Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAK NAKŁONIĆ MĘŻA DO KLAPSÓW

Polecane posty

Gość gość

Może ktoś poradzi w jaki sposób nakłonić męża na trochę mocniejszy seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaa
Przyłączam się do pytania. I dokładam jeszcze inne rzeczy typu wiązanie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś spróbował było dziwnie, ale bardzo mi się spodobało. Aktualnie seks z mężem jest nudny i przewidywalny. Przeważnie na boku, on kończy a ja nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaa
I wogóle pytanie do męskiej części forum- czy gdyby wasza kobieta pragnęła ostrzejszego sexu z wiązaniem i klapsami kręciłoby to was? Spróbowalibyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospodarz a ciebie tez by to kręciło? A jakby chciała mocniej, np paskiem? I związana? Bo powiem szczerze ze mnie tak kręci ale nie wiem jakby mój facet zareagował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz...Ty jestes chętny a ja wstydzę się i nawet boję o tym z nim porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy znajdę odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez numeru
jak nie chce to go nie nakłonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja tam jestem otwarty na różne historie, ale każdy jest inny. Jeden powie: spróbujmy, drugi odpowie: nigdy w życiu. Ale jak spełnia się różne zachcianki partnerki i widzi że szaleje z podniecenia to warto, nawet jak samemu nie ma się specjalnej przyjemności. No bo jaka to przyjemność jak ktoś przyłoży paskiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaa
Autorko a ciebie tez kręcą takie mocniejsze klapsy jak mnie czyli nawet paskiem i związana czy raczej delikatnie w czasie sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno określić czy mocniejsze mnie kręcą..nigdy nie miałam okazji doświadczyć takich mocniejszych...Podejrzewam, że mojemu mężowi również mogłoby się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że warto rozmawiać, podpytywać. Może zapytaj nie wprost, powiedz że np słyszałaś że ktoś komuś itd, czy by nie chciał spróbować. A ty chce zlać czy być laną? ;) Rozkręciłem się i zacząłem pisać o otwartości a sens pytania mi uleciał, sorry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaa
No dla mnie to jest przyjemność, nie słyszałeś o spankingu? Mnie to podnieca, to że facet to robi a ja nie mogę się sprzeciwić (moge oczywiście ale nie chce ale to tak w nawiasie), nawet kręci mnie to jak lekko boli. I to ze facet wtedy rządzi, dominuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym aby podniecenie mieszało się z bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaa
No ja chciałabym być zlaną ;-) Podnieca mnie wizja ze moj facet wraca do domu, kładzie mnie na łóżku, ściąga mi majtki, odwraca mnie na brzuch i kategorycznie zdejmuje pasek i uderza mnie nim mocno w pośladki parę razy. Potem całuje mnie po nich i znowu uderza. A potem ostry sex. Zapomniałam o związaniu hehe... No takie rzeczy mnie kręcą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś tam słyszałem. Wydaje mi się że warto gadać o tym co się chce. Inaczej czas leci a ty nie wiesz, co tak naprawdę druga osoba pragnie. Mnie akurat specjalnie nie kręci, ale jak by chciała, czemu nie. Ze swoją próbowałem, ale reakcja była zupełnie inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaa
Podniecenie mieszające się z bólem- też mnie to właśnie podnieca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, takich harców do bólu nie wyprawiałem ;) Jakieś delikatne klapsy albo ciąganie za włosy, ale byłybyście pewnie rozczarowane, i krzyczałybyście "mocniej" ;) Ale -kwestia upodobań partnerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaa
Gospodarz tzn twojej partnerce się nie spodobały klapsy? Czy tobie? A co sądzisz o wiązaniu? Jakby ona chciała być związana, zrobiłbyś to? Podniecałoby cię to też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie o coś takiego mi chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaa
gospodarz a twojej partnerce się spodobało? Autorko nazwij się jakoś bo nie wiem czy to jedna osoba pisze czy kilka. A chciałabym ci odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz ją klepnąłem konkretniej i usłyszałem "więcej tego nie rób". Z kolei podczas ostrego bzykania ja czasem dostawałem w tyłek, na popęd, ale lekkie ;) A wiązanie -mogłoby być bardzo fajne, do zrealizowania kiedyś na pewno. Ją za ręce na łóżku, albo ona mnie do krzesła i ujeżdża. Albo ona - ręce związane od tyłu i klęcząc robi mi loda. Takie powiedzmy ubezwłasnowolnienie, ale bez bólu zaraz. Ból nas nie kręci, chociaż upodobania podobno ewoluują, nigdy nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorkaTopiku30
juz się określam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorkaTopiku30
gospodarz_222 chyba byśmy się dogadali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorkaTopiku30
ja o laniu nie pisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w temacie dominacji od wielu lat i nic tak nie pomaga nakłonić drugiej osoby do robienia tego co chcemy jak rozmowa. Po prostu trzeba otwarcie mówić o swoich potrzebach. Robiłem różne dziwne rzeczy, niektóre kobiety uwielbiają być poniżane w seksie w wymyślny sposób i dostaną co chcą tylko trzeba umieć o tym powiedzieć. Nie wolno liczyć na to, że partner się domyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×