Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mikusia74

Hialuro Ultra moje szczere opinie czy dziala

Polecane posty

Gość Mikusia74

Czesc dziewczyny Ostatnio naczytalam się o tym odmladzającym specyfiku Hialuro Ultra i chcialam poznac Waszą opinie :) Przeczytałam na onecie wywiad z lekarzem co mnie zaciekawilo - krem bazujacy na odkryciach naukowców - odnośnie przenikania komorkowego. Przyznam że stosuje już tydzien i efekty są naprawdę widoczne! Zniknely juz kurze łapki na oczach i takie zmarszczki palacza. Jak Wasze efekty? Podzielcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz są takie tematy, czytaj uwazniej na innych forach. Duzo ludzi poleca produkt chociaż też wiele się zastanawia dlaczego polskie gwiazdki i blogerki aż tak go polecają. Pewnie firma wydała kupe kasy na promocje. Ja stosowałam i efekt jest wiec rowniez jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co efekty są widoczny po tym Hialuro Ultra ale na początku miałam wrażenie że ten specyfik tak wbija się z moją skóre, dziwne uczucie, ciepla. Chociaż czytałam że to właśnie sposób dlaczego działa - bo wchodzi w skóre. Będziecie zadowolone ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam na stronie 289 a teraz promocja za 139. Dzwoniła Pani potwierdzic zamowienie, wszystko profesjonalnie. Do przesyłki dołączają certyfikacje oryginału produktu i badania kliniczne. Ładnie to wszystko wygląda, skóra niesamowicie nawilżona zmarszczki znikają. Producent pisze ze o 15 lat, ja bym powiedziala jednak że o 8 - 9 lat, ale nie 15. Z drugiej strony moja strona była bardzo wysuszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mflrrkZ
UWAGA: Moja przesyłka przyszła zgnieciona! Z produktem nic się złego nie stało, ale certyfikaty były pogięte i opakowanie też. Jeśli chodzi o sam produkt warto zacząć go stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekt bardzo zaskakująco pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie spać dziewczyny idzcie to zmarszczek nie bedziecie mialy, a nie przeciwzmarszczkowe kuracje robicie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide juz spac, zmeczona po całym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od którego roku zycia można stosować ten Hialuro Ultra? Bo u mojej mamy efekty bardzo widoczne a ja mam dopiero 34 lata - a pierwsze zmarszczki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest to samo dziadostwo co to: http://f.kafeteria.pl/index.php/temat.php?id_p=5826215 Czy ten szajs Lagrend itp. itd, wszystko dziwnym zbiegiem okoliczności ostatnio intensywnie "dyskutowane" na kafe. Ciekawe co by wyszło tak pozgłaszać te wątki, żeby m0deracja skontrolowała IP "dyskutantów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat zamykamy, powtarza się już. administracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki! przesylka szybko doszla, juz zaczelam stosowac i chyba widac pierwsze efekty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megane474
Jaki szajs? Ja korzystam i efekty są naprawde super. O tym Legrend było głośno, ale hialuro daje certyfikaty i poleca go wiele celebrytek na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tia... a składu ani widu ani słychu, firma też nigdzie nie istnieje... :D dajcie sobie spokój z tą kretyńską reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5825048 "Ludzie to zwykli naciągacze poczytajcie regulamin na ich stronie pkt 6: 6. Sprzedający – właściciel Strony – spółka A.F.S. Ltd. z siedzibą przy Suite 1156 BP 303, Mutsamudu, Anjouan, Związek Komorów, zarejestrowana pod numerem 46283, przedstawiająca zaproszenie do zawarcia umowy za pośrednictwem Strony. Zwróćcie uwagę gdzie firma jest zarejestrowana Komory to wyspy oficjalnie Związek Komorów – wyspiarskie państwo w północnej części Kanału Mozambickiego, zlokalizowane pomiędzy północną częścią Madagaskaru a północno-wschodnią częścią Mozambiku. Rejestrują firmę tam aby uniknąć odpowiedzialności. Tak więc zanim coś kupicie czytajcie regulamin" Komory, Republika Marshala... jedna cholera, chodzi o to samo: żeby firmy oficjalnie nie było. NACIĄGACZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje dwa i pół tygodnia i efekty są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu ktoś się udziela że naciągactwo - mylicie firmy. hialuro ultra com to orginalny produkt a ten legrend to wlasnie podróbka Ja osobiscie mogę polecić hialuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat (i nie tylko ten) jest zgłoszony do moderacji. Dobranoc, naciągacze i oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę!! Mamy dane naciągacza: www.who.is/whois/180next.com Registrant Name: Ahmed Majid Registrant Organization: Active Financial Services Ltd. Registrant Street: Suite 1156 BP 303 Registrant City: Mutsamudu, Anjouan Registrant State/Province: Registrant Postal Code: 30312 Registrant Country: KM Registrant Phone: +269.7611451 Choć nabranym to pewnie nic nie da, bo z komorów gie się da dojść. A oni nie tylko na dziadowskie kremy naciągają, ale też np. na płatne SMSY: www.productforums.google.com/forum/#!msg/groups-pl/tIS_fBsjN8k/sve0WhiNsVYJ Ciekawa firma, ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I grzebiemy dalej. Czesi już się na oszustach poznali co najmniej rok temu: http://podvodnefirmy.cz/active-food-supplements-com/ A jak wynika z lektury tematu ta sama firma to oszuści od tabletek "odchudzających", i są nawet linki do polskich forów gdzie ludzie byli pooszukiwani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z tego hialuro i naprawde polecam. Efekty są bardzo widoczne. Pewnie niepochlebne opinie pisze konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Gdzie mogę kupić hialuro ultra w promocyjnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to gdzie? na stronie, na której nie ma żadnych danych sprzedawcy ani sklepu, zero adresu, telefonu, wpisu do ewidencji... czyli po prostu na stronie NACIĄGACZY i OSZUSTÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, wszystko fajnie tylko znajdzcie mi te ekspertki które to reklamują - Marią Karkosik-Jenda Maria Weyber-Hantz Lekarz medycyny estetycznej, inżynier struktur nanokomórkowych- kotś coś słyszał o tych paniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw znajdź mi kogoś kto słyszał o "strukturach nanokomórkowych" :D A te panie poza reklamami tego szajsu NIE ISTNIEJĄ (czyli nie istnieją w ogóle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie lepiej Baikaline zastosowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty spamerko od bajkaliny też won, kolejna naciągaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tej wiecznie sie cos nie podoba,ortograficzna z****** nie da ludziom pogadac naforach tylko wszedzie sie wp*****la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy można stosowac ten preparat na dekolt i szyję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×