Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna 27

jak dlugo jestescie sami i dlaczego

Polecane posty

Gość taka jedna 27

wszyscy samotni wpisujcie prosze jak dlugo jestescie sami i dlaczego oraz ile macie lat oraz jak sobie radzicie z samotnoscia, ja zaczne od siebie mam 27 lat i sama jestem od lat 5, nie radze sobie za bardzo, dlatego zazwyczaj raz na rok mam depresje z powodu samotnosci i musze sie leczyc tabletkami deprim, chociaz wiem ze szczecia w zyciu mi one nie zapewnia, tylko prosze mnie nie osadzac i nie pisac rad w stylu: wyjdz z domu i zacznij sie rozgladac za facetami bo nie o to mi chodzi w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto powiedz mi tylko
kto ci ordynuje na depresje- deprim,który można kupić w każdej aptece bez recepty??:o depresja to ciężka choroba a ja byłam sama przez ostatnią dekadę raz,3-miesiące i nie potrafiłam znieść samotności:o jestem żałosna, ale taka jest prawda:o a- i jestem twoją rówieśniczką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 27
wlasnie dlatego kupuje deprim bo jest dostepny bez recepty w kazdej aptece, do psychologa nie pojde bo mysle ze mi nie pomoze z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok i 2 dni. Odeszła po prawie 3 latach (dokładnie 2 lata 8 miesięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
Całe życie, 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto powiedz mi tylko
cholera- to niedobrze:( ja sobie nie potrafiłam dać rady sama:o mogę mieć faceta 1000 km stąd,ale potrzebuję świadomości,że on gdzieś tam jest:o za to moja sis- ma 25 lat i tak naprawdę jest sama już 2 lata:(:(:( i widzę,że jej z tym ciężko. zwłaszcza,że mieszka sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
Odpowiedź na pytanie dlaczego znajduje się w nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 27
co do leku deprim to mysle ze przynosi pewnien pozytywny efekt ale trzeba go zazywac przez dluzszy okres czasu, kiedys kilka lat temu bylam w strasznym stanie depresji o wiele gorszym niz teraz i zazywalam deprim przez ok 3 miesiace i pomoglo, wyszlam z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam...
Nienawidze byc sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 27
do brzydala: widuje na ulicy wiele par tez brzydali i maja kogos, uwazam ze wyglad nie jest najwazniejszy, wazna tez jest pewnosc siebie tylko gorzej kiedy jestes pewny siebie i niebrzydki a nadal samotny wtedy nasuwa sie pytanie dlaczego mi sie nie udaje a innym tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz ponad tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz ponad tydzien
nie chce nikogo innego ale wiem ze on nie wroci wiec co?:((((( pozostaje mi bcy do konca smutna?samotną ? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chora jestem
a chorej baby to żaden facet nie zechce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
23 lata, samotna całe życie (nie licząc kilku 1-3 miesięcznych epizodów dawno, dawno temu), powód - jakoś się nie złożyło.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahha ale pocieszylas
brzydala "nie martw sie brzydal, przeciez ze musisz byc sam, w koncu to normalne nie to co ja" heheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
super pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto powiedz mi tylko
bvcert- a wiesz co jest do d....,że ona jest ładna,mądra, zgrabna i ma pasję... tylko (jak podejrzewam) faceci się jej boją:( a co do urody- uroda to naprawdę nic ważnego,bo dla mnie facet może być perwersyjnie brzydki (mój mąż to prawdziwy brzydal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto powiedz mi tylko
a ja jestem chora- sorry,że pytam- ale na co chorujesz? i czy to uniemożliwia ci normalną egzystencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
Słyszałem ,ze niektórzy brzydcy z kimś są ale to tylko ułamek całej populacji. Na 100 brzydkich około 80% jest samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"oda to naprawdę nic ważnego,bo dla mnie facet może być perwersyjnie brzydki (mój mąż to prawdziwy brzydal)\" no właśnie :O tylko musi mieć 100 innych zalet charakteru :D a niektórzy w tym obszarze leżeli od urodzneia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
"Brzydkość" wpływa również na charakter. Powoduje kompleksy, nieśmiałość, brak pewnosci siebie. To są rzeczy nierozerwalne, nie można ich tak po prostu obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahha ale pocieszylas
a wiesz co jest do d....,że ona jest ŁADNA, mądra, ZGRABNA i ma pasję... tylko (jak podejrzewam) faceci się jej boją a co do urody- URODA to naprawdę NIC WAZNEGO",bo dla mnie facet może być perwersyjnie brzydki (mój mąż to prawdziwy brzydal) hmmm? nie wiem po co opowiadac o takich glupotach przeciez to niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chora jestem
mówiąc oględnie wskutek rażącego zaniedbania przez rodziców zdrowia w dzieciństwie jestem w pewnym stopniu niepełnosprawna. I to widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto powiedz mi tylko
hehe- ma 1000 innych zalet:D i jest naprawdę fajny:D napisałam na temat jego wyglądu, bo wqrzają mnie teksty w stylu:brzydal musi być sam albo jestem brzydki,więc jestem sam- gówno prawda! przedtem byłam z naprawdę przystojnym facetem i co? ani wygląd byłego,ani obecnego-nie robi na mnie żadnego wrażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 27
ludzie jak sobie radzicie z samotnoscia, jak spedzacie czas po pracy, szkole ktory mozna by spedzic z druga polowaa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydall
Ja dużo śpie. I czytam książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto powiedz mi tylko
taka sobie- sis oddaje się swojej pasji- i jak wraca do chaty jest zwykle 22 i ledwo żyje, tak samo weekendy i wakacje:( zauważyłam,że zaczyna się zatracać w tej swojej samotności:( kiedy ktoś u niej czasem nocuje,to marudzi mi,że nie lubi jak ktoś jej coś w innym miejscu postawi w kuchni,etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×