Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hospitalizacja

Polecane posty

Gość gość

Cześć, na wstępie powiem, że nie jestem osobą psychiczną z tragicznymi problemami, chciałbym zapytać się Was jak trafić do szpitala, przez co? otóż nie chce sobie nic zrobić a raczej wywołać u ludzi współczucie, pewien dystans, inne postrzeganie, wyrozumiałość. Po prostu jestem samotny, kompletnie sam, o ile w szkole utrzymuje kontakty ze znajomymi to poza nią kompletne zero, za dzieciaka po podwórku latałem z kolegami to teraz żaden z nich się nawet nie odezwie, ludzie w tych czasach zapominają o prawdziwych wartościach. Także odnośnie pytania możliwym sposobem jest przedawkowanie czegoś (i tu pytanie czego? leki nasercowe, przeciwbólowe np. ketoprofen + alkohol), jakiś inny sposób? nie chcę robić sobie krzywdy fizycznej bo nie o to tu chodzi. Wiem, że forum dla kobiet a ja jestem mężczyzną ale z tego co widziałem to nie pierwszy temat tego typu :) i nie martwcie się o mnie bo nie ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko z tym będzie, bo możesz sobie zrobić krzywdę. Może zaraz się jakim gronkowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedz żelaza, zaczniesz mdlec i będziesz miał problemy z pikawka ale to trochę potrwa, nie tak łatwo się wyjalowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jedz,nie pij pare dni, odwodnisz sie, moze anemia, zemdlejesz, od razu Cie zawiozą do szpitala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lasu i rozbierz się , niech cie pogryza kleszcze, będziesz miał boreliozę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbij sobie nóż w śledzionę, można bez niej zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjedz 40 aspiryn dostaniesz wysypki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w szpitalach się nie leży. Wszystko załatwiane jest w tempie błyskawicznym - nawet zabiegi. Syn miał przepuklinę, to szedł do szpitala w dniu zabiegu a dwa dni potem był wypisywany. Jak ktoś polezy 5 dni, t bardzo długo. Na pewno nie będą trzymać młodej osoby z wymyślonym problemem. Połkniesz leki - przepłuczą żołądek i do domu. Może jedną noc zatrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najedz się słodyczy do tego stopnia ze aż nadmiar insuliny spowoduje niedocukrzenie i zamdlejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×