Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Dorota

Jak powinna się odchudzać dojrzała kobieta

Polecane posty

Gość Mama Dorota

Mam 38 lat, urodziłam troje wspaniałych dzieci, chciałabym wreszcie o siebie zadbać. Mam do zrzucenia ok 10-12 kg. Zastanawiam się nad jakąś dietą. Chciałabym się zapisać na fitness, ale trochę się obawiam żeby dziewczyny się na mnie jakoś dziwnie nie patrzyły. Tam chyba przychodzą same młode osoby? Poza tym, do odchudzania w tym wieku warto ponoć dodać jakieś suplementy? Chciałabym coś naturalnego... myślałam o jakiś herbatkach, może zielona kawa? Jak wy się odchudzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z taka wiedza i takimi problemami to sukcesu ci nie wroze. A o suplementach juz nie wspomne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam 43 lata i ponad 20 kilo nadwagi kiedy zaczęłam chodzić na siłownię - i nie widziałam ,żeby ktokolwiek krzywo na mnie spojrzał .a jak spojrzał to on ma problem , nie ja :) zapisz się i chodź w miarę możliwości . w kupie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementy to zwykła chemia . teraz zaczyna się lato - jedz warzywa , owoce ,ogranicz słodycze i cukier . Ja pije dużo czerwonej herbaty a jedyny " suplement " jaki biorę to " mastodynon - : lek homeopatyczny na wyrównywanie poziomu hormonów w cyklu . Nie przeginaj w żadną stronę . Po prostu małe kroki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nakmniej obzerania sie kielbasa i staropolskie 3 x P - pic. palic*****erd....c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 letnia staruszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dogrek
Moim zdaniem możesz chodzić na fitness czy na siłownię bez kompleksów. Naprawdę przychodzą tam różni ludzie, ale najważniejsze żebyś skupiła się na sobie i na swoim celu. Staraj się mądrze odżywiać, zrezygnuj z ciężkiego jedzenia. Jeżeli lubisz słodycze, to od czasu do czasu przecież możesz po coś sięgnąć, byle nie za często. Poza tym, co do suplementów to wcale nie jest to chemia. Często zawierają bardzo naturalne składniki, które przyspieszają metabolizm. Moim zdaniem możesz spróbować np z zieloną kawą. Nie wiem czy mogłabyś ją pić, ponoć nie smakuje zbyt dobrze, ale zawsze możesz taką kupić w tabletkach. Tylko polecam taką, która wyciągu z tej zielonej kawy ma faktycznie jak najwięcej. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna mieszac z czarna kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liamina
jestem dojrzalsza więcej od Cibie, przeszłam przez większość diet i zawsze wracałam do punktu wyjścia ,od ponad roku chodzę na zumbę (fantastyczna sprawa dla kobiet dojrzałych) posiłki 4-5 dziennie co chcę, nie podjadanie między w ogóle, zmiana inage dużo pomaga ( ubiór , makijaż , fryzjer,obcasy) gdy słyszę" +"pod moją osobą mam wtedy wiekszy zapał , chudnę powoli ok 0,80-1 kg miesięcznie , nie mam zwisów , skóra elastyczna , nic złego nie dzieje się z organizmem jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siłownia, dieta, zero cukru i fast foodów. Do tego zażywam be slim z zieloną kawą i w pół roku schudłam 10 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast siłowni można wybrać aqua areobic. Woda nie obciąża stawów, ćwiczenia są przyjemne. Przychodzą osoby w bardzo różnym wieku. Z suplementów, to jak lubisz kawę, polecam Slim Coffee zawiera ekstrakt z cykorii, opuncji figowej i guarany przez co spala tłuszcz oraz daje dodatkowej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta i fitness powinny być podstawą do tego można wspomagać się suplementami.Bardzo pomocny w walce z nadprogramowymi kilogramami jest Foreverslim.Należy pamiętać tylko o jednej bardzo ważnej rzeczy żę suplementy mają wspomóc odchudzanie a nie odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warzywa, owoce, jak najmniej przetworzone jedzenie, dużo wody + ćwiczenia. Dieta bez ćwiczeń na niewiele się zda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisz sie na kurs tanca dla pań- zumba, salsa...Lepsze niz aerobic, lub nudna gimnastyka.Odstaw pizze, makarony, mączne ciasta.Aa, nie dojadaj po dzieciach, jesli masz taki nawyk. Wynies na trawnik dla ptaszków. Zyczè Ci konsekwencji i sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 45 lat od półtora roku chodzę na zumbę , salsę , pływam nie regularnie ale w miarę czasu , oprócz tego jem co chcę (słodyczy b,mało ) ale mięsa , jarzyn i owoców ogrom i co 3-4 godz czyli 5-6 posiłków dziennie między czasie NIC tylko woda , czuję się bardzo dobrze , waga spada ok,60-70 dkg na m-ąc ( w 1,5 roku schudłam 14 kg) dalej tak robię gdyż z przyzwyczajenia nie mam ochoty już podjadać , kiedyś byłam na radykalnych dietach i odbijałto się zawsze na zdrowiu i efekt jojo gigant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktorka
Mamo Doroto, Cieszę się, że są takie osoby jak Ty. Jestem instruktorką i mogę Cię zapewnić, że w naszym mieście jest mnóstwo osób w Twoim wieku, które chcą zadbać o siebie. Sposób naturalny? To możliwe chociażby z herbatą z tiens24 com. Do tego znajdź dietę lub zapisz się na konsultację do dietetyka. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×