Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiii

jak nauzyć niemowlę pić z butelki

Polecane posty

moja córcia ma już 5 miesiąc, cały czas karmiona jest tylko piersią. na początku czasami odciągałam mleko i dawałam jej w butelce żeby się przyzwyczaiła pić z butelki. w zasadzie było jej wszystko jedno co i z czego pije byle tylko jeść. niestety mój mąż stwierdził żeby jej nie uczyć tej butelki bo lepiej piersią i ja głupia posłuchałam, w sumie prościej dać pierś niż odciągać godzinę mleko żeby podać w butelce, ale teraz niedługo przyjdzie czas na rozszerzenie diety i pomału zaczynam próbować podawać małej butelkę. niestety, moje dziecie krzywi się na sam widok butli i nie ważne czy dam jej tam wodę, moje mleko czy mleko sztuczne, butelka jest be i już :o za to na widok piersi od razu sama otwiera szeroko buzię. cały tydzień robię jej sztuczne mleko i próbuje podawać w butelce żeby się przyzwyczajała do butelki i smaku sztucznego mleka ale idzie mi cały czas jak krew z nosa :o dlatego chciałam Was zapytać jak Wy sobie w takiej sytuacji radziłyście? czy może Wasze dzieci nie miały takich kaprysów jak moja panna?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chcesz ją przyzwyczajać do butelki po co właściwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pomału będę chciała skończyć karmienie piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup kubek ze słomką i z tego ją karm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×