Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mikusia74

Hialuro Ultra moje szczere opinie czy dziala

Polecane posty

Gość gość
Gościu Wieczorową, zgadzam się że 6 000 za gary to gruba przesada, ale galaretki za 500 dla chorych na raka to już zbrodnia! Nie ty jeden zostałeś nabity w butelkę, niektórzy łatwowierni będą latami spłacać kredyty za podobne cuda. Należy ODMAWIAĆ UDZIAŁU W RÓZNYCH PREZENTACJACH! to zawsze jest mina. Ja tą panią od galaretek wyśmiałam. Trzeba być asetrywnym.A swoją drogą skoro Ci się te gary nie podobały to dlaczego je kupiłeś-łaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu Wieczorową, zgadzam się że 6 000 za gary to gruba przesada, ale galaretki za 500 dla chorych na raka to już zbrodnia! Nie ty jeden zostałeś nabity w butelkę, niektórzy łatwowierni będą latami spłacać kredyty za podobne cuda. Należy ODMAWIAĆ UDZIAŁU W RÓZNYCH PREZENTACJACH! to zawsze jest mina. Ja tą panią od galaretek wyśmiałam. Trzeba być asetrywnym.A swoją drogą skoro Ci się te gary nie podobały to dlaczego je kupiłeś-łaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc wieczorową
No tak gary warte 500zł za 6000zł sprzedawac starszym ludziom łatwowiernym naiwnym,ludziom to chyba tez jest zbrodnia,Ja nie kupiłem tych garów nie jestem naiwny,przeciez widziałem jak oni manipuluja ludzmi i cisa im kit ze masakra i to w zywe oczy,ja tam jestem asertywny i wysmiałem dzis kobiet która mnie zapraszała na prezentacje garów juz 3 raz ,ale mam nadzieje ze da spokój he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wieczorową - gratuluję i życzę aby pani od garów dała Ci spokój. Mnie na galaretki już też nie zaproszą, bo wersal się skończył, Bardzo zdecydowanie mówię NIE cudnym garom, antyrakowym galaretkom, wełnianym kąderkom i odmładzającym hialuro. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, nie wiem co mnie trafiło! Dałam się tak zrobić!, póki co nie dostałam tego cudownego specyfiku ale i tak nie będę go stosować bo nie wiadomo co to za cholerstwo. Teraz widzę, ze to ściema,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldek
ci eksperci faktycznie nie istnieją w żadnym rejestrze lekarzy więc jestem bardzo ciekawa jak Ewa Chotomska mogła z nimi rozmawiać,choć jedyna Ewa jaką znam to autorka TIK-TAKa i Domowego Przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becho
Hialuro Ultra -uwaga to oszuści !! nie dajcie się nabić w butelkę ! Nie ma ich adresu ani telefonu na adresie nadawcy na kopercie adres firmy przesyłkowej a nazwa firmy wzięta z sufitu z internetu !!! przysłali jakieś kapsułki do łykania zamiast tego badziewia nowi oszuści internetowi uwaga !!! Hialuro ultra to oszustwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nie jest oszustwem powiedz prosze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałam kupić hialuro, ale wystraszyłam się po przeczytaniu wpisów na tym forum. Może to jakieś świństwo rozlewane w garażu w małe buteleczki. Można sobie wprowadzić do organizmu bakterie, wirusy albo jakieś pasożyty.Kupuję przez internet różne kosmetyki ale tylko z aptek inter. Zawsze potwierdzają na maila, mają adresy pełny kontakt i często fajne promocje.Nie bądzmy naiwne! nia ma takich kosmetykow które odmladzają o 15 lat! I nie dajmy zarabiać oszustom!Niestety nasze prawo gwarantuje im bezkarność. Musimy sami zadbać o nasze zdrowie i portfel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva v
Maria Karkosik-Jenda - postać fikcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość Oczywiscie ze sa kosmetyki które odmładaja o 15l,tylko nie wiesz które to sa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam - flakon bez dozownika , zamowilam 3 opakowania w cenie dwóch, a dostałam 2 to oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis cały swiat bazuke na oszustwie,wiec ameryki nie odkrywasz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze sobie słownik ortograficzny kup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego słownik ortograficzny a nie paleozoiczny???Ty wiesz ile jest róznych słowników????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie oczywiście że naciągają nas jak mogą , bo myślą że nam kobietą które dbają o wygląd można g***o świńskie wcisnąć i niby spektakularne efekty bzdura!!! tak szczerze Panie które stosują to mazidło mają słabą psychikę która właśnie tacy naciągacze wykorzystują, smarują się zwykłą wazeliną i ba!!! po kilku dniach mega ogromne efekty nawilżania, wypełniania itp szkoda słów !!! Jasne największy hit kit kobieta zawsze na to się nabierze, a widzę że garstka jest na tym forum mądrych kobiet najbardziej podobają mi się drogie Panie szacunek dla Was że nie dajecie się nabić w butelkę i znacie się na rzeczy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to ,daja sie nabic w butelke,stad temat tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
legalni oszuści ja p....ę zaraz wybuchnę ze śmiechu , Drogie Panie skoro oni nie legalnie działają to my też zacznijmy działać i staniemy się fenomenem nielegalnie działających w końcu jak widać Panie nie sprawdzają skąd pochodzi dany produkt itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak legalni oszusci i takich jest najwiecej,dizłaja zgodnie z prawem jak Krzyzacy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam... Przestrzegam wszystkich przed firmą zajmującą się sprzedażą specyfiku specyfik Hialuro Ultra. Wczoraj wysłałam do nich zamówienie właśnie takiego produktu. Po pewnym czasie zadzwonił do mnie pewien Pan i pytał czy potwierdzam zamówienie .. jak go zapytałam o producenta to zaszemrał coś niezrozumiałego pod nosem, potem pytałam o stronę gdzie mogę znaleśc interesujące mnie dane to ....śmiechu warte podał mi stronę wybielających past do zębów. Powiedziałam mu ,że nie zamawiałam pasty tylko Hialuro Ultra.. i tu facet coś zabełkotał i po prostu wyłączył się . Próbowałam dodzwonic się na jego mumer ,ale niestety telefon milczał.... Czyli jedno wielkie oszustwo.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a gdzie nia msz oszustwa???tam gdzie kasa tam jest i oszustwo,nie dzis inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na fiutka działa? staremu bym posmarowała! Albo na tacę dam i wyproszę, żeby zmarszczek nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co działa na fiutka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jyst
Witam Zamówiłam ten specyfik, przelałam pieniądze! potem dopiero zaczęłam czytać to forum i się załamałam, ze dałam się tak naciągnąć. Próbowała nawet cofnąć przelew, ale się nie dało. Trzy dni później przesyłam z towarem dotarła. Dostałam flakonik z nazwą "Hialuro Ultra" z dozownikiem, 30ml. Niby wszystko ok. Nie wiem teraz czy używać czy nie. Trochę się obawiam co jest w środku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chciałam kupic, ale zobaczylam chcialam najpierw sprawdzic adres firmy no i facebooka. Niczego nie ma. oby ich szybko zlapali. Ciagle trzeba cos badac, weszyc, jakby nie mozna bylo normalnie zyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra... ciekawe skąd wzieli zdjecia z niby fb? No i porażką całkowitą jest fakt, że patronatem są znane marki. Nikomu i niczemu nie można wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chcieliscie demokracji to ja macie...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zamówiłam hialuro ultra oryginał a zamiast tego dostałam tabletki odesłałam na adres podany na przesyłce który okazuje sie fikcją dzisiaj udało mi sie namierzyć dane jeszcze nie wiem czy prawdziwe czekam do poniedziałku idę zgłosić na policję oszustwo uważajcie na stronę hialuro ultra polecana przez wp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję wszystkim oszukanym zgłosić sprawę na policję, albo do jakiejś telewizji. Jak nagłośnią w ekspresie reporterów albo w uwadze, to przynajmniej nikt już się da naciągnąć, bo policja to wiadomo jakie ma tempo :( Ja też o mało nie kupiłam, na szczęście zajrzałam tutaj. Dzięki za ostrzeżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivka79
A ja kupiłam... zaczęłam sprawdzać osoby z facebooka, ale to są osoby fikcyjne, lekarze-fikcyjni... i trafiłam tutaj ale dałam się nabrać - dobrze, że za pobraniem - nie odbiorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×