Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia1223

Jaką zmywarkę kupić

Polecane posty

Którą zmywarkę polecacie? Potrzebuję zmywarki do zabudowy o szerokości 60 cm. Mam w domu od 5 lat BOSHA, który się co chwila psuje- wczoraj popsuła się 7 raz. Za każdym razem psuje się elektronika. Średnio za naprawy w serwisie BOSHA zapłaciliśmy już tyle ile kosztowałaby nowa zmywarka- uważam, że to przesada!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 44
Ja mam Simensa i jestem baaardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beko,jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotpoint 6 lat zero awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka321
może spróbuj Electroluxa. ja mam ją ok 4 lata i nic się nie psuje. JEst teraz dużo promocji w elektromarketach, więc może przejdź się np. do media expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia12
Jeżeli potrzebujesz dobrej zmywarki która będzie myć twoje naczynia przez wiele lat . To powinnaś zajrzeć tutaj http://pozmywani.pl Znajdziesz tutaj ranking zmywarek testy itp fajna sprawa bardzo pomocna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmywarki electroluxa są też bardzo fajne i mają proste, elegancko dostosowujące się programy mycia, więc też polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 6 lat temu kupiłam na allegro używaną, 4-letnią zmywarkę Bosha i jest totalnie bezawaryjna i bardzo ją kocham, ale może trafiłam na jakąś porządną serię, bo 10 lat temu jeszcze można było kupić agd, które nie było z założenia produkowane, żeby służyło nie dłużej niż 5 lat a potem nie dało się naprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek952
Cześć wiesz co ja na twoim miejscu zajrzał bym na tą stronę www.pozmywani.pl jest to strona internetowa o zmywarkach znajdziesz tutaj informacji o konkretnych modelach zmywarek. W serwisie prezentowane są opisy i recenzje zmywarek, serwis cały czas aktualizowany o nowe testy i opisy. Jest to o tyle fajne że możemy znalesć najlepszy produkt za jak najmniejsze pieniążki a jak by się nie patrzeć zmywarka troszkę kosztuje jeżeli można lepiej coś zaoszczędzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×