Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki wózek?

Polecane posty

Gość gość

Jaki wozek wybrać? 3w1 np xlander, camarello, tako, bebetto vzy moze wszystko oddzielnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakikolwiek. Wózek jak wózek. Kup taki, który ci się podoba i już. Jak nie będziesz zadowolona to zmienisz. A opinii poszukaj w necie na serwisach do tego przeznaczonych (Bangla, Ceneo i takie tam). Nigdy nie pojmę ile uwagi niektóre kobiety przywiązują do wózka, jakby to była najważniejsza rzecz dla dziecka, a przecież nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie zgodze, wozek jest na prawde wazny, ja swoj uzywam codziennie i poki maly jeszcze sie miesci to spi w gondoli, wiec caly dzien wozek jest w ruchu... nie wypbtazam sobie bym kupila jakis pierwszy lepszy i sie meczyla z nim codziennie, ja mam wozek 3w1 maxi cosi mura plus 4 i do tego fotelik pebble, wszystko razem kupione wyszlo taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz na pewno bym nie kupowała 3w1. Kupiłabym jakąś tanią gondolę (używaliśmy raptem 4 miesiące) i porządny wózek spacerowy rozkładany do poziomu, np. jogger city mini. Nosidełko też oczywiście nie to z 3w1, tylko lepsze plus adaptery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również uważam, że wózek jest bardzo ważną rzeczą, gdzie można dużo błędów popełnić.. odpowiedz sobie na pytania, jakiego potrzbeujesz wózka? lekkiego? któy zajmuje mało miejsca po złożeniu? mieszkasz w mieście? w bloku? zalezy ci na nowoczesnym wyglądzie? jaki prowadzisz styl życia, to wszystko jest ważne :-) oglądałaś na żywo wózki firmy quinny? dla mnie to ostatnio wózki numer jeden, dobrej jakości materiały, waża tyle, co nic, są nowoczesne, dobrze się prowadzi :) powodzenia w wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze jest, jak masz bubel, to masz gwarancję codziennego wkurzania się, sama polecam wozki maxi cosi albo quinny, porzadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxi cosi mura 4 plus super wozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry! niektóre 3w1 nie są złe, my zwracaliśmy uwagę na nowoczesny wyglad i dobrą opinię firmy :) i kupiliśmy wózek quinny i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na mysli, że ogólnie niektóre 3 w 1 nie są złe, my akurat mamy parasolkę od quinny, bo zbyt późno się zorientowałam o tak dobrej marce, ale jesli piszesz już o quinny 3w1 to siłą rzeczy oglądaliśmy je i powiem ci, że moodd wydaje sie idealny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
no mi się z tych trzech tez moodd podoba, szczegolnie taki na bialym stelazu, wyroznia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×