Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak schudnąć 5kg w trakcie 3 tygodni?

Polecane posty

Gość gość

Hej, czy komus z Was udało się schudnąć tyle bez efektu jojo? w jaki sposob się odchudzaliscie?? mam na mysli czy oprocz cwiczen i zmiany diety macie inne sposoby :D kolezanka mi opowiadala ze schudła 3kg w niecaly miesiac, rozrabiala sobie taka mieszanke : fusy po kawie + balsam ujedrniajacy + cynamon kladla to na cialo , owijała się w folie i kładła się na kilka godz. ( to ważne zeby lezec *najlepiej pod kocem* bo folia sie zsuwa) pozniej myla naprzemienna woda i smarowala sie balsamem i faktycznie jakby szczuplejsza ,boczki zniknely, nogi tez minimalnie szczuplejsze, ciekawi mnie czy to prawda?? moze specjalnie tak powiedziala a cwiczyla :p cwiczen nie lubie wiec by mi to odpowiadalo, moze macie jakies inne tego typu sposoby? co o tym sadzicie tak w ogole? :D waze na czczo 57kg przy 169 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana odchudzanie trzeba zaczac od glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawne do prawdy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się to udało :) Chodziłam bardzo często na siłownię i basen, oczywiście ograniczyłam jedzenie, no i dodatkowo zmieniłam zwykłą kawę na SlimCoffee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można schudnąć na samej diecie bez ćwiczeń.Oczywiście lepiej do tego ćwiczyć ale nie kazdy ma czas. Ja przy wnukach nie mam czasu na wygibasy.Udało mi sie schudnąc przed wakacjami 20kg w 2 miesiace na pewnej diecie,ktora dostałam od znajomej z Austrii. Nie bylam na tej diecie głodna ani nie są to jakieś drogie posiłki. jadłospis na 30 dni do pobrania: bisi(kropka)pl/dietaemilly Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaty123
Ja schudłam 7 kg w miesiąc dzięki tabletkom Lipocare Cytotheraphy. Bezpieczne i skuteczne, bo poleciła mi je koleżanka z pracy. Wiekszość tabletek na odchudzanie drażni żołądek, a po nich jest tz. "efekt jojo". Jestem juz po 2 miesiącach stosowania i od zakonczenia stosowania tabletek nie przytyłam ani kilograma. POLECAM każdemu, kto ma problem z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeszka122
Marcelina, a gdzie można kupić te tabletki na odchudzanie, o których pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie mieszanki, okłady, tabletki to jest pic na wodę. Nie ma opcji, żeby schudnąć bez ciężkiej pracy. Ktoś tu dobrze napisał, że trzeba zacząć od głowy. Ja aktualnie chodzę na crossfit, ale dla początkującej osoby wystarczy rowerek w domu (te są np dobre www.activsport.eu/product-pol-9826-Rower-treningowy-York-C-220-Perform.html ). Tylko nie po to, żeby stał. Trzeba go regularnie używać ;) Dieta jak najbardziej też, ale bez eksperymentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudlam 6 kg w 2 tygodnie, nie cwiczylam , poza tym ,ze duzo chodzilam , nie jezdzilam wszedzie samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to schudlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo prosto wystarczy przejsc na diete 500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja te 6 kg schudlam nie na głodowce , jadlam nawet ok 2 tys kalori , i to na zdrowej diecie , a nie 500 kcal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne a z tych 6kg 4 kg wody 6 kg to 42000 kalorii wiec zeby tyle schudnac w 3 tyg musialbys nic nie jesc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim nie stosować żadnych tabletek na odchudzanie, bo to może przynieść raczej negatywne skutki dla organizmu. Jakoś trudno mi uwierzyć, że koleżanka schudła od smarowania się kawą i cynamonem, niemniej jednak fusy po kawie mają podobno właściwości antycellulitowe i można z nich zrobić fajny peeling :) co do 5 kg w 3 tygodnie, pewnie można, wszystko zależy od organizmu, ale odchudzanie trzeba przede wszystkim zaplanować z głową, a nie liczyć na jak najszybsze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciala nawet w 6 tygodni, tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet w 8 , byle do swiat schudnac, pomalu bez jojo. podpowie mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii natural product for slimming. Szybki metabolizm to klucz do sukcesu. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i 100 % jojo. Różne diety prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Zioła Tybetańskie to zdrowy i naturalny susz ziołowy dobrze znany na świecie od wielu, wielu lat, to nie tabletki czy proszki. Dodatkowo oprócz kuracji ziołami zalecam trochę ruchu to pewny klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziola mnie nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można kupić zioła Tybetańskie.....dostępne w sklepie zielarskim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
superszybkieodchudzanie.bloog.pl zapraszam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kuracji z preparatem Slimcea. Są to tabletki wspomagające odchudzanie. Odczuwałam na nich hamowanie łaknienia. Świetnie przydaje się to przy utrzymaniu diety bądź zwyczajnemu nie podjadaniu. Efekty to oczywiście spadek wagi. Na początku powolutku, ale po 2 miesiącach mogłam już pochwalić się 7kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×