Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos moze wie

Gdzie mozna ogladac filmy bez limitu???

Polecane posty

Gość floraifauna
Ja tylko chciałam napisać, że można byle co jego zobaczyć w sieci tylko trzeba recenzje napisać 2 filmów. To moze napisze i zobaczę se za darmo jak gra ten aktor. Ale wolałabym wszystkie jego filmy mieć i tyle. Za 1 zł. Tyle są warte. Przecież zarobił. Czego jeszcze można chciec? A czemu zostały popsute wytwórnie? I nic tylko wszystko na niego, a to nieprawda. Ze był najgorszy, nikt mu rady nie dawał.A ja uważam, że to nie jest prawda. Tylko tyle. Ze to nie jest prawda. Inni byli gorsi, ale on był najgorszy bo najwięcej zarabiał i na niego wszystko. A jakby go nie było w wielu filmach to co by było. Coś by nie było takie jakie powinno. Mimo wszystko. I szkoda że tak wszyscy na niego bo co jest teraz? O czym teraz kręci się filmy w Hollywood? Jakie sa gwiazdy? O czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Ja jeszcze chciałam napisać, ze MOIM ZDANIEm porządek w kinie będzie wtedy jak filmy tego aktora będa warte 1 zl BO TAKIE MIAŁ POGLĄDY MOIM ZDANIEM - przecież on nie był idiotą, który żył na planie i nic więcej nie robił. Nawet w 80 latach aktor był PREZYDENTEM USA - gwiazdorski układ idzie tam do dziś. To był człowiek tak przemyślany, że to sie opisać nie da i do dziś cała kasa jego i tak dalej. Resztę rozkradniesz czy coś tam w tym sensie, a jemu nie dasz rady.No nie dasz i koniec. I tak się zastanawiałam nad tym aktorem bo choć życie mam jakie mam skończonym debem też nie jestem, ale zapoznałam się z nim ...piosenką. Więc od końca jakby. Bo śpiewał tez. I no właśnie - ale tak jak piszę - jego opylić za 1 zł i jest porządek, a tak nigdy nikt nie dojdzie zadnej prawdy historycznej w układach kinowych, a scenariusze jakie są obecnie? I ja mam rację bo kto mu pisał scenariusze? Jesli nie on to 1 zł paczka jego filmów. I wtedy by był porządek w wytwórniach a tak nie. Tak go chyba nie lubiano czy bano sie go. I słusznie. A tak to tam... jakieś pierdoły a nie kino jest obecnie i po nim. Przed nim to najrózniej i do niego i ludzi, którzy z nim grali, a reszta to jest KONIEC HOLLYWOOODU. I to wszystko co chciałam napisać i go polecam. A w Polsce kino dla mnie nie istnieje bo nie ma i nie było żadnej gwiazdy - przed wojną coś tam -w Hollywoodzie - która CHOĆ 1% by się załapała w ten układ w latach 60-70 - ktoś miał być w tym układzie i wtedy w Polsce jest kino do dziś. A tak nie ma. Tam ktoś był i rodowod miał, ale nie w tym układzie -1 scena z tym aktorem i to uznać mozna ze w Polsce ktoś był w Hollywood i jakaś gwiazda była czy coś. A tak bez sensu. I tak się ratuje ja od wielu osob, które najchętniej by mi przywaliły w pewien sposob, ale no właśnie... ten 1 aktor i co dalej?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
To jeszcze raz ja... szkoda że nikt tu niczego nie pisze. Ja już ide bo dowiem się - słusznie lub nie, że niczego sobą nie prezentując W POLSCE!!!! wszedzie sie wtykam JA???? no ale dobrze i TRĄBIĘ swoje zdanie, które nikogo nie obchodzi i jeszcze mam opinię taką czy tam inną. Dobrze, ale co ja tu robię tak ogólnie? A kogo to obchodzi? MNIE i tyle. Bo CO JA TU ROBIĘ? Ile ja mam lat? Jakie ja mam życie? I tylko 1 powod był i mógł być , że byłam w Polsce i żyłam, a teraz to już w ogóle nie wiem co dalej bo lat mam ile mam - kafeteria to STRASZNE forum - w normalnym państwie sprawę mają w sądzie , że nie pisze nigdzie jak się POPADA W KAFE obłęd???? nie wiem jak to nazwać. Ja się już wypisałam z wszystkiego. Nie wiem czy dobrze zrobiłam. Świata już nie poprawiam na kafe zwłaszcza. A co wtedy zostaje? Poglądy pewnego aktora i wielu takich jak on. To wszystko. No ale cóz... nikomu nie odpowiadało poprawianie swiata przeze mnie to zostaje wszystkim ten 1 film za darmo JAK TO SIE MOŻE SKOŃCZYĆ i tyle. No jak? To wszystko. Co jeszcze? I mogę sobie tutaj pisać też bo to forum Jest CHORE UMYSŁOWO i wszystko mi zajeżdża i tak dalej... i sie dowiem czegoś o sobie. NIC Z TEGO. Choć no ...wiele osób by mi tak pożyczyło - bo tego nie wzięłam pod uwagę, że taki aktor istniał i w każdym filmie tak kończył. A ja w życiu. I tylko 1 powod byl mnie w Polsce stąd opinię moja rodzina mogła mi wygłaszać i miałam się poddać bo w sumie kim jestem? I chciałam tylko napisać ZE JA SIĘ NA WYZWISKACH TAKICH A NIE INNYCH NIE WYWALIŁAM- ja się wywaliłam na czymś innym i koniec. I to wszystko. A reszta to jest moja p... i tak dalej bo to co mi powiedziała rodzina na tematy mnie interesujące to nic w Polsce - jak w Polsce? Może i można, ale szkoda.No to już mi się nie dadzą. Sama se to miałam przemyslec, a ja napiszę, ze no to na coś czekam.No ale co z tego się dowiem. No i tylko taki mój błąd, że nie wiem co robić. No to już wiem i tak dalej i tym podobne i takie tam rzeczy... no i to wszystko. A historia cała moja nie jest do obalenia i ja się wywaliłam Polską, nie umiałam was ograć - no w koncu się pozbierałam, ale potwory z was równe, a ile racji ma moja rodzina? NIE WIEM. To wie tylko Pan Bóg. Nie wiem ile racji mają i tyle. No oni lecą sobie już po swojemu i no ja już nie mam wpływu na nic bo 2 rok marnuję czekając na pewną rzecz, z która koniec mój jak każdy film z aktorem, którego odkryłam niedawno? śpiewającym. Ale nie dam się. No takie życie mam w Polsce nieludzkie i tylko 1 powód, że tu byłam i jestem I MUSZĘ BYĆ bo nikt mi nie da wyjechać. To zaśmiecam kafe. Nie dostanę możliwości wyjazdu bo wszędzie świnstwo i tyle. Bo za duzo sobie myślę. Ze co? Ze mogłabym coś w pisaniu osiągnąć? Jako kto? No i ja tylko chciałam napisać, że gwiazdy mają swoje poglądy , układy i wszystko co mi powiedziała rodzina i nie tylko to wszystko jest prawda i to jest nie do obalenia i tak dalej. A ja się rozwaliłam w pewien sposób i tak dalej... i no niby mogłam ale nie miałam. Ale 1% mogłam bo TAKA HISTORIA tak wysoko ogrywana i tak dalej. I 1% mogłam się tak wywalić choć nie powinnam a gwiazda to skomplikowane słowo i tak dalej. I to wszystko co chciałam napisać, żeby nic nie na mnie. A w moim układzie kazdy telefon ma znaczenie i dlatego ja miałam wiedzieć, ze tu dzwonią za mną. Nie wolno takich rzeczy robić. Taka historia i porozwalali się tak ludzie - tu z kafe za dużo sobie myśleli i dzwonili a nie wiedzieli co robią do konca i się porozwalali SAMI SOBĄ - telefonami. I to piszę, żeby nic nie na mnie bo o figurach na forum trzeba wiedzieć i nie wolno sobie dzwonić za kims jak się jest wplątanym w figure. I to piszę , żeby nie po mnie i tyle :( floraifauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Jajeszcze chciałam napisać, że ktoś kto mnie tu czytał może czuc się OBURZONY , że coś tam i taki koniec i to TAKICH LUDZI, ale nie - bo trzeba wiedzieć co sie robi i jakim prawem ci ludzie sobie dzwonili za mną? A poza tym co oni tu robili? No 1 osoba, że może jej szkoda? Ale ta osoba to był czytelnik biblioteki publicznej i ...tam się miał udać albo do swojej koleżanki z forum, a co robił z telefonem prawdopodobnie w innym państwie to nie wiem. I sie dowiem. O teraz takich znajomych już nie znajdę - I BARDZO DOBRZE. I tak kłamali wszyscy jak zwykle i...to wszystko. I nie tylko tu ludzie kłamia, wszedzie. Ja sobie swoje tu pisałam. Odzew spodziewałam się no 2 listy w wątku lub zero a tu pełno listow. No coz... i to wszystko. No i miałam się bać. Tyle. I tylko nie wiedzialam o figurze bo bym uciekła. Tylko tyle, a czyja to wina? I tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
Jeszcze tylko przyszłam podsumować ten watek dla siebie- filmy bez limitu to można oglądać i oglądać, ale takich filmów jak te,które znalazłam ostatnio - nie dzięki sobie nawet - to naprawdę - kilka i to coś znaczy. Skomplikowane. I ja to piszę pamięci jednej osoby z tego forum, też uczciwej że szkoda słow,ale ta osoba zawsze tu będzie no ale cóz... daleko tej osobie było do tego, żeby dotrzeć do np. tych wartości, pewnych filmów-nie umiała też zrezygnować z jakiejś walki nie wiadomo o co i z kim. I też się na mnie uwzięła. A mogła w tym czasie oglądać filmy bez limitu. Miała za co. I to jeszcze mogę jej napisać, że jak się uczłowieczy to może dadzą jej te filmy czy się nimi zainteresuje. A tak? No i to tyle. I że żałuję przekleństw bo nie było warto tyle tu przeklinać a cel i to co chciałam i tak nie osiągnęłam tego wyzwiskami a teraz jak będzie - też nie wiem.Jeszcze się wywaliłam. Wpakowalam w inną historię. I...jedynie że przeżyłam i to co się jeszcze stało , co widziałam , oprocz wielu rzeczy to - tak myślę - za to mam tego aktora. Tyle to wszystko warte. Choć niekoniecznie. I jeszcze chciałam napisać, że jak coś napiszę na kafe to tylko na temat i że już nie jestem taka jak bylam bo sie w koncu wywaliłam, a o co chodziło do końca tez nie wiedziałam i takie rózne rzeczy to sa. Tyle chyba :( floraifauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam strone z darmowymi filmami i serialami, bez ograniczeń, haseł i opłat: http://www.ekino.tv/pp,kasia-j-26.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolammmm
Podbijam! Ja od niedawna korzystam z pewnej strony, gdzie jakość filmów jest bardzo dobra i o dziwo nie ma limitów. http://pl.e-screen.tv/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KINOMAN :) Kinomaniak juz nie dziala, teraz funkcjonuje pod ta nazwa. Filmy bez limitu. Z jakosci bywa roznie, ale jak na ogladanie za darmo nie ma co narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FILMY.kinowoonline.pl korzystałem z tych popularnych ale potem zamkneli kinomaniaka takze lepiej to moim zdaniem, ewentualnie mogę podac ci drugi adres takze jak by komus chciało to jeszcze VIDEO.u-seo24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alan00
Ja zawsze pobieram sobie filmy z filefox.pl Mam tam pewność co do ich jakości. Z innych stron i serwisów nie korzystam. Na stronach nie oglądam bo się czasem ścina i nie da się normalnie obejrzeć do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrej555
Ja polecam te dwie strony : www.filmaniak.tv , www.serialeifilmy.tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz ogladac transmisje sportowe, filmy, seriale, kabarety, filmy on-line, w dobrej jakości, wszystko to znajdziesz w jednym miejscu, na platformie goldvod.tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henyj
Mi się dobrze ściąga filmy bez limitu z filefox.pl. Nic mnie nie ogranicza poza wykupieniem transferu. Dobre miejsce bo nie zawirusowane pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.animals,nl bez limitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrabiaSZEFO
floraifauna co za elaboraty! sorki, ale wg mnie jakbyśmy zaczęli zarabiać godnie to moglibyśmy sobie pozwolić na kino i 5 razy w tygodniu. A tak to od wypłaty płacisz 1/3 podatku a później we wszystkim co kupujesz kolejnych 23 %, liczyłaś kiedyś co to znaczy? że cieżko pracując kilkaset godzin w miesiącu dzielisz się z Państwem po połowie, spoko co? więc sorki, ale film na dvd mnie nie przekonuje. I wracając do tematu: Ja oglądam obecnie na movieneo.com i chociaż po tej tyrance mogę się oderwać na 2 godzinny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych trzech moich najlepszych serwisów do oglądania filmów online to na pewno ekino-tv. Prowadzą solidny ranking filmów, więc jak tracę inspirację to sobie tam wchodzę i przeglądam bazę. Intuicyjnie to wygląda wszystko u nich. Na pewno lepiej niż u konkurencji. Do tego nie zaobserwowałem żadnych dziwnych blokad transferów, czy wkurzających wyskakujących okienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek

Polecam tutaj. Nie dosc ze maja bogata baze to aktualizuja ja codziennie w nowe filmy i seriale. I to na legalu strona istniejaca ladnych pare lat. Za 20 zl przy rejestracji dostaje sie dostep dozywotni do filmow i seriali w jakosci bdb a nie jak z torrentow z chinskimi znaczkami czy dzwiekiem z kina. Pozdrawiam

https://leadn.pl/p_uri/43XMorgR8Lw2RG2qEPpd/ize1vps4/?parametr=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×