Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chętny na więcej .....

jak namówić żonę na trójkąt

Polecane posty

Gość chętny na więcej .....

witam. Może ktoś podpowie czy to wogóle możliwe żeby namówić żonę na trójkąt z moją koleżanką ?jeszcze nic o tym jej nie wspominałem.ona jest bardzo poukładaną kobietą,na codzień zajmuje się domem i dziećmi.w łóżku to już się w niej trochę diabełek pokazuje :-) ale raczej bez większych perwersii.ciekaw jestem czy warto wogóle poruszać z nią ten temat? Czy taka poukładana osoba mogłaby też tego chcieć ? Nie chce jej zdradzać ale nie ukrywam że podobają mi się też inne kobiety.czy nie można by poużywać trochę z życia w domowej sypialni ? Jest tyle wspaniałych kobiet.czy ona będzie potrafiła mnie zrozumieć ? Czy wogóle jakas kobieta (żona)zgodziła by się na coś takiego ? Proszę o radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siimoon
poczekaj jeszcze trochę, może ona w ramach realizacji prewersji zacznie cię namawiać na cymbały? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monopol
eh trókącik wspaniała sprawa :) az mnie dresz przeszył na samą myśl... tylko, że Twoja żona może mieć do Ciebie pretensje, że w ogóle o takim czymś pomyslałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na więcej .....
do monopol , właśnie tego się obawiam. Opowiem jej o tym i sobie problem zrobię .tylko że kobiety potrafią zaskakiwać może akurat też by tego chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma ciągot
Bi to nie dasz rady .... szkoda czasu ! 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwOj StaRyy
chętny na więcej ..... a ty FRAJERZE kim jesteś bo ja widzę ze KOMPLETNYM IDIOTĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz na pytanie
a Ty byś się zgodził na trójkąt z innym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz na pytanie
TwOj StaRyy - dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na więcej .....
co na to kobiety ? Co zrobiłybyście gdyby wasz mąż z czymś takim wyskoczył? czy w łóżku nie może być zaskakująco ? Czy kobiecie nie sprawiało by przyjemności gdyby patrzył na nie mąż podczas pieszczot oralnych z inną kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadatliwa..
chętny na więcej ..... - trójkąt z Twoją koleżanką?? a skąd wiesz że Twoja koleżanka by chciała? Co spytałeś się jej czy nie chciała by przyjść do waszej sypialni?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma ciągot
gwałt na kim ? gwałt w realu nawet jak jest za zgodą 2 strony nie jest ciekawą opcją obejrzyj sobie filmiki ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monopol
może najpierw tak ogólnie spytaj się jej co myśli o ludziach, którzy właśnie w ten sposób się zabawiają. zobaczysz jaka jest jej reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na więcej .....
czytajcie posty. Idiotom dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadatliwa..
chętny na więcej .....- a czy bierzesz pod uwagę że jak w związku jest miłość to jest i zazdrość :o że twoja żona może nie chcieć się tobą dzielić, nie chce żebyś patrzył na inną nagą kobietę czy ją pieprzył :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahha
TO kolejny pajać z kijem w dupie stymulującym prostate i wali konia pod wpisy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh Karol
ja nie wiem czy uda sie ja namowic mojej zony nie namowilem i musialem sprobowac z innymi kobietami trojkata.ale proponuje pogadac z nia a nuz widelec sie zgodzi.zaryzykuj i ja spytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się zgodziła
ale na faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co odpowiedziałbyś jej, gdyby powiedziała, że zgadza się, ale w zamian chce trójkąta z dwojgiem mężczyzn? Wiesz, przecież jest tylu wspaniałych mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na więcej
SAM jestem największym idiotą dlaczego? POPATRZCIE po 1 NIE PYTAŁEM ŻONY O TAKI TRÓJKĄT I CZY KRĘCĄ JĄ KOBIETY po 2 CZĘSTO WALĘ KONIA POD WASZE WPISY po 3 JESTEM MOLESTOWANY PRZEZ MOJEGO SZEFA 200 KILOGRAMOWEGO BISEKSUALISTE Z KIELC O PSEUDONIMIE "awokado"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na więcej .....
pisząc że z moją koleżanką nie mam na myśli konkretnej osoby. Jeśli chodzi o trójkąt z facetem to faktycznie chyba bym się zdziwił gdyby o takie coś się zapytała,i napewno bym się nie zgodził.mało tego,myślę że mógłbym zrobić jej o to awanturę.racja że najpierw musialbym się dowiedziec czy kobiety ją wogóle kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może najpierw ją podpytaj czy miałaby ochotę na inną kobietę albo czy gdyby była wolna to zgodziłaby się na trójkąt. jeśli odpowie tak dopiero wtedy możesz coś zasugerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,myślę że mógłbym zrobić jej o to awanturę'' więc nie zdziw się jeśli w razie czego ona też zrobi Ci awanturę i straci zaufanie bo ja np bym dokładnie tak zareagowała, nie jestem gotowa na takie rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na więcej
chętny na więcej ..... widzisz frajerze powie NIE a ty nam dupe zawracasz i walisz gruche pęsetą pod wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopie jak chcesz podstepem zapytac,to powiedz,ze gdzies przeczytales,ze kazda kobieta jest bi..i czy ona tez tak uwaza.jak powie,ze nie,to daj spokoj,bo tylko klopoty sobie sciagniesz na glowe. sam widzisz jak trudno tobie jest zaakceptowac drugiego faceta w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monopol
Chętny na więcej - sam widzisz jaka była by twoja reakcja, zrobiłbyś jej awanture. tylko nie wiem dlaczego. jesli Ty masz taką fantazje erotyczna to dlaczego ona nie może mieć tylko, że z dwoma facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie ma ciągot
i takie rozmowy najlepiej przeprowadzać na luzie przy lampce dobrego wina lub jakiegoś innego drinka na trzeźwo nawet nie podchodź 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na więcej
Jestem tak daremny że zamiast moją kobietę ładowałbym faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjaga
jestem taką właśnie żoną jaką opisałeś i coś ci powiem ja nie zniosłabym mysli że mój mąż dotyka innej kobiety. to dla mnie zbyt trudne ale jeśli chodzi o trójkąt z dwoma facetami to pewnie bym się zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz na pytanie
Jeśli chodzi o trójkąt z facetem to faktycznie chyba bym się zdziwił gdyby o takie coś się zapytała,i napewno bym się nie zgodził.mało tego,myślę że mógłbym zrobić jej o to awanturę. aaa czyli trójkąt z kobietą ok, ale z facetem już be? HIPOKRYTA. Moim zdaniem jak wyjedziesz z takim pytaniem to to małżeństwo nie będzie już miało racji bytu, bo żona się nie zgodzi, a w dodatku zaufanie padnie. Tyle, że skoro masz takie ciągoty, to pewnie wcześniej czy później będziesz dążył do ich zrealizowania i po prostu zrobisz to z kimś innym... Tak czy tak - już po małżeństwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×