Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psia matka

Jak przekonać faceta ...

Polecane posty

Gość psia matka

na drugiego psa , mam na to 2 tyg ;/ Otóż mam już jednego pieska suczkę ma 3 lata , no i teraz chciałabym mieć jeszcze jednego , dziś dzwoniłam i zamówiłam już sobie pieska , mam po niego jechać za 2 tyg , ale mój chłopak powiedział mi że nie chce drugiego psa bo mamy jednego . Pomocy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz nas\rane we lbie... gowien po jednym nie sprzatają, s\ra wszedzie gdzie popadnie, a drugiego cche sobie sprawic. Musisz miec bardzo nudne zycie psiaro, skoro nie potrafisz sobie jakos zorganizowac czasu tylko kupowac kolejne psy co tylko zrą , s\rają i szczekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia matka
Masz jakiś problem z tym ?? G***o o mnie wiesz a się udzielasz , pies to coś więcej niż tylko kupy , żarcie i szczekanie , to przyjaciel , tylko pies kocha bardziej Ciebie niż samego siebie , wiesz jak to mówią , pies patrzy na Ciebie z szacunkiem , kot z pogardą a świnia jak na równego sobie . I mylisz się nie mam nudnego życia , po prostu chcę dać jakiemuś psiakowi dom , miłość i poczucie bezpieczeństwa , jakim musisz być człowiekiem żeby mówić coś takiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może piesek cię posuwa i jednego ci mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krowe se kup,bedziesz miala mleko a jak na trawe nasra to bedom zdrowe pieczarki rosnąc:-) a z psa nic tylko kupa kup i obszczane klatki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia matka
mloda styczniowa ale on nie wie o tym że zamówiłam tego pieska , on wie tylko że chciałbym mieć drugiego i kiedy się zapytałam czy mogę wziąć to powiedział że raczej nie będę mogła ale pogadamy o tym jak wróci do domu po pracy .. Co do gościa który napisał że pies mnie posuwa , jesteś głupi po pierwsze to suczka po drugie nie jestem zoofilką a po trzecie idź do psychiatry bo widać że masz coś nie tak !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia matka
eh , ja nie twierdzę że nie ma tym bardziej że mieszkam u niego , więc to do niego należy ostateczne słowo , nie wiem czy się zgodzi , podejrzewam że raczej nie , wiesz psy mają dopiero 4 tyg więc w razie czego mogę po prostu do tej kobiety zadzwonić , przeprosić i tyle . Wiesz w sumie z jednej strony myślę że się nie zgodzi a z drugiej mam nadzieję że jednak się nade mną zlituje . Prócz psa chciałabym mieć szczura lub królika więc może uda mi się coś zlicytować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia matka
eh , nie wiem , on przez dość długi czas dawał mi do zrozumienia że by chciał , teraz w środę np, znaleźliśmy szczeniaka bo takiej pani uciekł i za moim biegł , no i chciał go wziąć ja też chciałam ale ostatecznie zdecydowałam że jednak pójdę go oddać . Pokazywałam mu zdjęcia piesków które mi się podobają , mu też się podobały. Zobacze jeszcze co powie jak z pracy przyjdzie ; ) na pewno napiszę ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia matka
obiecałam że napiszę .. ZGODZIŁ SIĘ , jestem taka szczęśliwa ;)) Na początku jak tylko wyszedł z auta powiedział że powinien mnie zabić , pytam go dlaczego a on bo wyskakujesz mi z psami jak jednego mamy , gadam mu że ja bym bardzo chciała , no i powiedziałam mu że jak nie pieska to króliczka albo szczurka (a on nie lubi gryzoni) więc powiedział że się zastanowi nad psem . Weszliśmy do domu , pokazałam mu tą psinkę którą chcę wziąć , i zobaczyłam ten błysk w oczach ; )) zaczęłam mu opowiadać i wgl strasznie się nakręciłam , on na mnie popatrzył i powiedział dlaczego nie chce psa , okazało się że NIE BĘDZIE MU SIĘ CHCIAŁO Z NIMI WYCHODZIĆ :)) przecież i tak siedzę całymi dniami w domu sama , więc raczej nie jest mi ciężko z psem wyjść (już za niedługo z dwoma ) , ostatecznie się zgodził po szczerej rozmowie ; )) Jestem bardzo szczęśliwa , pomogę pieskowi , chociaż jednemu ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba pękaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore takie pieski i zrzucam z 10 pietra, fajnie sie kołują jak lecą a szczury to zabijam łopatą u siebie w komórce, moge ci jednego dać jak lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudzi ci sie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×