Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie mam pojęcia

Jaki prezent na 30-stke kupić żonie??????

Polecane posty

Gość nie mam pojęcia

Co roku ten sam problem mnie spotyka....a tym razem jest gorzej bo żona kończy 30 lat i pewnie jak zwykle kupie cos praktycznego dla w moim mniemaniu ale zupelnie nie trafionego...MAM NA TEN CEL 1000zł Może pomożecie i doradzicie mi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
może coś z biużuterii ja bardzo lubię, a na dodatek może jakiś fajny gadżet seksikowy wtedy sam też skorzytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newiss
jesli lubi bizuterie -moze cos z kolekcji APART? duzo pracuje jest przemeczona-zabiegi w SPA (weekend)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia
Kolejny gadżecik czemu nie ale to troche juz oklepane:)...a biżuteria już była na Mikołaja i nie zbyt trafiłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia
Własnie myślałem o SPA i puki co tylko to sie mi wydaje interesujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newiss
jesli nie trafiasz w gust zony to zdecydowanie SPA-moze we dwoje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia
we dwoje super tylko trzeba sie liczyc z wydatkiem ok 1500zł a poza tym ja sie nie nadaje na takie zabiegi...a z drugiej strony bez sensu posyłać żone samą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróbkaDIAMENTU
ja mysle,ze powinienes zaczac od siebie i kupic sobie słownik ortograficzny-zona skorzysta bo nie bedzie musiała się juz wstydzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mądralka sie trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi maz zafundowal 4 dni w Hevitz w Spa w apartamencie na 30 urodziny z pelna opcja bajerkow dla duszy i ciala BOMBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newiss
to nie korzystaj z zabiegow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróbkaDIAMENTU
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia
Dobra....widze , że SPA to jest najlepsza opcja. W takim razie zaczynam szukać fajnej oferty,a gorąco pozdrawiam Panią która lubi wytykać błedy i dawać świetne rady....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przyszłość obserwuj dokładnie małżonkę na zakupach - jeżeli nie chodzicie razem zrób jej prezent i zacznij :D - ona sama powie Ci co by chciała czy co ją interesuje. Wtedy będziesz wiedział, że to co dostanie jest na pewno trafione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście kupujesz kiedy wiesz, że jest czymś zachwycona i tak by tego nie widziała. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_ola
może jakąś ładną bransoletkę lub kolczyki?? ja bardzo bym się ucieszyła z takiego prezentu, teraz bardzo modna jest biżuteria z kamieniami w różnych kolorów - w tym sklepie http://www.kuzniasrebra.pl/ znajdziesz bardzo duży wybór, gdyby prezent jednak się nie spodobał to sklep daję 100% satysfakcji i zwrot biżuterii w ciągu 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
Moja żona nie jest typową kobietą, nie lubi chodzić na zakupy- chodzi gdy jest zmuszona sytuacją. Akurat z tego się cieszę, bo mogę z nią chodzić i sprawy załatwiamy bardzo szybko. Nauczyłem się, że jak gdzieś z nią idę na tę krótką wyprawę to obserwuję co ogląda, co się jej podoba, słucham uważnie co mówi. Później nigdy nie mam problemu z kupnem jej prezentu. Wszystko co mówi, że jej się podoba to notuję w pamięci. To najlepszy sposób na zadowolenie drugiej osoby. I jej bezcenna radosna i zaskoczona mina, że znowu dostała coś o czymś kiedyś tylko wspomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spa to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh a juz myslalam,ze moj maz robi wywiad co mi kupic,bo wie ze tu przesiaduje a lada dzien mam 30 urodziny:P pewnie nic mi nie da;( bo nigdy sobie prezentow nierobilismy. Ale dalam mu ostatnio znac,ze fajnie by bylo dostac jakas nieapodzianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie że niektórzy ludzie wchodzą na topiki tylko po to żeby komuś zwrócić uwagę na błędy ortograficzne :/ bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zegarek Michael kors w zlotym kolorze z granatowa tarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwix
czy ja wiem czy spa,to takie oklepane. A nie lepiej zabrać ją za te pieniądze gdzieś na romantyczny weekend np. do Wiednia czy Pragi i samemu zrobić masaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej jakis wypasiony wibrator :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPA, powinna się ucieszyć, albo coś z pasja związane, ze nie tylko matka czy zona. Ja interesuję się fotografia dostałam aparat canon7D a mój mąż ponieważ kocha jazde na rowerze a miał taki se, dostał taki za 2,5 tys był mega szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ja nie wiem...co ty nie znasz tej swojej kobiety, że zawsze nie trafiasz z podarkiem ? To co to za związek w ogóle ? Ja pierniczę, masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztery miesiace temu obchodzilam trzydziestke.Maz podarowal mi z tej okazji rower,o jakim nawet nie marzylam:)Mialam taki zwyczajny,a dostalam piekna czarna gazelle za prawie 4 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×