Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAK NAKŁONIĆ MĘŻA DO KLAPSÓW

Polecane posty

Gość AutorkaTopiku30
W jaki sposób zacząć rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@AutorkaTopiku30 normalnie, powiedz że chcesz aby ****ał mocno. Korzystał tak jakbyś była przedmiotem który właśnie kupił i miał ochotę go przetestować. Powiedz co Ci konkretnie chodzi po głowie, że chcesz być bita, poniżana, targana za włosy, chcesz aby Ci rozkazywać, że potrzebujesz czuć że ma nad Tobą kontrolę. Znajdź do tego jakieś filmiki które zobrazują co dokładnie masz na myśli i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może znaleźć jakiś film o podobnej tematyce, puścić mu i jakoś tak podpytywać? Albo coś w stylu "słyszałam że ktoś z kimś, itd" i też słuchać co on na to. Może rzuci jakąś swoją opinię, po której będziesz wiedziała coś więcej. A w ogóle bywały jakieś elementy tego co chciałaś? Czy taki normalny seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Canis to tak prosto z mostu proponuje, ale nie każdy ma śmiałość i boi się że druga osoba go weźmie za wariata lub zboczeńca. Domyślam się, że się krępujesz, więc raczej takie podchody i nieśmiałe badanie gruntu sugerowałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męża? Kurrwa jego mać. Ci wasi mężowie to tacy wzięci z ulicy z, którymi jesteście z braku laku? Własnym facetom nie potraficie powiedzieć co wam potrzeba. Nie w feministycznej furii. Jednym słowem, wszystko erotyczne należy do nas. Wszystko co związane jest z erotyką zależy od facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli te wiązanie cię kręci... Może raz zaproponuj że go przywiążesz, np do krzesła, rozebranego. Pojeździj po nim gołym tyłkiem, pokręc nim mu przed nosem, usiądź na nim ale bez możliwości wjazdu do środka, takie droczenie najpierw ;) Może mu się spodoba i będzie chciał rewanżu. Myśle że może to na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaa
Canis ja bym tak chciała :-) Ale wstydzę się wyjechać aż z takiej grubej rury... że go to zniechęci, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, rozumiem że jak coś proponujesz to nie i koniec i jakieś podejrzenia. No faktycznie trudna sprawa. Musisz urabiać stopniowo. Nie ma gwarancji że kochanek będzie lepszy, chyba że pytanie o preferencje będzie pytaniem wstępnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaa
A ja znowu mam takie ostrzejsze marzenia jak widzicie ;-) I nie wiem czy moj facet odnalazłby się w takiej roli. A ty gospodarz? Odnalazłbyś się? Jakbyś widział ze to strasznie kręc***artnerkę, że ją to bardzo podnieca, byłbyś w stanie ją tak mocniej potraktować, związać i zbić paskiem a potem ostro się piep/rzyć, jakbyś widział że ona bardzo tego chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka, myślę że odnalazłbym się w wielu sprawach ;) Jak partnerka jest napalona, to podkręca to do czerwoności, więc dla takich efektów warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@księżniczkaaaaaa no wiesz zawsze możesz sobie znaleźć faceta który te fantazje będzie w stanie urzeczywistnić. Na przykład mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz_222 , Ty chyba polujesz na takie. Śpiące królewny. Czyżbyś już uważał się za królewicza, być może trąci Tobą podmuch arystokracji i autorka ma taką naturę że padnie Ci do k****a i obciągnie. Niestety :(, jakby była z drewna. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej pomysłów na razie nie mam, może to na początek. Przykłady, dyskretne urabianie, krok po kroku. No albo prosto z mostu. Nie wiem jak między wami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczkaaaaaa
Canis będę o tym pamiętać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×