Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak byc PEWNA SIEBIE ???

Polecane posty

Gość gość

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie sposoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodzac przez ulice mijasz kilka dziesiat , kilkaset osob , czy ktoras z nich wpadaci w pamiec , jesli tak to analizuj dlaczego , pewnosc siebie to wiecej 50 % wygladu satysfakcjonujacego ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 wiesz , ze masz racje 2 wiesz czego chcesz 3 nie interesuje cie opinia innych 4 nasz gdzies co inni pomysla lub powiedza o tobie lub o tym co zrobilas 5 bierz zyciegarsciami , bo szybko przemija , TYLKO ZGLOWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o sposób,pewność własnego ja jest wynikiem osiągnięć,poczucia wartości intelektualnej i fizycznej.Do tego trzeba dążyć,pracować nad sobą.Kobieta,która osiąga sukces i tak nie będzie w pełni usatysfakcjonowana{to prywatne spostrzeżenie}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale jak sie zachowawac idac ulica ,sprawiac wrazenie pewnej siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewność siebie nie ma wiele wspólnego z udawaniem.Bądź sobą i nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnosc siebie to chyba cecha ktora ucza rodzice. albo ciezka praca nad soba. Jestem osoba pewna siebie, wyksztalcona w malo babski zawod. Ceniona w pracy "bo takich specjalistow babskich nie ma " Ale mysle ze to dzieki rodzicom. Zawsze mowili ze dam rade,ze lepiej byc matka z dzieckiem niz mezatka z obita geba. Ze mozna jak sie chce i trzeba brac z zycia co najlepsze. Nie boje sie krytyki,nie boje sie samotnosci ,nie boje sie zostac samotna matka. Wiem ze dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
cecha ktora ucza rodzice. albo ciezka praca nad soba.>>z cala pewnoscia nie. jak ktos sie musi uczyc tzn. ze nie jest i nigdy nie bedzie. to cecha jak kazda inna albo sie ma albo sie nie ma i mozna co najwyzej udawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancer,jak bedziesz tlamszony i rodzice beda ci udowadniac ze gooowno jestes wart to tylko ulica ci udowodni czy sobie poradzisz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
jak ci beda wmaiwac ze wszystko robisz najlepiej a jestes oferma to nadal to nie spowoduje tego ze nabierzesz pewnosci siebie. nadal podtrzymuje swoje zdanie co swiadcyz ze jestem pewny siebie :D:D a rodzice mi teog nie wmawiali pracowac nad tym nie pracowalem bo nazbyt leniwy jestem aby pracowac jeszcze nad soba :D moim zdaniem pewnym siebei sie jest w tych dziedzinach w ktorych sie robi cos dobrze to samo przychodzi wtedy. pewno0sc siebie w kazdej dziedzinie to jest zarozumialosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam nie wiesz o czym mowiwsz.Mylisz zarozumilalosc z pewnoscia.Do pewnych rzeczy sie dorasta.Rozumie je.Pewnoswc siebie jest zwiazana ze swoja wartoscia i konsekwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewność siebie jest odbierana jako zarozumiałość przez innych,jednak żeby być w czymś dobrym,lepszym od reszty,trzeba nad tym pracować,lub zwyczajnie mieć talent i potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
nic nie myle napisalem ze jesli ktos jest pewny siebie w kazdej dziedzinie to to sie zarozumialosc nazywa a pewnosc siebei wynika z obycia w danej dziedzinie a nie z tego ze rodzice nas beda wspierac w dziecinstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
nad czyms pracowac tak ale nie nad pewnoscia siebei pracowac bo nad tym sie nie pracuje - wg mnie. pewnosc siebei jest nastepstwem czegos a nie celem samym w sobie nad ktorym sie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×