Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAK NAKŁONIĆ MĘŻA DO KLAPSÓW

Polecane posty

No tak, to raczej otrzymujesz w pakiecie, zależy od mocy klapsów. Klapsy są dobre przy bzykaniu od tyłu, abyś miarowo kręciła pupą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz_222 , rozumiem :) Chociaż wolałbym byś sprawdził się w tym co lubisz. Startując w byle co Za długo sobie tutaj nie popiszesz i nie z tego powodu że ktoś Cię przetyra, tylko zwyczajnie znikniesz. Jak autorka tego tematu. Wyspała się :P a tu biorą jej temat w obroty.... bo tak działa net ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, ja trochę nie łapię. Piszę bo lubię i mam chwilę, nie doszukuj się jakiegoś głębszego sensu mojego postępowania, bo sam go nie widzę ;) Nie staram się nic ugrać, chociaż może tak to wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zacznij od zakupu jakiegoś fajnego gadżetu packi do klapsów czy coś takiego, może to go zainteresuje. O a może zestaw jakiś takich gadżetów z kolekcji Greya wyszły takie zabawki. zaraz tego poszukam tu link podrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem mam parę fajnych gadżetów :) nie z tej kolekcji ale nad tymi też się zastanawiam :) zawsze to jakieś urozmaicenie i kto wie co się może zdarzyć. Może i Twojemu facetowi się spodobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciugdynia
Poddusic:-P za wlosy . Zwiazac i klapsy dosc mocne ;-) ale nie kazda to lubila:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorkaTopiku30
Poddusic? Nie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gospodarz, skoro Lubisz pisać to napisz cos☺ opisz jedno z lepszych zbliżeń jakie miałeś.Spiaca królewna ładnie prosi ☺ wybierz to, w którym były elementu pissingu bądź face f**k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem czy Lubie, bo nie probowalam:) ale marzy mi się zostać zaciągnięta do wanny i tam zostać oblana;) z wyłączeniem twarzy i bez żadnego spozywania! Tak dla jasności. Numeru dwa nie przewiduje. Opisz wiec jakieś inne formy dominacji z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarz_222
spiaca krolewna? Cienko ci wychodzi to ukrywanie i belkotliwie piszesz, trudno zrozumiec o co chodzi. No ale kombinuj dalej jak tylko to umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bełkotliwie pisze? O kurcze, nawet w szkole nie usłyszałam takiej obelgi.Obrażam się więc i idę stąd. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaestro_x
Autorko Topiku. Jestem facetem juz nie najmlodszym bo przezylem juz ponad pol wieku ale sex jest dla mnie bardzo wazny. Obawiam sie ze twoj maz to cieple kluchy w lozku. Dba tylko o wlasne potrzeby i jest bardzo ograniczony sexualnie. Oczywiscie ze zdradzasz go - jak on to twierdzi ale nic nie robi aby to zmienic. Domniemam iz tobie roi sie od brutalniejszych scen w glowie gdyz jestes tym nienasycona. To pragnienie bedzie sie pradopodobnie potegowac coraz bardziej az w koncu kiedys natura wezmie gore nad rozsadkiem. Pytanie tylko czy wystarczy ci determinacji. Domniemam ze z twoim mezem nie przezyjesz takich namietnych chwil o jakich marzysz, to typowy przecietniak z dolnej polki. nawet gdyby sie na cos pod twoja "presja" zdecydowal to i tak bedzie to udawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste:-) Kupic wino i zaproponowac mu wspolne ogladniecie wczesniej przygotowanego estetycznego p****lka z taka akcja gdzie orgazm kobiety wydaje sie bardzo autentyczny. Pozniej mowisz mu ze Ty tez masz taka fantazje i bardzo czesto myslisz o niej z nim w roli glownej. A nawet mialas kilka mega orgazmow w trakcie marzen sennych gdzie to czyla sie taka akcja z nim w roli glównej gdzie totalnie Cie zdominował Jak masz chłopa z jajami a nie ciapciaka to juz dalej bedzie wiedział co zrobic:-) I to jeszcze tego samego wieczora:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka
Ja z moim lubimy pisać do siebie w sms'ach o naszych fantazjach, albo wspominamy o tym co było co nam się podobało. Wtedy tak się nakręcamy też:) Dziewczyny spróbujcie nakręcić taka sms"ową rozmowę zacznijcie od tego co wam się podoba gdy on robi :) a gdy to się rozkręci i on w tę rozmowę się wczuje zacznie pisać coś od siebie i będzie wiadome ze się podniecił to wtedy napiszcie że chciałybyście tak ostro wtedy zobaczycie jak zareaguje. Jeśli odpowie pozytywnie jeśli go to podnieci to dalej piszcie żeby was związał następnym razem :) Itd.. tak jest prościej napisać niże zacząć taką rozmowę:) Potem będzie łatwiej wrócić do tego w rozmowie:) Ja bólu nie lubię, nie żeby było tak mocno ale taki kontrolowany gwałt czy związanie to jest fajne urozmaicenie:) Czasami też lubię jak on porwie mi ubranie, raz mi załatwił moją ulubiona bluzkę, ale doznania były takie fajne że było warto, z resztą obiecał że mi odkupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SEKS Z ŻONĄ PO 10-LATACH TO KAZIRODZTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×