Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile krówek na wesele

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, poradźcie mi. Planuję w podziekowaniu dla gości weslnych wręczyć krówki z naszym zdjęciem, tylko zastanawiam się ile ma ich być? 5-10 szt? Miałyście coś takiego u siebie? Podoba się to gościom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze! krówka opatowska :D jadłam ją wieki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto w 21 wieku jeszcze wierzy w sluby i wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas były Krówki z naszym zdjęciem, ale nie jako podziękowanie, tylko na stołach. Goście byli bardzo pozytywnie zaskoczeni i zadowoleni :) Te które pokazałaś mają śliczne opakowanie, nasze były bardzo proste, tylko zdjęcie i podpis z naszymi imionami i datą, wcześniej nie było takiego wyboru :( Chyba zamówię je na chrzest córki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krówki? Nawet nie sądziłam, że teraz są takie nowości. Ja stoję przy cieście i wódce na podziękowanie- tradycyjnie. Ale licz tak po 10 szt. mniej dać to chyba trochę nie bardzo.....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2014
ile sztuk takich krowek wychodzi na kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pijam kawy- chyba bym nie przejadła :D Kurcze, my skłanialiśmy się tak do 5 szt. w pudełeczku, sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można jakieś inne wzory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba tak, zobacz że w opisie jest ,,indywidualne projekty''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście... nie doczytałam. Ja chyba bym wzięta te krówki, tylko nie wiem ile, muszę przedyskutować z narzeczonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 sztuk w pudełeczku ładnym wystarczy, liczy się gest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa25
My mieliśmy krówki jako podziękowanie (dodatkowo dawaliśmy małą wódkę dla bliskich znajomych) po 8 w woreczku z karteczką. Poszukam zdjęcia to później wrzucę. Miny gości nie do opisania. Babcia tych papierków wyrzucić nie chciała ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolasiax
kurcze fajny pomysł na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajny, ale niech ktoś, coś jeszcze doradzi, bo dyskusja schodzi na inny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granoIa
Ale piękne :) :) :) img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/44/50/43/57/4450435759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riri_rihana
ale z******te :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że zamiast ciast weselnych w podziękowaniu dajcie pudełeczko z krówkami tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, krówki zamiast ciasta + wódka. Podoba nam się to, bo jednak coś innego. Myśleliśmy też nad tymi M&M'sami z nadrukowanymi naszymi inicjałami, ale drogo wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no powiem Ci, że to ciekawy pomysł :) chociaż u mnie by nie przeszedł, gdyż moi goście byliby zawiedzeni, że do porannej kawy po weselu nie ma dla nich ciasta. No ale pomysł z krówkami wychodzi jednak dużo, dużo taniej niż ciasta. My na paczki zamawiamy aż 8-10 blach po 60zł każda, czyli jakieś 600zł za same podziękowania + wódka weselna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku też tak myśleliśmy, ale czasy się zmieniają, na każdym kroku, w temacie ślubów pojawia się coś nowego :) U nas będzie dużo młodych osób, myślimy, że to się spodoba. Zauważyłam po wpisach, że coraz więcej osób decyduje się na coś innego niż standardowe ciasta. Ciasto drożej to raz, a po drugie, będziemy mieli problem z przechowaniem. A u Was na ile osób wyszła taka ilość ciasta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkazkafe
I mnie zaciekawiły te krówki!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bym zjadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusija
Ale prześliczne <3 Cudeńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka323
Myślę, że możesz skontaktować się z firmą http://www.krowkipobyku.pl/ która zajmuje się wykonywaniem specjalnych opakowań do krówek na różne imprezy okolicznościowe w tym oczywiście śluby. A na "papierku" można umieścić na przykład wybrane zdjęcie pary młodej. Do tego dbają o dobór odpowiednich opakowań, dzięki czemu goście weselni będą mile zaskoczeni przygotowaniem takiego upominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep_Krowki_COM
Na 1 kg krówek wchodzi 60 -70 szt. Zwykle na ślub państwo młodzi zamawiają około 5 kg krówek lecz często szybko znikają i warto zamówić więcej - zależy jak duża impreza https://Sklep-Krowki.COM/produkt/krowki-slubne-5kg/. Najlepsze, oryginalne krówki najlepiej kupić na Sklep-Krowki.COM nie oszczędzamy na składaniach i w ich skład wchodzi prawdziwe masło, co sprawie że krówki są cudownie smaczne :). Gdy są świeże są ciągnące i miękkie z biegiem czasu nieco twardnieją - jest to naturalny proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani grama. Krówka jest smaczna, ale na wesele się nie nadaje. Składa się praktycznie z cukru, jest bardzo słodka, brudzi, czasem trudno ją posklejaną z papierka odwinąć. No i taka mało elegancka, wytworna. Najlepsze są twarde cukierki w papierku, mogą być raczki. Możesz np. wiśnie w czekoladzie, ale trzymaj je w torbie termicznej z zamrożonymi wkładami do lodówki. Żeby czekolada się nie rozpuściła. Ogólnie cukierki powinny być czekoladowe, chyba że chcesz, żeby tych, których częstujesz zemdliło. Jeszcze raz powtarzam - żadnych krówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×