Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jeansy na MARYWILSKIEJ 44 WAWA

Polecane posty

Gość gość

Jakie są ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę się jutro wybrać a nie wiem jakie ceny ktosa pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaEwkaa
No no autorze...a za chwile z innego nicka wypiszesz cały cennik żeby znaleść naiwniaka :D jak mnie takie tematy bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Marywilskiej jest sama chińszczyzna, jeansy ponosisz pare razy i do wyrzucenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbadbgwearbhe
Co ty p********z. Tam jest to samo co na innych bazarach. Wole kupic cos na bazarze niz drogie oblesne badziewie w sieciowym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt że nawet w sieciówkach jest lipa, też wolę dać 3 razy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś może dać jakieś przybliżone ceny ile kosztują takie spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura w mango kupilam jeansy na promocji po 45zl wole mango z przeceny jak chinski szit ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Ty myślisz że z czego to jest zrobione? I tak się zniszczy i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAUCZCIE SIE SZUKAC PROMOCJI W warszawie są też outlety! lazicie w takim gównie po miescie aż człowiekowi robi się słabo patrzac na was :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś nie ma co robić leży wentylem do góry to może chodzić i szukać promocji. ja nie mam na to czasu, nie samymi zakupami żyje człowiek. pytam tylko jakie ceny są na marywilskiej? Ktoś odpowie czy mam tu czekać do jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropos outletow, to w Terranova sa bardzo tanie ubrania czesto. Bylam kiedys, i kupilam 2 pary super szortów za 15 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestes tanią tandeciarą to taka zostaniesz i tyle w temacie :) a chinski szit około 60 zł sztuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co człowiek od góry do dołu musi ubrany być w markę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musi ale skoro w outlecie levisy etc... kosztują 100-120zł to po co kupować chinski szit i wygladać idiotycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek Zdun
co chwilę, gdy otwieram jakiś portal typu ONET, WP , INTERIA to wyskakują reklamy sukienek w kwiatki, kratki, różnokolorowe, firmy się reklamują i moda jest na sukienki i kobiecość a kobiety jakby się umówiły aby wyglądać jak kloszardki i na ulicach Warszawy pokazują w portkach swoje ogromne zady , tak jakby nie miały luster w domu , wsadzi swój ogromny zad w dżinsy i udaje księżniczkę , czy wiesz kobieto czego Tobie brakuje ? dokładnie, piórko w duupę wsadzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULTOWA _POMARANCZKA
słuchaj frajerze mam 171 wzrostu i jestem szczupła rozm 36 z***biscie zgrabna i chodzę w tym co lubię a jak tak chcesz sukienkę to ją sobie kup ,założ i sam w niej zapier*alaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek Zdun
a wsadź sobie swój zad nawet do wiadra ale nie licz na podryw i komplementy od facetów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz że z czego robią Twoje markowe ciuchy? też z badziewia które się pruje na d***e . Płacisz 80 % za markę i dorabiasz kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULTOWA _POMARANCZKA
hahahaha nie ośmieszaj się jęczycie jak wilki na pustyni o chwile uwagi.... Wyjdę w worku na śmiecie i takich jak ty na pstrykniecie mam 40 stu hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj weźcie, Twoja sprawa gdzie kupujesz, ja Cię nie oceniam przez to , więc Ty nie mów na mnie tandeciarą. Nie mam worka pieniędzy żeby kupować w tak drogich sklepach. Ciężko haruje , pomagam rodzicom. Dojeżdżam do pracy codziennie po 80 km więc nie mów mi gdzie mam się ubierać i za jaką cenę. nie mogę sobie pozwolić na wystawne zakupy. Od czasu do czasu coś sobię kupie. Szukam w miarę czegoś tanmiego, a słyszałam że na Marywilskiej można nawet tanio się ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek Zdun
i tak 3maj w worku na śmieci będziesz się lepiej prezentować niż w portkach albo w kalesonach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ci mowie ze na marywilskiej nie opłaca się kupować jeansów bo dołożysz 40zł i masz spodnie z metką (outlet) i jakie by one nie były są wizualnie lepsze! na marywiskiej opłaca się kupić np : bokserki,torebki typu chanel ale nie JEANSY zakumałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz że torebki są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kumiłam chanelke za 45 zl i jest ok ale jeansy never wieje tandetą z daleka jedź do outletu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i buty mozna upolować tanie i całkiem dobrze wygladajace ale trzeba się naszukać a outlet masz factory ursus i annopol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tych outletach nigdy nie byłam duży tam wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h5h5h5y
co wy widzicie w tym badziewiu sprzedawanym w outletach ? jeansy powycierane z dziurami - ani to ladne ani gustowne a kosztuje 5razy tyle co na bazarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba w outlecie głupia krowo nie byłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×