Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bieddula

jestem biedna, nie mam co jesc:(

Polecane posty

Gość bieddula

jestem biedna, nie mam co jesc:( niestety nie mam rodzicow nie mam kogo poprosic o pomoc szukam pracy jestem po studiach i nie moge znalezc nigdzie pracy a jak znajde prace to dostane wyplate po miesiacu normalnie nic juz 2 dni nie jadla jest mi strasznie slabo:( jak nie znajde pracy to wywala mnie z mieszkania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieddula
poradźcie mi czy byliscie w takiej sytuacji ? jesli tak to jak sobie z nia poradziliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieddula
chyba zaczne sprzedawać to co mam w domu tylko kto to kupi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos sprawiedliwosci
wspolczuje ze dochodzi do takich rzeczy, sprobuj skorzystac z opieki spolecznej, poszukaj pracy za male pieniadze co prawda ale zawsze, nie wstydz sie zwracac do urzedow o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklmnii
Hmm wiem, że to ciężka sytuacja ale zawsze możesz pójść do Caritasu, na pewno jest w Twoim mieścia, tam dają jedzenie za darmo. Trzymaj się, z czasem na pewno wszystko się ułoży 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie są perfidni w niektórych wypowiedziach. Współczuję ci , bo wiem, co to głód. Idź nie wstydź się do MOPS lub PCK. To wina rządu ,że my młodzi nie mamy pracy. Ja od 4 lat szukam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieddula
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieddula
tak mi wstyd isc do mopsu czy caritasu:( boże ja całe życie mam pod gore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsryrws
skarbie ja moge wyslac ci cos. moze nie koniecznie jedzenie. qle jakbys chciala.napisz maila na kaczkaxdziwaczka@o2.pl moze i jedzenie tez. opisz mi swoja sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossossss
tysiące maili, cv, agencje rób wszystko żeby pracę dostać nawet na początku minimum 1000zł starczy na 1osobę i szukaj cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz robić bransoletki,naszyjniki i to sprzedawaj na Allegro. Zawsze jakaś kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja sobie robi
no nie dajcie sie na to nabrac :D laska szuka naiwnych z miekkim sercem i twarda dupa,duzo tu juz takich bylo:D jeszc ze jej chate zapiszcie i milion na konto dajcie a ona czyli jakis alkoholik len smierdzacy i fantasta sie ucieszy ,ze jelen uwierzyl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 03AHJ_VuuhB0izxQ_W4IncOKBc3MeG
:classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P:classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P :classic_cool: 😴 ❤️ 🌻 👄 :O 😭 🖐️ :( :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUS KRUS MOPS DPS 666
USA karmi lepiej, niż Unia Europejska! Japończycy Mutomba und Muresana nie mają! Nasze mózgi wykarmi and odżywi polski koper ze szczawiem & perzem!Parsiuka ubijemy, kurakowi łeb ukręcimy i smalcu wytopimy z patyczaka tłustego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weirdo4fun2death 666 GHAH
skoro żyjesz und piszesz to idź na obiad do MOPS, albo kler Cię poczęstuje! PRYWACIARZE KATOLICCY PODZIELĄ SIĘ POKARMEM!AMEN! ROZGRZESZAM TYCH, KTÓRZY UCZYNILI CIĘ GŁODNĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisano wyżej - Carritas codziennie z tego co wiem z rana wydaje chleb i inne produkty spożywcze głodnym osobom. Opieka społeczna wiele nie da, ale bez jedzenia Cię nie zostawi. Nie myśl że wypłatę dostaniesz dopiero po miesiącu. Pomyśl że dostaniesz ją już po miesiącu. Na "głodniaka" pracy podejmować nie polecam - bo więcej z tego szkody niż pożytku. Zaśpisz niedożywiona albo padniesz w pracy i tylko spalisz sobie miejsce. Ale - praca na umowę to jakaś pewność jutra, a im szybciej ją podejmiesz, tym szybciej będziesz miała pieniążki z niej. To prawda, Polska nie dba jakoś specjalnie o osoby uboższe - ale musisz się przemóc i poprosić opiekę o pomoc, i pójść do Carritasu po ten chleb. Dopiero wtedy będziesz miała siłę i motywację by działać dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh właśnie, przecież cieply sezon! Popytaj na rynkach i targowiskach - często na wiosnę i lato takie przekupki potrzebują pomocy na stoiskach - wiele nie zarobisz ale te kilkadziesiąt złotych dziennie zawsze wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ludzi
Pieprzenie z tym abonamentem. Ja miałam internet za darmo przez kilka lat, płaciłam co łaska sąsiadowi, który pozwolił sie podłaczyć a tu takie głupoty piszą. A głodna i dziadowa byłam, biedna jak pies kościelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rostek8686
no trudno, nie masz wyboru zapieprzaj do mopsu i caritasu, znajdz byle jaką prace i żyj kurwa, nie będzie łatwo ani szczęśliwe ale jeśli przetrwasz to los się odmieni w 100% musisz wytrzymać kobieto, ja też nie mam rodziców też jestem sam, ale straszne dni trzeba przetrwać, trzeba wytrzymać, już byłem na skraju samobójstwa ale powiedziałem nie tak łatwo mnie nie wezmą, wziełem się w garść i po mały zaczynam jakoś zyć, chodz nie miałem co jeść ani gdzie mieszkać, pomogli mi przyjaciele w dużej mierze a reszte zrobiłem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rostek8686
a temu pedałowi z buźkami życze żeby znalazł się w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rostek8686
lepiej wziąść jedzenie od kogoś niż się poddać i umrzeć zgłodu, może jak wyjdziesz na prostą to ty komuś uratujesz życie w skrajnej sytuacji, skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja sobie robi
rostek8686 twoja szlachetnosc wzgledem osoby,ktora pisze ze nie ma co jesc ,bardzo sie kloci ze zlorzeczeniem osobie z buzkami,czyli jak mniemam mnie i jeszcze obrazaniem kogos kogo nie znasz jako pedala ... Jak juz to geja ,ale taki nietolerancyjny prymityw nawet pewnie o tym nie wie,ze kogos obraza.. Purtnales tak,jak nauczono cie w domu ,chamstwa i braku kultury .. A ja jestem kobieta a nie facetem.. I wiedz,ze to czego mi zyczysz ,wroci do ciebie ze zwielokrotniona moca... Najpierw sie zastanow ,do kogo cos piszesz i po co to piszesz.. Osoba po studiach musi mieszkac w duzym miescie,bo tylko tam moze studiowac ,a tam sa bardzo duze szanse na prace-dla tych ,ktorzy prqacowac chca:O Ma internet?Co za problem,zalogowqac sie na jednym z dziesiatek portali oferujacych prace? Do mnie splywaja dziesiatki ofert pracy dzien nie,wiekszosc jest wlasnie dla osob uczacych sie ,studiujacych lub po studiach.. Zatem,gdyby ona chciala tgo prace miala by bardzo szybko jesli nie zaraz .:O A moze to taki typ z nadkwalifikacjami,ktory mysli,ze jak ma studia,to na dzien dobry maja mu dac 5 tys .zl,takich jest bardzo wielu. I jeszcze jedno.Zapytaj jej sie kto sfinansowal jej studia i skad miala na to kase ? Nawet jesli byla na dziennych i mieszkala w akademiku to i tak zadne studia nie sa za darmo,z kims mieszkala w pokoju,jakichs znajomych miala ,nie b yla samotnym zaglem ,ktory przez pare lat tylko studiuje ,nic nie je,nie pije,nigdzie nie wychodzi,z nikim sie n ie kontaktuje i chocby z racji jakichs znajomosci i bywania miedzy ludzmi,powinna miec szanse na mozliwosc pracy. A poza tym,ty wierzysz ,ze ona jest bez dachu nad glowa ,a ma dostep do in ternetu? Niech powie,gdzie mieszka ,ile za to placi,bo za darmo nikt nigdzie nie mieszka ,a ona ponoc nie ma rodzicow :O i nikogo,niech ci powie jaki, cudem ma dostep do internetu i ile to kosztuje? Niech ci powie z czego zyje i zyla i za co jadla i pila ,przed dwoma dniami,od ktorych nic nie jadla ?:O To jest prowo uwazam albo jakas naciagaczka szuka naiwnych ,ktorzy sie dadza nabrac na jej biede:O Nawet emeryci i to ilu,starzy schorowani dorabiaja sobie i im sie chce bo zdechli by z glodu z tych smiesznych emerytur a jakas panienka mloda w sile wieku nie moze ,bo co ? Bo jesli to prawda to poprostu jej sie nie chce,siedzi na dupie i buja siez nudow na kafe i wciska kit takim szlachetnym ,a w sum ie prymitywnym wulgarnym durniom jak ty :O tO NIECH SOBIE POSZUKA SPONSORA .,ktoremu zaoferuje swoje wdzieki ,skoro jej sie nie chce isc do roboty i tyle:O A tak serio to jest to prowo uwazam ,pierdnela 2 posty z hakiem i zniknela,zatem jest to sciema,wiarygodna biedaczka pisalaby dalej a ona nawet nie wie co ma napisac ,bo pewnie ma 17 lat i z nudow popuscila wodze fantazji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu lu la lalalalalalatralalala
popieram poprzedniczke,nie warto wierzyc w takie sciemy biednych studentek:Omoze dziewcze nie mialo klienta a ma okres ,wiec jest glodne?to stan przejsciowy albo i nie jak sie zdecyduje na anal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem bez rodziców, nie mam co jeść, pracowałam ostatnio na czarno, oszukali mnie, jestem załamana-ciągle płaczę, wstyd mi prosić o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz mopsu czyli miejskiego osrodka pomocy spolecznej , wprawdzie zrobisz sobie troche przy tym wstydu ale idz do jakichkolwiek ludzi moze ktos sie nad toba ulituje znajdz prace chodzby jak najgorsza czyli np.sprzataczka, pomocnik niewiem cos z tego skoro taka biedna to skad masz internet i najgorsza rzecz sprzedaj cos ze swoich rzeczy teraz jest tyle funkcji pomocy a nikt nie korzysta wez to pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmianko
biedna i jeść nie ma co a przed komuterem i na internecie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za co płacisz neta? mogłaś nie studiować na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
mongoły patrzcie na datę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×