
No cóz... ide stad bo to bez sensu wszystko. Polecam za darmo ten 1 film. Nie napiszę czyj bo było,że ZNOWU BEZ SENSU coś reklamuję. I to dużo prawdy by było w tym bo po co poprawiać świat? Po co? Z tego nic nie ma a z tego jaki był ten aktor to nawet by to sens miało. I chciałam napisać, że ten aktor daje bardzo dużo do myślenia i łączy w sobie 2 historie i to NIESAMOWITE jakie i tak dalej. I ten 1 film - przerażający. Jak życie i nie tylko. I co dalej? I no właśnie... a w latach 80 prezydentem USA był... i co się działo? I jak to sie stało? I tak dalej i tym podobnie. Tyle chciałam napisac i że takie oglądanie filmów ma sens, a reszta nie. A ja bym tylko chciała wiedzieć kto mu pisał scenariusze. Tylko tyle. Bo grał nieżle, ale to tylko aktor. A rownie dobrze ktoś mógł na ksiązkach zarobić. A tu scenariusze. Ciekawe za ile. Takie rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×