Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piekne_i_długie_włosy_chce

Ile najwięcej w ciągu miesiąca urosły wam włosy?

Polecane posty

Gość piekne_i_długie_włosy_chce

Pytanie jak wyżej i dzięki czemu tak się stało? używacie jakichś odżywek, wcierek, jak dbacie o włosy, co polecacie? Jeśli któraś używa/używała Jantaru to prosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne_i_długie_włosy_chce
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuszczalska
ja zapuszczam i najwięcej urosły mi 2 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie chodziło mi też o opinie o Jantarze bo dzisiaj przyjdzie moje zamowienie i zaczynam wcierać. Może powiedzieć jak dokładnie rozprowadzasz go na włosy? robisz jakiś masaż skóry głowy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 metry. ale pytasz pod pachami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuszczalska
ja używałam maseczkę drożdzową,szampon i odżywkę na porost włosów agafii i jadłam tabletki calcium pantothenicum ale urosły tylko 2 cm i zaprzestałam to używać bo tyle to mi normalnie rosły bez tych specyfików...teraz chcę kupić tabletki drożdżowe...tą wcierke jantar też miałam kiedyś ale nie rosły mi po niej szybciej włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm kurcze a tak wszyscy chwalą Jantar że włosy rosną szybciej, lepiej wyglądają i pojawia sie po jakimś miesiącu dużo baby hair. A ten szampon i odżywkę agafii dostanę w rossmanie czy w jakichś aptekach? a używała któraś z was szamponu mydlnica lekarska ziołowego? bo też go zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuszczalska
ten szampon i odżywkę kupiłam na allegro,nigdzie indziej go się nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuszczalska
dzisiaj idę kupić tabletki lewitan,podobno włosy po nich szybko rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio, mierzycie ile Wam włosy urosły w miesiąc? do głowy nie przyszłoby mi to:D mnie rosną strasznie szybko bez żadnych wcierek, bo już po 4 dniach od farbowania widzę swój kolor włosów przy głowie i nie bardzo mnie to cieszy, bo nie chcę mieć już bardzo długich włosów (teraz mam jakieś 50 cm i tyle wystarczy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie rozumiem czemu komus zalezy na szybkim rośnieciu wlosow. osobiscie u siebie nie zwracam na to uwagi. zamiast dlugosci wolalabym objetosc- czyli cieszyloby mnie gdyby wlosow roslo mi wiecej, nie gdyby rosly szybciej. moze ktos poleci cos na zageszczenie wlosow? probowalam wielu rzeczy i bez efektow, wyniki w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mierzę, ale moja fryzjerka zawsze ocenia ile urosły przez miesiąc-od poprzedniej wizyty. 3-4cm i zawsze słyszę, że to bardzo dużo. Szkoda tylko, że zamiast tak rosnąć nie są grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie, ja wolalabym zeby zamiast rosnac dluzsze rosly gestsze. co mi po dlugich wlosach skoro sa cienkie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×