Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mikusia74

Hialuro Ultra moje szczere opinie czy dziala

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś zgłaszał już to na policje. Może pozew zbiorowy? Mieszkam w Warszawie. Można było by się spotkać i coś podziałać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wstrząśnięta. Nie raz już kupowałem przez internet i po raz pierwszy trafiam na OSZUSTÓW. Przelałam pieniądze na ich konto i nie mogę doprosić się o przesłanie paczki. Stosują różne wybiegi. Zresztą w zaistniałej sytuacji myślę, że ten krem to wielki szajs, może robiony w garażu. Myślę o zgłoszeniu sprawy na Policję. Zapewne pozew zbiorowy byłby dobrym rozwiązaniem, ja nie jestem z okolic Warszawy, ale to chyba nie ma znaczenia. Jestem ciekaw ilu jeszcze ludzi tak oszukali. To jest wręcz nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczkę zamówiłam 2 tygodnie temu, przelewając pieniądze. Do tej pory jej nie otrzymałam, a osoba która dzwoniła celem jej potwierdzenia twierdzi ze pieniędzy nie mają i paczki wysłać nie mogą. Uważam, że w sytuacji gdy zostało oszukanych więcej osób należy sprawę zgłosić. W innym wypadku będą oszukiwać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryKryst
Jestem gotowa przyłączyć się do pozwu zbiorowego w tej samej sprawie. Mieszkam w Warszawie. Osoby w podobnej sytuacji proszę o kontakt na: marykryst@gmailcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam od prawie 2 tygodni. Działanie zerowe. Ilość nie starczy na 1 miesiąc jak zapewniają. Firma bez adresu telefonu e-maila. Nie wiadomo skąd jest. Tylko w regulaminie jakieś dziwolągi. Totalne oszustwo. Lepiej kupić dobry krem w aptece np. Vichi.Na przesyłce też nie ma adresu zwrotnego. Taki Certyfikat sama mogę sobie zrobić. Odradzam. Szkoda pieniędzy na oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa hydra uwaga
Uwaga ! Juz hydrze odrosla nowa glowa ! - dzis na glownej stronie onetu praktycznie kopia poprzednich oszustow "Nowa 4-tygodniowa formuła przeciwzmarszczkowa Marii Lagrend" "Komentarze" calkowicie wyssane z palca - jak sie chce dodac komantarz to oczywiscie nie przechodzi - Lipa Czy Polacy sa az takimi kretynami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy coś sie ruszylo z tymi pozwami? Bo jesli pozew dotyczy samego braku adresu itp, to ja sie moge przylaczyc, bo tez kupilam. Ale z drugiej strony efekty jakies sa, wiec nie moge powiedziec, ze tak zupelnie zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku zgłoszenie organom ścigania jest całkiem uzasadnione, ponieważ ja tej paczki w ogóle nie otrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chetnie dołacze sie do pozwu gdyz tez przesylki nie otrzymalam. szymanowska00@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile czekacie? ja dostalam dopiero po 9 dniach roboczych, w sumie czekalam prawie dwa tygodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranywszytkozabezpieczonehasłem
dzięki że trafilam na Waszą strone- oszczędziłam troche kasy, zresztą przez internet chyba nie warto kupować, najpiew, jak piszecie trzeba wszystko sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naciągacze.Kupiłam jedną sztukę przez internet cena 139 zł .Oddzwoniono do mnie.Pani zaproponowała mi mniejszy za 59 zł.Razem 198 zł.Przysłano mi 1 szt tą mniejszą.Dzwoniłam z reklamacją.Pani mnie przeprosiła i obiecała wysłać brakującą sztukę.Niestety nie ma jej do dziś,a telefony wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, bo może nie umiecie kupować przez internet! jak strona wyglada podejrzanie, ale mimo wszystko chcecie sprobowac, to sie kupuje za pobraniem i otwiera paczkę przy kurierze. Proste i skuteczne. Ja tak zrobilam i mam. A co najlepsze, wcale nie jest taki tragiczny ten krem jak piszecie. Na pewno jest lepszy od tego, ktorego uzywalam poprzednio. Teraz tylko czekam na lawine wiadomości, że promuje markę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już czekam 13 dni i chyba się już nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale krem za 139 zł powinien być super i pewny a nie tylko "nie taki tragiczny", a obsługa pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna wielka wsypa. Nie kupujcie tego specyfiku jedyne co robi to ograbia kieszeń 140 zł za coś co nie działa to lepiej . Jestem ciekawa ilu pracowników firmy wpisało te rewelacje o specyfiku. Nie kupujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam właśnie dalam się nabrać ,chciałam siostrze sprawić prezent na 40 urodziny ma jutro 8 marca zamówiłam ten cudowny prezent już ponad tydzień temu ,oczywiście zadzwonila pani potwierdziła zaówienie i do dzisiaj nic nie otrzymałam i jak dzwonie na ten numer730106228 nikt nie odpowiada na moje smsy tez ....OSTRZEGAM WSZYSTKICH to OSZUSCI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam ponad dwa tygodnie temu, dzwoniła do mnie osoba z tego samego numeru telefonu, aby potwierdzić zamówienie. Teraz ten numer również nie odpowiada, a ja paczki nie otzrymałam. Niestety, ale to oszuści i uważam, że trzeba tę sprawę zgłosić, bo będą dalej oszukiwać. Nie do wiary, że można tak publicznie oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że oszuści! To była nawet całkiem głośna sprawa. Ktoś wcześniej pisał o tej firmie Active Food Suplements, ale to nie oni. Tamci mają Lagrend. To, o którym mówicie, to najprawdopodobniej to: http://natemat.pl/92613,lipoxine-demaskujemy-wielka-scieme-na-odchudzanie-sanepid-rozpoczyna-sledztwo sprzedają właśnie kremy, coś na odchudzanie i coś do wybielania zębów. uważajcie, od kogo kupujecie i czytajcie dokładnie regulaminy (coraz trudniej znaleźć w necie kogoś, kto nie oszukuje...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściema i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rog
Przestrzegam !!! Kilka razy dałem się oszukać na różne rewelacyjne produkty w internecie. Wszystkie miały jedną wspólna cechę. Zamówienie internetowe gdzieś tam na jakąś firmę krzak lub poza Polską i gwarancja zwrotu kasy gdybym nie był zadowolony. Szkopuł w tym , że nie wiadomo od kogo tą kasę miałbym otrzymać. DAWAŁEM 2 RAZY SPRAWĘ NA GLINY A ONE MIAŁY TO W D***E. Dla glin i prokuratury to nie jest oszustwo. Wskazano mi abym wystąpił na drogę cywilnoprawną tylko te leniwe jełopy z glin i prokuratury nawet się nie pofatygowali aby dowiedzieć się, że nie mam kogo podawać bo nie mam żadnego prawdziwego adresu oszustów. To właśnie gliny i prokuratura powinni znależć oszustów ale jak wspomniałem wyżej oni mają to w d***e. Przyjmą zgłoszenie, odłożą do szafy na miesiąc a potem wyciągną do umorzenia. Moje odwołania,zażalenia nic nie dały. Oszuści o tym wiedzą , piszą dobre opinie o produkcie i robią w bambuko naiwnych ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma krzak. lepiej sie od nich trzymać z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam sobie o hialuro utra i lagrend i to są dwa różne kremy, różnych firm. a w tym wątku wszystko zostało wrzucone do jednego worka. hialuro to firma krzak, której produkty są nie wiadomo jakiego pochodzenia. nie mylcie z lagrend hyaluron repair! to inny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie też mi coś nie pasowało. czy w takim razie ktoś stosował ten lagrend? jakieś efekty czy znowu strata pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie kupujcie tego szajsu. naciągacze i wpisy sprzedawców specyfiku. szkoda waszych pieniędzy. Używam już 4 tygodnie i żadnych ale to żadnych różnic. Nie kupujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś już zgłaszał to na Policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także chciałem nabyć ten produkt i dzięki Wam zaniechałem tego. Wielkie dzięki za wpisy ;) W jednym z postów przeczytałem o tym, że podczas kontaktu wskazano na stronę pasty, czy czegoś tam do wybielania zębów. Może to jest ten sam producent, co na tej stronie: http://natemat.pl/79183,produkt-piotra-kaszubskiego-pod-lupa-sanepidu-i-inspekcji-handlowej-nakazano-wstrzymanie-wprowadzania-whitetime-do-obrotu Dla policji byłby to fajny prezent, bo nie musieli by już więcej szukać oszusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samebody
Ło matko! Jakem stara taka głupia. Dałam się nabrać ale dzięki Wam otwarły mi się oczy!! Wielkie dzięki . A tego g..na poprostu nie odbiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hialuro ultra to oszustwo!!!!!!!! porabiają reklamy, korzystają z haseł reklamowych konkurencji, sprzedaja totalny szajs. Absolutnie NIE DAWAJCIE im zarobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za informację , a już miałam kupować ale pomyślałam przeczytam co na ten temat piszą internauci.Dzięki wam nie dałam się naciągnąć.Szczególnie pozdrawiam rzetelnego gościa , który pierwszy/a odkrył to oszustwo i nie dał się zbić z tropu fałszywym klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×