Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chętny na więcej .....

jak namówić żonę na trójkąt

Polecane posty

Gość chętny na więcej .....
dzięki za rady, faktycznie może jej się ten pomysł nie spodobać, napewno nie na trzeźwo. Muszę znikac.wszystkim poważnym dziękuję a mniej poważnym życzę dalszego walenia gruchy przed kompem.chociaż tego to nawet im życzyć nie trzeba to pewnie dla nich codzienność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
co za debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na więcej
czyli sobie bo waliłem najwięcej:D:D dzięki za uświadomienie mi że jestem kretynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effffik
jak chcesz sobie nagrabić to śmiało wal jej że chcesz jeszcze jedną babę do łóżka... Na takie coś może i jakaś kobieta sie zgodzi ale to będzie wyjątek. Generalnie jestem przekonana że będzie awantura jakich mało. A sam się postaw w takiej sytuacji , Twoja żona chce trójkąta z drugim facetem , jak reagujesz co? SKoro Ciebie by to zabolało to wyobraź sobie że u niej jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julekkkkk
to jak sie nie godzisz na to zeby facet jako trzeci wszedl do waszego zwiazku i na twoich oczach posuwał twoja żone, to trzeba byc jednka idiotą by nie przełożyć tej sytuacji na ta sytuacje ktora chcesz jej zaproponowac, ona tez nie chce patrzec jak posuwasz jakas kobiete na jej oczach...zadawanie pytan i drazenie dalej tematu swiadczy tylko o twoim płytkim egoistycznym mysleniu, mozna zamknąć wątek, a jak ty bedziesz gotowy na to by jakis facet dymal twoa zone, to ona pewnie sie zgodzi na jaka laske. proste. egoista. tobie sie znudzilo, wiesz co.... ty lepiej uwazaj zeby twoja zona kiedys nie znalazła sobie faceta na boku, bo ty jej sie znudzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julekkkkk
nie lubie takich gosci i obym nigdy takiego nei spotkala na swojej drodze :O ps. mysle ze jak jej powiesz o tym, nawet jak sie nie zgodzi, jakos to odcisnie piętno na waszej relacji, ale twoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monopol
a ja bym się zgodziła na trójkąt z kobieta, ale tylko wtedy jesli ona ze mna tez by się zabawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na więcej lubi lody
tymbardziej ze ta twoja baba nie jest biseksualna młocie sam wyszedłeś na największego idiote i koniobijce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisoe
ja bym się nie zgodziła. A co ty na to jak by twoja żona wyskoczyła z tym : nie ukrywam że podobają mi się inni mężczyźni czy mój mąż zgodzi się na trójkąt ? Z kolega oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julekkkkk
i na dodatek dziwnym trafem kolegi sprzęt jest trochę większy od sprzętu mojego męża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana żonka81
włącz jej film z trójkącikiem i poznasz odpowiedż. Jak film się jej spodoba,to porozmawiaj albo delikatnie podpytaj czy by nie chciala. Marzenia każdy może mieć, i jak się kochacie to zrozumie. tylko wiedz ,że póżniej często kończy się rozstaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
najpier zaproponuj jej trójkącik z jej kolegą, a potem dopiero możesz proponować swoją koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz mial szcescie
to moze sie zgodzi, mysle ze taki przypadek trafia sie jeden na 10000 wiec mało proawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli bedziesz mial szcescie
ogladanie filmow nic nie da, moja uwielbia filmiki z dziewczykami nawet fantazjuje ze kocham sie z inną a ona na to patrz, bardzo ja to podnieca, ale to TYLKO fantazja nie ma mowy o jej realizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiu pysiu
ja mojej zonie proponowalem trojkacik z kobieta badz z facetem gdyby chciala, nie wykluczone ze o faceta moglbym byc troche zazdrosny ale jakos bym to przelknal. Tyle ze moja zona nie zabardzo chce sie bawic w wiekszym gronie i jakos trudno mi ja przekonac, do tego mamy dwojke malych dzieci ktore komplikuja troche sprawe. Ale nie sadze by samo pytanie moglo miec jakis negatywny wplyw na wasz zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilann86
Autorze czy pytałes ta swoją koleżankę czy by sie zgodzila z twoja zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszek dobra rada
a jak namowic meza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżeństwo25
sprawiedliwie by było jak już to w czwórkę 2 kobiety i 2 menów i długie rozmowy przed decyzją to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczny hipis
a zadales sobie w ogole pytanie czy dasz rade posuwac 2 babki ??? stary, najlepszy uklad to twoja zona + 2 samcow, jak ja ladnie we wszystkie dziurki przewierca ze bedzie ci wdzieczna do konca zycia ze jej zaproponowales i otworzyles oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwo25
Ja mam problem ze znalezieniem odpowoedniej dziewczyny/kobiety, moja zona sie zgodzila no i szukamy i szukamy i nie mozemy znalesc odpowiedniej kandydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójkąt z dwoma paniami i owszem ale jak są one choć troche bi, jeśli nie to tylko 2-ch + jedna.. Ja mam średnio takich raz w miesiącu i mam nieziemskie doznania jakich nie miałam przez 20 lat małżeństwa..Zaaczęło się to u nas jak mąz w nocy miał jakiś erotycny sen (obudziły mnie jego słowa które mówił przez sen). gdy go spytałam co mu się śniło to mi powiedział że we śnie r****ł mnie ktoś inny. gdy mi to powiedział to był tak podniecony że urywał mu sie głoś a penis stał pod kołdrą że aż ją podnosił do góry. U mnie też wyobraźnia zaczęła działać i miałam mokro. Spytałam tak z głupia frant, to może kogoś zaprosimy. Na odpowiedż nie czekałam długo i zaraz potem już był we mnie i uwijał się jak oszalały. Dość długo zajęło szukanie tego trzeciego. Co teraz oni ze mną robią to.... . Polecam odważnym zwłaszcza że nasze pożycie też dostało nowego wymiaru. Po każdym spotkaniu kochamy się codziennie. co do niedawno było tylko sporadycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż swojej żony
moja żona chyba na trójkąt by się nie zgodziła, ale kiedys mi powiedziała, że chętnie by popatrzyła jak inna kobieta robi mi loda, bo to ją podnieca, ale tylko na to by się zgodziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym się przyłączył do takiej parki.Nie przeszkadzał by mi facet.Mam spory sprzęcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się przyłącze zrobimy bukkake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kutafon niewyżyty. Żygać się na takich jak autor. Póżniej będzie pERdolić że żona go zdradza. Obleśna świnia. Tfuj...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bukkake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapytałem żonę o trójkąt, z kobietą albo facetem. Nie zgodziła się. Za to kumpel zapytał i jego się zgodziła na faceta. No i mnie zaprosił. Żona nie wie że byłem. Spotkanie było fajne. Na początku krępujące. Bałem się reakcji kumpla, ale widać żona zadowolona była, więc nic nie mówi. Jak dla mnie to niesamowite przeżycie. Podobało mi się jak oboje mnie pieścili, choć mnie pieszczenie kumpla nie wychodziło. Za to jak jej zatkaliśmy otworki, to było nieziemsko. Mam nadzieję że mnie jeszcze zaproszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
post powyżej utwierdza w przekonaniu,że jak tylko facet zapyta o trójkąt,jest skreślony :O bo to jest patologiczny dewiant i nawet jak sie mu odmówi to można być pewnym,że poszuka sobie do tego kogoś innego na boku.A to już jest normalna,chamska zdrada. nie chciałabym mieć takiego wykolejeńca za faceta... po co mi patologiczny zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truciciel
Moim zdaniem warto spróbować nakłonić do tego żonę. Czasami takie rzeczy, które wydają się mało realne i wydaje się że pozostaną w sferze fantazji - spełniają się. Ja namówiłem swoją dziewczynę na trójkąt z jedną z moich znajomych i było cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×