Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justmarried

Gdzie zorganizowac wesele na podhalu???

Polecane posty

Gość justmarried

z pominieciem zakopca oczywiscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nie polecam Oberży pod Różą w Nowym Targu, owszem obsługa jest ok , jedenie nawet smaczne ,ale personel kuchni bezceremonialnie a nawet wręcz beszczelnie " dzieli " się wszystkim jedzeniem i wcale nie mam tu na mysli że częstuje sie tym co na weselu , oni po prostu zgarniaja ile się da do domu. Wiem że inne lokale oddaja to co zostało zamówione a np nie przyszli goście , wyszli wcześniej a tu nawet dostarczonego ciasta nie oddali tak więc jeżeli chesz wesele dla zaproszonych to nie w Oberży pod Różą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nie polecam Oberży pod Różą w Nowym Targu, owszem obsługa jest ok , jedenie nawet smaczne ,ale personel kuchni bezceremonialnie a nawet wręcz beszczelnie " dzieli " się wszystkim jedzeniem i wcale nie mam tu na mysli że częstuje sie tym co na weselu , oni po prostu zgarniaja ile się da do domu. Wiem że inne lokale oddaja to co zostało zamówione a np nie przyszli goście , wyszli wcześniej a tu nawet dostarczonego ciasta nie oddali tak więc jeżeli chesz wesele dla zaproszonych to nie w Oberży pod Różą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justmarried
a co myslicie o victorii w rabce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynnnkaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wesele w Dworcu Tatrzańskim w Zakopanem. Świetna lokalizacja, bo na Krupówkach, czyli tak na prawdę do każdego kościoła blisko, obsługa super, organizacja bardzo dobra, jedzenie smaczne - i jak zostaje to oddają resztę, a nawet porcjują jeśli chce się coś rozdać gościom :) Nie mam nic do zarzucenia. Za rok rocznica - możliwe, że zrobimy w tym samym miejscu i tak samo hucznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitee Cappucina
A ja polecam skalny dworek w NT . Miałam tak własny ślub i było spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór lokali weselnych na Podhalu jest ogromny. Zajrzyj na www.gdziewesele.pl, tam znajdziesz dużo ofert wraz ze zdjęciami, terminarzem i opiniami. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu, gdyż na www.gdziewesele.pl znajdziesz wszystkie szczegóły za pomocą profesjonalnej przeglądarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczma Holny na Krzeptowskiego w Zakopanem rewelacja!!i super ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja chciałam polecic wszystkim Dom Weselny "Stara Piekarnia" w Białym Dunajcu .Lokal bardzo gustownie urządzony zachowując przy tym klimat góralski. Miałam tam 17.09 swoje własne wesele i naprawde polecam.obsługa rewelacja,kelnerki niczym duszki latały wokół gości.Jedzenie...... no cóż nigdy tyle pochwał nie słyszałam;) Sama osobiście niewiele zjadłam-jak to na własnym weselu;) hehehe.Natomiast goście byli wniebowzieci. Do tego Dekoracja,którą zrobiła nam świetna dziewczyna martdecor.pl- Dziewczyna trafiła 10000% w mój gust.Jest bardzo elastyczna,jeżeli chodzi o własne pomysły,doradzi podpowie;) REWELACJA !!!!!!!!!!!Polecam i lokal i dekoratorkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
W zeszłym roku byłam na weselu w Milówce.Cały obiekt był dla gości,noclegi były gratis bo wesele z poprawinami.Niestety nie pamiętam jak nazywał się ten lokal,ale było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKruszynka8888888
Ja mam w karczmie młyn w Kamienicy :-) Swietne miejsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKruszynka8888888
Ale MATRAS w LIMANOWEJ bije wszystkie lokale na leb... Ale niestety terminy okropnie dlugie... Lokal otwarli w tym roku a na 2012 niema miejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio byłam na weselu w hotelu Bukovina i przyznam, że to było najlepsze miejsce w jakim byłam, bo chyba już w każdym innym lokalu miałam okazję się bawić. Jeżeli miałabym sobie zorganizować wesele (jeżeli kiedyś przyjdzie ten moment :)) w swoich rejonach, to w grę wchodzi tylko to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka199
Polecam KARCZMĘ na RUSIŃSKIM w Bukowinie. Byłam na weselu - super!! Jedzenie bardzo dobre, okolica i widoki odlotowe!! Wystrój góralski elegancki. Miejsce ustronne - nikomu nie przeszkadzaliśmy bo w oddali od zabudowań. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameb1
Chciała bym polecić osobę która mi naprawdę pomogła zorganizować całe wesele i ślub. Mieszkam za granicą i ciężko mi było wszystkiego dopilnować ale p.Paweł naprawdę znał się na rzeczy i wiedział co gdzie i kiedy. POLECAM. Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę podać kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoracjelima
Jeżeli szukasz dekoracji weselnych, oprawy kwiatowej, dekoracji kościoła, poduszki na obrączki, kieliszki, dekoracje samochodu zapraszam do zapoznania się z oferta naszej firmy: LiMa tel 665225434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ameb1 jeśli tu zaglądasz nadal podaj ten kontakt, jestem właśnie w takiej potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam skalny dworek w nt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameb1
nie mogę znalezc telefonu, ale mam e mail: weselenapodhalu@wp.pl, jak sie decydujesz na jego pomoc to i tak on większość dzwoni. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i
Ania Foster Vander Elst Chcieliśmy serdecznie podziękować Karczmie Młyniskiej (ul. Droga do Daniela 3a, Zakopane) za zorganizowanie naszego ślubu cywilnego i wesela w dniu 11 maja 2013. Ania Jarząbek właścicielka Karczmy sprawiła, że nasz dzień był niezapomniany nie tylko dla nas, ale i dla naszych gości z Polski i z za granicy. Ponieważ mój narzeczony pochodzi z Anglii, znalezienie odpowiedniego miejsca na ślub i wesele było niesamowicie trudne, ponieważ nie każda sala weselna była otwarta na nasze pomysły i to, że chcieliśmy pomieszać tradycje polskie i angielskie. Kiedy spotkaliśmy Anię Jarząbek, jej optymistyczne nastawienie i otwartość na nasze pomysły zrobiła na nas ogromne wrażenie. Nasz ślub cywilny odbył się na świeżym powietrzu w ogrodzie Karczmy. Ania nie tylko zajęła się dekoracją całego ogrodu, ale także spędziła kilka dni na giełdzie z kwiatami, żeby zdobyć dla nas przepiękne produkty weselne w niskiej cenie. Ani kreatywność i pomysłowość sprawiła, że ogród i Karczma wyglądały przecudownie! Ponieważ całe wesele musieliśmy organizować z za granicy, gdyby nie Ania i jej team, nie wiem czy udałoby nam się stworzyć tak piękną atmosferę. Ania zajęła się całą dekoracją, pomogła nam z wyborem menu, znalezieniem kosmetyczki, fryzjerki, alkoholu i niesamowitego fotografa Adama Brzoza, czy góralskich rozbójników, którzy urządzili nam parę konkursów i pokaz tańca góralskiego. Karczma także ma przepiękną bryczkę z końmi, która zabrała nas i naszych rodziców do ślubu. Chcieliśmy także podziękować kucharzowi Karczmy Młyniskej, ponieważ jedzenie było wyśmienite! Nasi goście do tej pory wspominają prezentację i przepyszne dania. Na weselu mieliśmy paru gości weselnych, którzy są weganami. Karczma specjalnie zamówiła dla nich produkty i przygotowała bardzo oryginalne dania. Dziękujemy bardzo, ponieważ zależało nam na tym, żeby wszyscy goście czuli się wyjątkowo w naszym dniu. Nasi znajomi i rodzina z kraju i z za granicy do tej pory nie mogą zapomnieć cudownej atmosfery, jaką Karczma nam stworzyła. Dziękujemy bardzo Aniu i wszystkim Twoim pracownikom za serce, które włożyliście w przygotowanie naszego ślubu i wesela! Był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu! Mogę polecić Karczmę Młyniską każdemu, kto szuka profesjonalnego, życzliwego i kreatywnego miejsca na wesele lub inną uroczystość. Karczma Młyniska to gwarancja świetnej zabawy do białego rana!! Ania i Michael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu polecał karczmę MATRAS w Limanowej, ale teraz już nie ma rewelacji. Po tylu latach od otwarcia nie ma nawet ułożonej kostki tylko wysypane jest grysem, jedzenie takie sobie i ceny wysokie. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axgxa
Moi drodzy a ja mam inny problem poszukuje kogoś kto upiecze mi ciasta na wesele z okolic Nowego Targu. Czy znacie moze kogoś godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
ja kożystała z Cukierni OrawskieCiacho, wszystko było udane, jak i tort tak i ciasto, ja byłam zadowolona i goście. Polecam. www.facebook.com/orawskieciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM, szukam miejsca na wesele na ok. 200 osób na Podhalu (okolice Nowego Targu), ale z możliwością własnego cateringu. Samo wynajęcie sali na dwa dni. Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję, to Karczma na wyciągu w Bukowinie - Rusiński wynajmuje sale z możliwością własnego cateringu. Nie wiem ile tam osób wchodzi dokładnie, ale wydaje mi się że ok 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego chcesz pominąć Zakopane? Ja uważam, że Zakopane, to idealne miejsce na organizację wesela, sama miałam w restauracji Siuchajsko w Zakopanym i nie chciałabym zamienić tego wesela na żadne inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny taka rodzina! a tesciowe to sa c**y najdorsze co doijaja ludzi i gina ich marzenia te s*******nskie i bardzo komunistyczne! musisz od tego uciekac i unikac tej tesciowej! 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×