Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak spedzacie dzisiejsza niedziele

Polecane posty

Gość gość

U mnie zaczyna sie depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od środy nie rozmawiam z mężem, więc niedziela jest "cicha" ale w tej kłótni mam rację i się nie ugnę!Dobrze że są dzieci to chociaż z kimś da się porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co pije kawę. Później pojadę po dzieci i mam w planach wyjście na wystawę Lego. Wieczorem jakaś książka lub film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj jak na tą chwilę postanowiłam nigdzie nie iść jestem sama w dom, zaraz włączę sobie jakiś film może horror mam ochotę na taki rodzaj ,potem może dokończę książkę .Miałam rano plan jechać do empiku ale mi się odechciało jak zrobiło się ponuro bo rano przebijało sie słońce .Normalnie moja niedziela wygląda inaczej gdzieś w plenerze bez względu na pogodę ,dzisiaj nie chce mi się nic . Następna niedziela będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po za domerm jak spoedzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza domem? Najczęściej jakieś wyjścia, wycieczki z dziećmi np na jakąś wystawę, do zoo jeśli jest pogoda, gdzieś na łono natury na piknik. Teraz pogoda nie zachęca niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam pierwszą wolną niedzielę od bardzo dawna, więc dopiero jem śniadanie, potem kawa, potem pewnie jakiś spacer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie pogoda juz nie zacheca do wycieczek w plener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy blisko jezioro i świetna alejke spacerowa. Jednak przy takiej pogodzie po 30 minutowym spacerze nad jeziorem człowiek jest zmarzniety i mokry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie slonce od rana,wiec spacer obowiazkowy i las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja leżę w łóżku bo mnie bardzo boli brzuch, masakra jakaś,nawet nic zjeść nie mogę, ch*lerne wrzody. Nie wiem już co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że czas mamy przesunięty to chociaż godzinkę mam nadrobioną i mogę pobyczyć sobie w łóżeczku ,ja zawsze całą niedzielę mam wyluzowaną,rosołek gotuję ,drugie danie po obiadku zmywanko i odpoczynek ,czytam książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie wrzucam pranie po praniu,przebralam garderobe syna,wyrzucilam co za male,co wieksze czekalo na niego i rozmiar ok to wrzucilam do prania,zupa sie gotuje,maz obiera ziemniaki do zupy a ja teraz bede namawiac synka na drzemke. Jak sie nie ugnie to sama musze sie zdrzemnac a on niech sie bawi. Glowa mnie cos boli i tez wrzody daja o sobie znac,chyba to ta pora roku,ze sie nasilaja:opotem jedziemy do babci na wies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak odbiegając od tematu, bo któraś wcześniej pisała o wrzodach, to co jest dobre na złagodzenie bólu żołądka, bo mi nawet typowy Helicyd nie pomaga, a ból mam meeega, że nie wiem już co robić. Może ktoś zna jakieś sposoby na złagodzenie bólu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci spia, a my z mezem robimy sobie smaczny obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż niestety w pracy, a ja z psiakiem na kanapie pod kocem, z pilotem w ręku, teraz "Chłopaków do wzięcia"oglądam, miałam iśc na długi spacer, ale dopadła mnie kolejna ciążowa dolegliwość w postaci bólu pleców, więc dziś lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylismy w kosciele, zaraz bedzie spacerek cala rodzinka, obiad i generalnie odpoczywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×